Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #61
RE: Kamil Scheicht
(18-12-2012 14:56 )Xoni Wrote:  Nie, że jakimś jestem fanboyem lecz patrzenie przez pryzmat jakiejś sławy na youtube jest błędne. Dziękuje Ci Kamil za to co robisz i czekam na następny ciekawy live ;) Pozdrawiam !!!

Dzięki Tobie i innym za miłe słowa!

(19-12-2012 10:36 )buuu Wrote:  Bunny, którą pamiętamy z "Projektu Kamil" udzieliła się w komentarzu pod filmem dotyczącym ... zbiórki. Nie zgadniesz - tym razem o dziwo nie skrytykowała architekta, wydaje się nawet wspierać całą akcję. Zakłamane c*py! :D

Wiem, wiem - nie przejmuję się tym, bo tego typu ludzie to przecież zera, na poziomie Negatywa.

(18-12-2012 23:55 )Ashina Wrote:  Bez urazy, Kamil, ale mógłbyś wrócić do tych starych i podobno bardzo fajnych live'ów. Nie byłam na nich, więc mówię "podobno". Widząc opinie ludzi powyżej, to wtedy byłeś naprawdę świetnym youtuberem. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko "odkręcisz" o ile można to tak nazwać i znów się staniesz pozytywnie spostrzeganym Kamilem Scheichtem. :)
Btw. Bunny a teraz keep calm, bo się pogrążasz tym udzielaniem się wszem i wobec. Nie mówię, że Cię nie lubię, bo lubię. Tylko... tak no... radzę, bo już zaczynają mieć ludzie o to pretensję. Chyba że nie przejmujesz się opinią innych, co jest chwalone ^^

Właśnie to robię (od momentu premiery mojego bloga).

Co do pozytywnie postrzeganego Kamila, to moi widzowie którzy oglądają mnie od samego początku zawsze mnie, do teraz - pozytywnie postrzegają. Chodzi o to, że po prostu oni lubią po prostu filmy mojego autorstwa, a nie wyszczególnienie, że tylko poradniki, albo tylko recenzje czy vlogi. Tym którzy lubią jedno, a drugiego nie trudno dogodzić.
(This post was last modified: 19-12-2012 14:19 by appareil.)
19-12-2012 14:04
Visit this user's website Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #62
RE: Kamil Scheicht
Okej. Temat z dyskusji zamienia się powoli w "Kamil Scheicht AMA". Nie jest to odpowiednie do działu "Dyskusje", więc zamykam.
19-12-2012 14:21
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5