Post Reply 
BratSyna187
Author Message
bratsyna Offline
*

Posts: 2
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
BratSyna187
Siemanko! Jestem Mateusz :) i mam 16 lat i jestem w pierwszej klasie liceum . Dopiero zaczynam swoją przygodę z let's pleyami i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba! Od razu mówię, że nie będę robił let's play minecraft ponieważ już mnie to "nuży", proszę nie przyjmijcie tego do siebie, że nie lubię minecrafta, absolutnie nie! Po prostu większość ludzi myśli, że się "wybiją". Obecnie nagrywam "let's play crysis 2". Ale w przyszłości planuję również: jagged alliance 2.5, call of juarez, fallout 2, 3 oraz new vegas (jestem fanem tej gry!!) oraz jade empire. Proszę o radę względem mojego kanału gdyż jestem "świeżak" i potrzebuję kilku rad od starszych kolegów.
Dziękuję za uwagę !! (Pod spodem zamieszczam link do swojego kanału.)
http://www.youtube.com/user/BratSyna187?feature=mhee
11-11-2011 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: BratSyna187
1.Za mało postów.
2.Ani jednej skończonej serii.
3.Niewystarczająca liczba przesłanych plików...
11-11-2011 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bratsyna Offline
*

Posts: 2
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: BratSyna187
Na pewno nie mogę tego zostawić ?
(This post was last modified: 11-11-2011 22:41 by bratsyna.)
11-11-2011 22:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: BratSyna187
Na pewno trafi to do kosza, ale przy okazji można rzucić swymi trzema groszami (a co!):

- Jak puszczasz krótkie odcinki, to nie witaj się co każdy, opowiadając co się w ostatnim działo. Pomyśl o tych, którzy będą oglądali Twoją serię playlistą.
- Jak na 480p obraz jest bardzo rozmazany - zmniejsz poziom kompresji. I wrzucaj co najmniej 720p ;P

Więcej chętnie napiszę jak tylko spełnisz regulamin ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
12-11-2011 02:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: BratSyna187
Czytaj uważnie regulamin. Temat zostanie przywrócony do działu Wasze Kanały, jak spełni wymagania.

A tymczasem zapraszam do tematu Kompendium Zagrajmera.
12-11-2011 03:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5