Post Reply 
Squbany23
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Squbany23
(28-03-2011 16:20 )Squbany Wrote:  Odwal się ode mnie,nie mam zamiaru słuchać Twoich wypowiedzi.Zajmij się czymś innym a nie zaczynaniem beznadziejnych dyskusji.

Ale ten internet boli! Auuuu!

Quote:A to Twoje "dupcia boli" nie wymaga komentarza.I nie wydawaj opinii nt. mojego poziomu intelektualnego jeśli mnie nie znasz,nie wiesz jak się uczę itp.

Komentarza nie wymaga, bo to akurat łatwo zauważyć. Miotasz się i wijesz od samego początku.
Oceniam poziom intelektualny, a raczej jego brak, jaki okazujesz w komentarzach.


Quote:Może byś napisał coś pozytywnego nt. mojego kanału a nie sama krytyka co?Chyba nie jest tak źle jak Ty piszesz.

Nudzisz, masz kiepską jakość i nie wyróżniasz się niczym z grona dzieciaków, którzy mają parcie na takie filmiki. Miłego dnia.


Quote:I cały czas nie odpisałeś czy sam kanał posiadasz i masz jakieś doświadczenie.Boli?Nie masz czasu na robienie filmów a sam krytykujesz pracę innych.

Ale beczysz. Mój kanał nie ma kompletnie nic do rzeczy, poza tym znam tą gówniarską zagrywkę - podam, a od razu zaczniesz do czegoś się czepiać, bo musisz pomścić plamę na honorze i ośmieszyć Tego Wielkiego Złego, który tak brzydko się zachował. Want a lolly?
Czego mam żałować? Bo nie robię takiego crapu? Kaman, oprzytomnij czy coś.

Quote:Krytykować sobie możesz.
http://img217.imageshack.us/f/27167715.jpg/
Ty tak samo, jak widzę.

Quote:Z tym panem już nie rozmawiam.Powodzenia Panie Wszechwiedzący.

BAWWWWWW!!!!!

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 28-03-2011 17:22 by Lavos.)
28-03-2011 17:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Squbany23
Modron. Nic to nie da. Dobrze o tym wiesz. Jeśli autor wątku chcę jego zamknięcia, to uszanujmy jego prośbę. Ale jeszcze nie w tej chwili. Nie dojdziemy do porozumienia. Doskonale o tym wiemy. Nie dostaniesz bana Squbany. Nie dam Ci tej satysfakcji.
(This post was last modified: 28-03-2011 19:35 by kaszub.)
28-03-2011 19:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Squbany23
Spróbuj swoje robić Moronie.Zobaczymy jaki Ty masz głos i wogóle.I uwierz nie krytykował bym Cię za byle co.I ci którzy mówili że Modron nie prowokuje mają w jego poście dowód że tak jest.Nie beczę bo jakoś twoje wypowiedzi nie zrobiły na mnie wrażenia.Sama krytyka bez wskazówek co poprawić i ewentualnie jak i chociaż przedstawienia dobrych stron jest bezsensowna.Z chęcią bym zobaczył chociaż Twój jeden film.Ale nie Ty wolisz krytykować sam takich rzeczy nie robiąc.Z biegiem czasu staram się aby filmy były lepsze i chyba to możesz sam stwierdzić patrząc na 1 a ostatni mój film.

(28-03-2011 19:34 )kaszubiak Wrote:  Modron. Nic to nie da. Dobrze o tym wiesz. Jeśli autor wątku chcę jego zamknięcia, to uszanujmy jego prośbę. Ale jeszcze nie w tej chwili. Nie dojdziemy do porozumienia. Doskonale o tym wiemy. Nie dostaniesz bana Squbany. Nie dam Ci tej satysfakcji.

Jakiego porozumienia?Nic od tego Pana nie oczekuję ani porozumienia ani choćby jednej pozytywnej opini nt. moich filmów.A wszyscy bronią tego co pisze.Gratulacje.
W tej chwili to chyba dobry moment aby zamknąc wątek i dyskusje.Chyba nic z tego nie wyniknie.
(This post was last modified: 28-03-2011 19:47 by Squbany.)
28-03-2011 19:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Squbany23
Groch o ścianę.

[Image: 88440151.gif]
28-03-2011 19:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #35
RE: Squbany23
(nie musisz pisać "Pan", to jest forum)

Zrozum tylko jedno. To, że ktoś nie robi podobnych filmów/produkcji nie jest podstawą do zakazania krytyki. Jeśli ja nie nagrywam LP, to mogę powiedzieć o Twoich LP, że są beznadziejne albo, że są super. Mam do tego pełne prawo. Jak skrytykuję, to nie muszę pokazywać Ci, że ja robię to lepiej. Ja oglądam Twoje produkcje a nie moje. Twoje oceniam, od Twoich wymagam i tylko i wyłącznie w Twoim interesie jest to, czy skorzystasz tych moim czy innych ludzi uwag.

Naucz się przyjmować krytykę. Na razie mam wrażenie, że nawet nie rozumiesz tego co do Ciebie piszemy. A uwierz mi! Nie chcemy Cię obrazić czy zmieszać z błotem. To są zwykłe rady/uwagi kolegów-internautów.
28-03-2011 19:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Squbany23
(28-03-2011 19:38 )Squbany Wrote:  Spróbuj swoje robić Moronie.Zobaczymy jaki Ty masz głos i wogóle.I uwierz nie krytykował bym Cię za byle co.I ci którzy mówili że Modron nie prowokuje mają w jego poście dowód że tak jest.Nie beczę bo jakoś twoje wypowiedzi nie zrobiły na mnie wrażenia.Sama krytyka bez wskazówek co poprawić i ewentualnie jak i chociaż przedstawienia dobrych stron jest bezsensowna.Z chęcią bym zobaczył chociaż Twój jeden film.Ale nie Ty wolisz krytykować sam takich rzeczy nie robiąc.Z biegiem czasu staram się aby filmy były lepsze i chyba to możesz sam stwierdzić patrząc na 1 a ostatni mój film.

Braindead 2: Squbany23
Lol, pokaż ten swój dowód, jestem bardzo ciekaw. I nadal nie masz żadnych podstaw, by wymagać ode mnie podania mojego konta. Screena widziałeś? Wysłałeś już twórcom nowego MoH swoją grę? No bo przecież wg twojego rozumkowania tak trzeba robić.
Jasne, kompletnie nie widać, że nie robią wrażania. Tak, że np. odpisujesz, mimo że twierdziłeś wcześniej coś innego. Jeśli zaś piszę, że coś jest nie tak, to takie oczywiste, że trzeba nad tym popracować. Wiem, za duzo wymagam, czytanie ze zrozumieniem etc. Opracuj czcionkę obrazkową i mi wyślij, może załapiesz w końcu, kiedy w niej będę pisać swoje posty.
Jeszcze raz powtórzę - to co gadasz, jest bełkotem. Nie muszę robić muzyki by ją krytykować, nie muszę robić filmików na YT, by wyrażać własną opinię. To nigdy tak nie działa. Zrozumiesz to w końcu, przebije się do rozumku?

Rzucasz się, bo dostałeś pierwszą w swoim życiu krytykę. I zamiast zrobić coś z nią pożytecznego, miotasz się żałośnie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-03-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Squbany23
Dobra dobra nie sap się tak i drąż zamkniętego tematu.
30-03-2011 17:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #38
RE: Squbany23
Heh. Jasne. Lepiej napisać głupoty i potem się zamknąć, niż się do nich przyznać.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
05-04-2011 10:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5