Post Reply 
Sygnatura
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Sygnatura
(20-09-2012 14:30 )KlawaQwerty Wrote:  
Quote:Nie przeżywam poprostu regulamin jest nie precyzyjny i apparatus naciąga pkt. regulaminu na swoją korzyść.

|
\/

Idąc twoim tokiem myślenia mogę teraz napisać, że sygnatura, którą masz uraża mnie (Sygnatura nie może zawierać treści erotycznych i treści urażających innego użytkownika.)
Nie braziłem twojej osoby lecz jedynie przeczytałeś wulgarne słowo na mojej sygnaturce, a nikt Ci nie kazał więc twój argument jest inwalidą.

Quote:Twoje zachowanie hmm, jest dziecinne. Normalny użytkownik napisałby do admina, że jest problem np. z wtyczką albo po prostu pomógł. Zachowywanie się jak polaczek jest wieśniacką formą zwrócenia na siebie i problem uwagi.
Moja sygnatura nie uraża Cię w żaden sposób natomiast nazwanie mnie dzieckiem oraz powiedzenie że zachowuję się "polaczkowato" jest urażaniem mojej osoby oraz obrażasz mniejszość narodową jaką są Polacy.
20-09-2012 14:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
KlawaQwerty Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Sygnatura
Quote:lecz jedynie przeczytałeś wulgarne słowo na mojej sygnaturce, a nikt Ci nie kazał

Jeżeli na yt ktoś napisze, że twój materiał mu się nie podobał to też odpiszesz żeby nie oglądał z tego powodu? Może na bezrobocie w kraju też nie zwracajmy uwagi, bo nikt nam tego nie kazał.

Na resztę nawet nie odpisuję, bo zawsze znajdzie się głupi powód byleby racja przeszła na czyjąś stronę, bo nikt nie przyzna się do błędu.
Swoje zdanie na ten temat już przedstawiłem i tyle. Dziękuję za odpowiedź.
(This post was last modified: 20-09-2012 14:58 by KlawaQwerty.)
20-09-2012 14:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Sygnatura
(20-09-2012 14:55 )KlawaQwerty Wrote:  
Quote:lecz jedynie przeczytałeś wulgarne słowo na mojej sygnaturce, a nikt Ci nie kazał
Jeżeli na yt ktoś napisze, że twój materiał mu się nie podobał to też odpiszesz żeby nie oglądał z tego powodu?
Skoro mu się nie podobał to wiecej razy nie obejrzy.

Quote:Na resztę nawet nie odpisuję, bo zawsze znajdzie się głupi powód byleby wyszło, że to ten ktoś ma rację, a nie ten drugi.
Cóż trudno dyskutować nie mając argumentów.
20-09-2012 14:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
KlawaQwerty Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Sygnatura
Quote:Cóż trudno dyskutować nie mając argumentów.

Cóż, trudno dyskutować doszukując się błędów w czymś nieistotnym dla danej dyskusji. Ale ok, załóżmy iż uraziłem cię takimi wyrażeniami - przycisk "Zgłoś" od czegoś na tym forum jest. Nie obrażę się jeżeli administrator zauważy w tym łamanie regulaminu i doda mi za to % ostrzeżenia.

Quote:Skoro mu się nie podobał to wiecej razy nie obejrzy.

Skoro twoja sygnatura mnie uraziła to też chciałbym jej nie oglądać, ale napisałeś ją w taki sposób, że rzuca się na oczy.

Ehh, i zaczyna się właśnie to o czym pisałem. Serio, już nie reaguję na takie zaczepki.

