Poll: Jesteś za wsparciem od RockAlone2k ?
Tak
Nie
[Show Results]
 
Post Reply 
RockAlone2k wsparcie?
Author Message
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: RockAlone2k wsparcie?
(21-06-2011 05:57 )RockAlone2k Wrote:  Rozumiem, że to forum ma swoją specyfikę i w pełni to akceptuję. Pytanie tylko czy napływ moich widzów wyjdzie komukolwiek na dobre?

Na to odpowiedź znajdziemy tylko w jeden sposób.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
21-06-2011 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: RockAlone2k wsparcie?
(21-06-2011 14:49 )Mide Wrote:  Na to odpowiedź znajdziemy tylko w jeden sposób.

No to może warto się przekonać? Widzom Rocka wyjść to może na dobre lub na złe w zależności od ich jakby to napisać... podejścia do krytyki.
21-06-2011 15:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: RockAlone2k wsparcie?
Głosów pozytywnych jest dużo więcej niż tych na "nie". Czemu więc nie spróbować? Ja jestem w dużym stopniu przekonany, że to może się udać, aczkolwiek mam małe wątpliwości czy nie zrobi się tutaj śmietnik. Tak jak już pisało parę osób może dojść do "obrony Pana". Tutaj również stwierdzam, że Rock powinien postąpić (w przypadku wsparcia) tak jak napisał TheArasz. Nie wiem jak to wpłynie na nowych userów, ale dobrze wiedzieć, że się próbowało.
21-06-2011 16:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: RockAlone2k wsparcie?
@RockAlone2k

Quote:Nie mam wątpliwości, że na zagrajmyw.pl jest sporo wartościowych osób, ale jest też kilka z nosami w chmurach, które nie mają pojęcia o czym piszą, a uważają się za autorytety.

Pewnie mówisz o..hejterach (smarka w rękaw).

@punio7
Naucz się poprawnie zapisywać mój nick, to raz.

Dwa, czy tutaj wypowiada się taka garstka? Kółko dobrych znajomych? Takowe było, kiedy się tutaj rejestrowałem, teraz jest lepiej. Powtórzę - co da zwielokrotnienie stanu, który i tak już jest na forum?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
21-06-2011 20:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: RockAlone2k wsparcie?
(21-06-2011 20:03 )ModronCube Wrote:  Powtórzę - co da zwielokrotnienie stanu, który i tak już jest na forum?

To że będzie więcej osób które będą się z tobą "żreć" - dla mnie bomba :P

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
21-06-2011 20:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pitpo Offline
*

Posts: 3
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: RockAlone2k wsparcie?
Witam, na forum przebywam już od pewnego czasu lecz specjalnie się nie wypowiadam (na napisanie sensownego posta potrzebuje kupę czasu), ale chciałem wyrazić moje zdanie na ten temat.
Osobiście przyznam, że jest to jedno z bardziej zadbanych polskich forów (no może lekko przesadzam). To dlatego, że nie jest one rozreklamowane, co za tym idzie żeby trolle mogły tutaj dotrzeć muszą użyć Google, co jest u nich rzadko spotykane więc większych problemów nie ma, jest spokojnie, przyjemnie itd itp. Jeśli dobrze pamiętam to Rock przed Play Nextem miał ok. 1000 widzów (nie jestem pewien, może mi się z kimś pomylił), aktualnie ma ok. 7,5tys, czyli 5-6tys jest z Play Next'a. Co najmniej ćwierć tego składa się z pragnących ,,hejtu" trolli lub próbujących zaistnieć dzieci o słomianym zapale. Gdyby Rock zareklamował forum przybyłoby sporo osób (w tym oczywiście kupa trolli). Z tego wynika kilka plusów i minusów: w.w. trolle, spam, nawał postów w celu możliwości zareklamowania się (minusy); kolejne (mam nadzieję) ciekawe dyskusje :), zwiększenie(?) jakości fimów poprzez krytykę tutejszych doświadczonych ,,zagrajmerów" (plusy) i wiele innych nad którymi za bardzo zastanawiać mi się nie chce.
Wracając do głównego pytania to jestem za, forum się ożywi, a na spamerów i trolli zawsze był i będzie pewien magiczny guziczek. ;)
21-06-2011 20:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarrotPL Offline
*

