Post Reply 
TheKezjo
Author Message
TheKezjo Offline
*

Posts: 1
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
TheKezjo
Mój Kanał z Zagrajmy w...
Sporo komentarza głosowego.
Nie miejcie mi za złe pierwszych odcinków zaczynałem to wszystko kiedy nie wiedziałem nawet, że da się renderować filmy!
Zagrajmy w robię dla siebie ale dobrze by było jakby ktoś mógłby się pośmiać z moich filmów :D.
Obecnie mam:
Spiele Auf'y
W trakcie
-Awangarda Minecraft'owa:Nowa Era
-Bad Boys 2
W planie
-Medal Of Honor:Airbone
-Magicka
-Postal 2 AWP
Zakończone(We will miss you)
-Conflict Desert Storm I
Oraz od czasu do czasu robię amatorską machinimę(Grand Theft Auto San Andreas) z nudów. Mam nadzieję, że ludzie którzy zobaczą mój post będą chcieli zobaczyć mój kanał i skomentować i(może bardzo może) zasubskrybować.
PS:W sieci chcę pozostać anonimowy.
PS 2: Przepraszam za mikrofony,planuje zakup profesjonalnego mikrofonu(Może też będą jakieś piosenki dla mojej frajdy!)
Pozdrawiam
TheKezjo
03-11-2011 21:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: TheKezjo
Dwie rzeczy:

1. Regulamin przeczytany?
2. Taki "ładny" opis a o linku do kanału to zapomniałeś?
03-11-2011 21:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: TheKezjo
Dobij postów , i regulamin będziesz miał z głowy :-)
03-11-2011 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: TheKezjo
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
03-11-2011 23:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5