Interesuje mnie jeszcze tylko twoja opinia na poniższe zdanie znacznie bliższe głównemu założeniu wątku:

Quote:stworzenie sygnatury spełniającej zasady regulaminu nie jest trudne, ale że koniecznie chcecie afiszować się śmiesznymi obrazkami z Rockiem, jego dzieckiem i innymi osobistościami w celu szykanowania ich (mniej lub bardziej jawnym) zawsze spotka się z czyimś sprzeciwem i wrzucacie coś takiego na własną odpowiedzialność. Wolność słowa jest, ale bez przesady. Takie zachowania świadczą też o autorze wypowiedzi jakkolwiek zła byłaby osoba, która jest atakowana.
20-09-2012 15:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #55
RE: Sygnatura
(20-09-2012 15:09 )KlawaQwerty Wrote:  
Quote:Cóż trudno dyskutować nie mając argumentów.

Cóż, trudno dyskutować doszukując się błędów w czymś nieistotnym dla danej dyskusji. Ale ok, załóżmy iż uraziłem cię takimi wyrażeniami - przycisk "Zgłoś" od czegoś na tym forum jest. Nie obrażę się jeżeli administrator zauważy w tym łamanie regulaminu i doda mi za to % ostrzeżenia.
I tak to nic nei da bo Apparaatus jest teraz na mnie zły i jak bym kliknął zgłoś to by pewnie wwalił mi by punkty za spamowanie zgłoszeniami lub na pw dostał byś pochwałe za jechanie mnie.

Quote:Skoro mu się nie podobał to wiecej razy nie obejrzy.
[quote]Skoro twoja sygnatura mnie uraziła to też chciałbym jej nie oglądać, ale napisałeś ją w taki sposób, że rzuca się na oczy.
Co się rzuca w oczy? Nie jest podkreślona, pogrubiona, pochyła, kolorwa ani napisana większą czcionką.

Quote:Interesuje mnie jeszcze tylko twoja opinia na poniższe zdanie znacznie bliższe głównemu założeniu wątku:
Widzę, że nie czytałeś mojego pierwszego postu dotyczącego mojej sygnaturki. Nie było tam Rocka był link do mojej playlisty na kanale i O BOŻE z forum zobaczyło to całe 4 osoby! CAŁE 4! Nawet nie wiesz ile to kasy, dzięki temu kupie sobie nowy mikrofon. Naszczęście pojawił się Apparatus, który mi usnął sygnaturkę bo bym jeszcze na samochód z tych wyświetleń uzbierał.
20-09-2012 15:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Sygnatura
@kubn2
Twoja sygnatura łamała regulamin. Miałeś szansę zaznajomić się z nowym regulaminem, ale pewnie po powrocie nowych wątków było na tylo dużo, że odfajkowałeś jako przeczytane, więc nieznajomość jest Twoim zaniedbaniem. Fakt, byłoby fajnie gdyby istniała skuteczniejsza metoda na informowanie użytkowników o zmianach, ale nie zmienia to faktu, że informacja wisiała.

Z tą małą ilością odsłon regulaminu, to Ameryki nie odkryłeś. Ludzie po prostu nie lubią czytać takich rzeczy. Z tym, że w dalszym stopniu nie zwalnia ich to z przestrzegania zasad.

I tak w zasadzie oprócz szumu co chcesz więcej osiągnąć? Starej sygnatury nie wywojujesz.
Na przeprosiny też nie masz co liczyć, bo za co? BTW jeszcze się nie spotkałem na żadnym forum ani liście dyskusyjnej, żeby ktoś kogoś przepraszał, ponoć można w ten sposób popsuć Internet.

Mam radę dla Ciebie z dobrego serca. Miej szacunek dla siebie i zaprzestań tych "regulaminowych" przepychanek, bo to dziecinne jest i nie wypada, żebyś się tak zachowywał, jeśli chcesz być traktowany poważnie.

Screw you guys, I'm goin' home!
20-09-2012 16:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Sygnatura
(20-09-2012 16:30 )gremlin Wrote:  @kubn2
że odfajkowałeś jako przeczytane, więc nieznajomość jest Twoim zaniedbaniem.
Widzę że nie znasz mechaniki forum. Jeżeli coś zostało edytowane to się nie oznacza jako nie przeczytane.

