Post Reply 
SuchyKanał zalała woda?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
SuchyKanał zalała woda?
http://www.youtube.com/user/SuchyKanal Wonziu miał miesiąc przerwy mimo iż mógł się zdążyć wypadek itp. to nie rozumiem wrócił, ale połowę jego wstawianych teraz filmów to zwiastuny filmowe za które zgarnia kasę. Jak da mnie Wonziu się skończył i już nigdy nie będzie taki jak kiedyś przynajmniej dla mnie. Jaka jest wasza opinia?
10-12-2011 00:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: SuchyKanał zalała woda?
Wonziu robi w gamezilli i często wrzuca na kanał gamezilli filmy z cyklu kwaGRAns
10-12-2011 00:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: SuchyKanał zalała woda?
Na gaminatorze również uploaduje nowe filmy. W sumie skoro od YT dostaje kasę za sam reupload to po co miałby się wysilać?

[Image: 88440151.gif]
10-12-2011 07:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: SuchyKanał zalała woda?
Zobaczymy. Na razie to tylko dwa materiały i płacz "widzów". Był jedną z niewielu osób z Gry-Online, którą lubiłem i był w miarę obiektywny, jak na ten serwis. Myślę też, że on to robi specjalnie. By, zabawić się z widzami. Ale, czy mam rację? Czas pokaże, ale takie mam przeczucie. Zresztą już teraz widać śmieszną reakcję ze strony widzów.
10-12-2011 08:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: SuchyKanał zalała woda?
Quote:był w miarę obiektywny
Obiektywizm dziennikarza to wada, a nie zaleta, przynajmniej w takiej branży jak gry.
10-12-2011 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: SuchyKanał zalała woda?
Oczywiście, że wada. Pewnie dlatego, wyleciał z Gry-Online. Tam, nie można być obiektywnym.
10-12-2011 16:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: SuchyKanał zalała woda?
Na golu poziom obiektywizmu jest wprostpropocjonalny do ilości kasy sypniętej przez producenta
10-12-2011 16:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: SuchyKanał zalała woda?
Prawda. Ale tak jest z każdym dużym serwisem o grach i mnóstwem małych, które się na nich wzorują.
Chcesz faktycznych opinii o grach? Czytaj blogi.
10-12-2011 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: SuchyKanał zalała woda?
Wonziu się nie skończył. Spokojnie. Zwiastuny filmów są po prostu jednym z jego suchych żartów. Już dawno temu Maciek mówił, że jego "Suchy kanał" nie będzie zawierał tylko filmów z gier. Było kilka vlogów, trochę prezentacji gier mobilnych, teraz przeróbki filmów. Facet po prostu eksperymentuje. Nie ma się czego bać.
Ale ludzie będą narzekać. Wiadomo, że nasz kochane społeczeństwo nie lubi zmian. Niech Wonziu próbuje. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie dla niego (i próba dla widzów).
10-12-2011 17:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: SuchyKanał zalała woda?
(10-12-2011 17:33 )apparatus Wrote:  Chcesz faktycznych opinii o grach? Czytaj blogi.

Lub zapytaj znajomych... Oh wait.
10-12-2011 17:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5