Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Beka z lecpleja
Chcesz argumentu?
Wyśmiewasz się z biednych ludzi, którzy nie znają angielskiego i proszą o pomoc w tłumaczeniu umowy, którą zapewne podpisał przed czytaniem czegokolwiek, ale kij z tym. Kiedy my zakładamy temat mający na celu wyszukanie takich perełek wpada Pan Lancuś i robi raban jakie to jest złe, że inni mają z tego lulz. Sam poziom wypowiedzi i wygrażanie się rzeczywiście wskazuje, że mamy do czynienia z BARDZO POWAŻNYM człowiekiem. Pozdrowienia z kosmosu ^__^

A co do tego tematu z partnerstwem: http://zagrajmyw.pl/watek-ciche-znikniecie-tematu
Chcesz wmówić, że sam zgłosiłeś temat? How sad...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 02:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 02:42 )GTOqw Wrote:  Chcesz argumentu?
Wyśmiewasz się z biednych ludzi, którzy nie znają angielskiego i proszą o pomoc w tłumaczeniu umowy, którą zapewne podpisał przed czytaniem czegokolwiek, ale kij z tym. Kiedy my zakładamy temat mający na celu wyszukanie takich perełek wpada Pan Lancuś i robi raban jakie to jest złe, że inni mają z tego lulz. Sam poziom wypowiedzi i wygrażanie się rzeczywiście wskazuje, że mamy do czynienia z BARDZO POWAŻNYM człowiekiem.

Co to ma wspólnego z tym o co zapytałem? Czy ty umiesz czytać ze zrozumiem? A raczej czy Ty w ogóle wiesz czym jest argument? Po poziomie merytorycznym Twoich postów wnioskuje że jeszcze jesteś za mały na internety, wróć za kilka lat.

(10-03-2013 02:42 )GTOqw Wrote:  A co do tego tematu z partnerstwem: http://zagrajmyw.pl/watek-ciche-znikniecie-tematu
Chcesz wmówić, że sam zgłosiłeś temat? How sad...

Chodziło mi o temacie na letspleju, nie na tym forum.
10-03-2013 02:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #53
RE: Beka z lecpleja
Temat powolutku przeradza się w małą epopeję o tym, jak jakiś lancek łyknął przynętę. Dobra robota, OP.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-03-2013 02:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 02:50 )LavosCore Wrote:  Temat powolutku przeradza się w małą epopeję o tym, jak jakiś lancek łyknął przynętę. Dobra robota, OP.

[Image: 136129694222.gif]

Admin approvuje trollowanie, o kurwencka z tym się jeszcze nie spotkałem xD

Jak tu śmiesznie, chyba zostanę.
(This post was last modified: 10-03-2013 02:57 by lanceq.)
10-03-2013 02:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 02:30 )lanceq Wrote:  Widzę dzieciuszka niepotrafiącego uargumentować swojej wypowiedz, meh.

Co do mojego podklejonego tematu to sam poprosiłem administracje o zdjęcie go ze względu na to że zawiesiłem projekt, how sad.

Żebyś nie chciał dostać warna za kolejne wycieczki osobiste.

http://letsplej.pl/t-21193-magnolianetwo...ia?page=30
Nie powiem, z wielką klasą zakończyłeś tak pompowany projekt. Nawet żadnego przepraszam nie ma, a jakie były pretensje kiedy pojawiały się wątpliwości to do tego networka.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
10-03-2013 02:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 02:52 )Lugia007 Wrote:  Żebyś nie chciał dostać warna za kolejne wycieczki osobiste.

http://letsplej.pl/t-21193-magnolianetwo...ia?page=30
Nie powiem, z wielką klasą zakończyłeś tak pompowany projekt. Nawet żadnego przepraszam nie ma, a jakie były pretensje kiedy pojawiały się wątpliwości to do tego networka.

Nikt nie musi płakać ze względu na to, że mam posadkę w Vultrze, dlatego zrezygnowałem z Magnolii ;)
Każdy kto został dodany na listę będzie w vultrze na takich samych zasadach słonko.


Skoro już walimy linkami to proszę:
http://letsplej.pl/t-22842-vultra-tv-ofi...ki-oddzial
(This post was last modified: 10-03-2013 03:00 by lanceq.)
10-03-2013 02:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #57
RE: Beka z lecpleja
@lanceq
W tym temacie przynęta w zasadzie była bardzo, ale to bardzo oczywista, każdy średnio kojarzący fakty ziemniak by się zorientował, że prędzej czy później znajdzie się ktoś z lecpleja by przytaknąć/obronić. To jak dwa plus dwa, prosta matematyka, zależność wychodząca z trywialnego działania.
Co oczywiście zupełnie nie zaskakuje, że wciskasz mi jakieś popieranie trollingu. Nie wydajesz się dość pojętny, dodatkowo po twoich postach tutaj. Siadaj, dwójka.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-03-2013 03:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #58
RE: Beka z lecpleja
Huh, wszyscy robią z tego niezłą dramę. Dramę o nic. Userzy z tego forum nie powinni się śmiać z osób początkujących lub młodszych na letspleju, a tutaj nie ma się z czego śmiać, gdyż praktycznie nie ma tu w/w osób. Za to Lanceq powinien się wychamować i tyle. Myślę, że chyba konkurencja nie powinna tak robić, a inni mogą nie życzyć swoich tekstów tutaj, ale jeżeli już musicie, to nie dawajcie jakichkolwiek moich tekstów. ; p
10-03-2013 03:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Beka z lecpleja
Oh Lancuś^^
To chyba ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że chodzi mi o temat na lecpleju? Skoro jestem taki biedny umysłowo to proszę oświeć mnie swą świetnością i powiedz co się stało... Śmiało możesz się wypłakać (obrazili Cię, że aż się popłakałeś przed monitorem? a może jesteś jednym z tych słynnych białych rycerzy z lecpleja mknących na swych rączych rumakach broniących swego foruma z uporem godnym najtwardszego szkota ? a może po prostu jesteś trollem i nie lubisz Innominatusa?- chętnie wysłucham Twojej opowieści mistrzu. Co te internety robią z ludźmi - wchodzisz sobie pożartować, a kończysz wykłócając się z pospólstwem...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 10-03-2013 03:06 by GTOqw.)
10-03-2013 03:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Beka z lecpleja
>bądź adminem
>wejdź na jakiś przypadkowy troll temat
>udawaj że wszystko było zaplanowane i że to trollowanie into większa sprawa
>profit

Sugerowanie że broniłbym letspleja gdziekolwiek bym był, jak już mówiłem motzno wyjebane i w tamto forum i w to, jedyne czego broniłem to mojej osoby i chyba to widać, nie jestem żadnych white knightem a raczej odwrotnie więc nie przypinaj mi proszę takiej metki.

Idę aplikować tu na moda, takiej inby to ja dawno nie widziałem.

[Image: w3FeKFw.gif]


@up

Co ty synek próbujesz mi udowodnić? Te Twoje porównania nie zbyt Ci wychodzą, brakuje jeszcze łacińskich sentencji i byłbyś jak... no dobra wszyscy wiedzą chyba o kogo chodzi. Jesteś za słaby w internet, zrozum to i diluj z tym.
(This post was last modified: 10-03-2013 03:12 by lanceq.)
10-03-2013 03:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5