Quote:I tak w zasadzie oprócz szumu co chcesz więcej osiągnąć?
Nie chcce osiagnąć szumu tylko zwrócić uwagę innych użytkowników, że nie jest to zrobione dostatecznie dobrze. I że admin naciąga regulamin na swoją korzyść mimo iż regulamin jest pełen dziur.

Quote:Starej sygnatury nie wywojujesz.
Nie che starej sygnaturki ta jest fajna.

Quote:Na przeprosiny też nie masz co liczyć, bo za co?
Czy ja żądam/chce przeprosin? NIE.
20-09-2012 16:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Sygnatura
Quote:Widzę że nie znasz mechaniki forum. Jeżeli coś zostało edytowane to się nie oznacza jako nie przeczytane.
Źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli wątek, w którym wisiała informacja o nadchodzących zmianach na forum. Jednak tu trzeba Ci zwrócić honor, bo nie ma tam wzmianki o regulaminie forum, lecz o zasadzach działu "Wasze zgrajmy". Racja jest teraz po Twojej stronie, lecz nadal cały ten szum jest niepotrzebny.

Quote:Nie chcce osiagnąć szumu tylko zwrócić uwagę innych użytkowników, że nie jest to zrobione dostatecznie dobrze. I że admin naciąga regulamin na swoją korzyść mimo iż regulamin jest pełen dziur.
W 1. części masz rację, apparatus przeoczył sprawę.
Jeśli chodzi o drugą część cytatu, to raz, że nie widzę tam naciągania, a dwa, że to nie kodeks karny tylko zwykłe zasady użytkowania i spore znaczenie, oprócz wypunktowanych zakazów, ma tzw. zdrowy rozsądek.

Quote:Czy ja żądam/chce przeprosin? NIE.
Spokojnie, napij się melisy, przeczytaj akapit jako całość, to może uda Ci się wyczytać z kontekstu, że nie twierdzę, że to chcesz osiągnąć, lecz po prostu sobie gdybam. Sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem odbywa się na egzaminie przedgimnazjalnym, więc nie powinno Ci sprawić trudności, jeśli się nieco uspokoisz.

Screw you guys, I'm goin' home!
20-09-2012 17:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #59
RE: Sygnatura
Kubenie drogi, jeśli coś publikujesz publicznie to zakładasz, że każdy to przeczyta. Rzucanie tekstów w rodzaju "mogłeś nie patrzeć" jest głupie. Tym niemniej, trzym se ją. Jeśli czujesz się przez to moralnym zwycięzcą…

Łatanie takich dziur, jak ta o której mówisz to strata czasu. Można zakazać dawania linków do playlist, ale wtedy ktoś da link do programu. Gdy zakaże się linków do programów, w ruch pójdą linki do filmów. A później interaktywne pulpity, tablice ogłoszeń, centrum subskrypcji, tinyurl. I każda z takich osób może się wykłócać, że przecież nie było zakazane. Ano nie było, ale włączyć common sense czasem nie zaszkodzi, żeby domyślić się że chodzi o zakaz reklamy.
20-09-2012 20:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Sygnatura
(20-09-2012 20:00 )apparatus Wrote:  Łatanie takich dziur, jak ta o której mówisz to strata czasu. Można zakazać dawania linków do playlist, ale wtedy ktoś da link do programu. Gdy zakaże się linków do programów, w ruch pójdą linki do filmów. A później interaktywne pulpity, tablice ogłoszeń, centrum subskrypcji, tinyurl. I każda z takich osób może się wykłócać, że przecież nie było zakazane. Ano nie było, ale włączyć common sense czasem nie zaszkodzi, żeby domyślić się że chodzi o zakaz reklamy.

Strata czasu? Nie łątwiej zakazać linków w sygnaturce? No chyba że chcesz sobie wszystko wymieniać to prosze cię bardzo.

Jeżeli chodzi o zakaz reklamy to dlaczego jest coś takiego jak social sites? Przecież to reklama! -_-
20-09-2012 21:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5