Posts: 19
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: RockAlone2k wsparcie?
Moim zdaniem to dobry pomysł, ponieważ na tym forum można się wiele nauczyć,podyskutować i zapytać wielu innych zagrajmerów co myślą o danym zagrajmy. Może ktoś napiszę że młody widz jest słaby ale chyba Rock nie urazi cię to jeśli on naprawdę jest koszmarny, próbujesz na silę być miły dla wszystkich ale na prawdę żeby robić zagrajmy trzeba umieć bo podstawy zagrajmy to jest przyjemne słuchanie bo ktoś kto ogląda zagrajmy chcę posłuchać danej osoby a nie popatrzeć na grę, gdybym chciał patrzeć na kogoś kto mówi co 5 min i w ogóle się nie odzywa to bym sam odpalił grę i pograł sam, zagrajmer powinien do grania przejść chociaż mutacje bo jak dla mnie nieprzyjemnie mi się słucha jakiegoś "Dziecka" co w żaden sposób nie przyjmuję krytyki, Jednakże takie "Dziecko" mówi bardzo dobrze i profesjonalnie to może bym posłuchał może, to jest dobrę forum żeby poczytać o zagrajmy nauczyć się jakimi programami można się wszystkiego nauczyć, i jeśli już wszystkiego się nauczy może zacząć robić zagrajmy ponieważ do tego jest to forum.
U rocka jest bardzo dużo godnych osób które mogły by podyskutować na tym forum i są też takie które weszły by tylko po hejtować, no ale cóż zrobić? nic po prostu takich zkazać na banicję, jak na razie to forum jest bardzo dobre bez żadnych "Hejterów" chociaż zauważyłem wiele kłótni prowadzonej od początkowej dyskusji, ja jestem na tak żeby Rock powiedział coś o forum wpłynęło by to na jego dalszy rozwój.

Zagrajmerów powinna tyczyć jedna zasada :

Rób zagrajmy z tego w co lubisz grać a nie tego co jest popularne.

Moje konto youtube : http://www.youtube.com/user/CarrotPL
21-06-2011 21:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: RockAlone2k wsparcie?
(21-06-2011 20:45 )pitpo Wrote:  Jeśli dobrze pamiętam to Rock przed Play Nextem miał ok. 1000 widzów (nie jestem pewien, może mi się z kimś pomylił), aktualnie ma ok. 7,5tys, czyli 5-6tys jest z Play Next'a.

Tutaj pozwolę sobie sprostować. Obecnie Rock ma prawie 9 tys. widzów, ale nie o to mi się rozchodzi. Napisałeś, że wszyscy subskrybenci, którzy dali mu suba po pierwszym wydaniu Play Next, zrobili to właśnie przez ten projekt. Nie zgodzę się tutaj. Gdy zobaczyłem Play Next stwierdziłem, że nie będę go subskrybował. Zacząłem oglądać kolejne odcinki projektu i postanowiłem spojrzeć na jego kanał. Z początku nic ciekawego, ale gdy natknąłem się na Moją Tubę, po obejrzeniu paru odcinków zasubskrybowałem kanał. Teraz oglądam wszystkie jego bardziej Vlogowe filmy, w których pokazuje swoją twarz. Rockplay'e tylko z Minecrafta widziałem. Naprawdę uważam, że z Rocka jest sympatyczny gość i w pełni zasługuje na moją subskrypcję. I to nie za Play Next tylko Moją Tubę :P
22-06-2011 07:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pitpo Offline
*

Posts: 3
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: RockAlone2k wsparcie?
No właśnie dlatego napisałem, że 5-6tys. Rocka znalazłem na gameplay.pl, dokładnie jak wrzucił ,,Moją Tubę #2", spodobał mi się jego głos i tak to się zaczęło. Potem nagle Play Next i z dnia na dzień coraz więcej widzów. Wiadomo, że nie wszyscy są z Play Nexta, ale spora część na pewno. Mnie Play Next za bardzo nie interesuje, oglądam głównie dla komentarzy (czasami perełki się znajdują). Tak samo jak wyżej, oglądam głównie ,,Moją Tubę", ,,Rockplay'e" są za długie (nie trawię filmów powyżej 15min, po prostu nie chce mi się oglądać). Rock zasługuje na taką liczbę widzów, kręci materiały wyśmienite jakościowo (nie chodzi mi o sam obraz), ale prawda jest taka, że gdyby nie Play Next miałby 2-3tys. :(

Faktycznie już prawie 9tys. :O
22-06-2011 07:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: RockAlone2k wsparcie?
No przyda się pare nowych osób na forum, bo widać pewien zastuj. Przyda sięjeżeli tylko bdą to osoby o wmiare wyskomi poziomie inteligencji, dlatego ja chyba się wstrzymam od głosu.
22-06-2011 21:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.088 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.392 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.271 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5