Post Reply 
Ile lat?
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Ile lat?
Ok, przepraszam jeżeli moja krytyka była zbyt negatywna, nie maiłem tego w intencji. Chcę jedynie powiedzieć, że gadasz do ludzi, twój głos jest równie ważny jak to co mówisz, jeżeli uważasz że to co robisz jest dobre, to rób to dalej. Sam kreujesz swój wizerunek w sieci i na pewno w przyszłości chciałbyś aby był to wizerunek osoby dojrzałej.

Co do mutacji to o ile nie nagrywasz codziennie swojego głosu (jak ja w twoim wieku) to nie zauważysz ani jej początku ani końca ;)

[Image: 88440151.gif]
19-01-2011 18:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
dychab Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Ile lat?
Nie no, spokojnie ;) Dziś zamierzam nagrać z 2H - zobaczy się czy jest jakaś różnica :P Zdaje sobie sprawę, iż głos się liczy, lecz sposób gadania również. Oba elementy są potrzebne, więc mam nadzieje, iż kiedyś w końcu spełnię owe wymogi ^^

Mnie to się patykiem odgania.
19-01-2011 21:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Ile lat?
W sumie z tego co widzę to widzowie lubią najbardziej zagrajmy nagrywane przez osoby po mutacji. No ale jeśli potrafisz ciekawie przemówić do widza i utrzymać go przy życiu podczas oglądania to życzę powodzenia ^^. Ja mam 16 lat lecz z głosem u mnie nie jest za dobrze. Jestem do niego strasznie samokrytyczny i mi się nie podoba. Brzmi jak głos młodego chłopca w moich uszach. Nie zgadzam się z niektórymi wpisami w tym temacie gdzie odradzają ponoszeniu się emocjom. Jak ja oglądam Let'sa i słyszę że zagrajmer wyraża się jak syntezator mowy to odechciewa mi się oglądać. Wolę jak zagrajmer ma dobre poczucie humoru, raz krzyknie, raz wybuchnie śmiechem lub zacznie panikować. To widza rozbawia i chce się go oglądać. Chociaż u zagrajmera przed mutacją wolał bym powstrzymywać emocje bo już słuchanie piszczącego Biberkowego głosu nie jest przyjemne xD

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
06-04-2011 14:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Ile lat?
U niektórych mutacja jest nagle, u niektórych się dłuuuży. Ale jeśli potrafisz ciekawie mówić, tak by nie spłoszyć widza, to nie musisz się martwić. Popieram przedmówców.
09-04-2011 15:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Ile lat?
wiek nie jest ważny tylko pojemność płuc i aktywność ślinianek oraz zapas wody. przyda się wyobraźnia i trochę oleju, ale i bez niego można mówić głupoty i wyjdzie to ciekawie bo widz będzie zaadsorbowany, a może się pośmieje Jjay który wiezie prym nie mówi jakiś nad naturalnie inteligentnych rzeczy po prostu klepie na luzie. :) Ale wracając do tematu wiedza umiejętności w ścinaniu drzew wiek wygląd czy chitynowy pancerzyk nie są potrzebne tylko pewność siebie i zaparcie do wali z frapsem.
27-04-2011 02:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
sebal28 Offline
*

Posts: 7
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Ile lat?
Co do tematu to jak kolega wyżej napisał. Zresztą sam zacząłem nagrywać, ze względu na własne chęci, a nie na wiek
27-06-2011 20:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Ile lat?
Ale inni będą Cię oceniać również po wieku, nie po chęciach.

[Image: 88440151.gif]
27-06-2011 20:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
sebal28 Offline
*

Posts: 7
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Ile lat?
@Punio7
Też racja.Sam mam 15 lat, ale głosu nie mam piskliwego :P
28-06-2011 13:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Ile lat?
A ja mam 13 lat (urodzinki w sobote w00h00) a brzmię, przynajmniej według mnie, całkiem spoko. :] Click Bellow and check.

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
28-06-2011 18:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Ile lat?
Nie no jak na 13 lat to głos masz na ~16 jak na moje uszy ;)

Usunięta przez moderację.
28-06-2011 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5