Post Reply 
AArecording - polska machinima?
Author Message
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
AArecording - polska machinima?
Hej, otóż parę dni temu, dosłownie parę dni temu bo 13 grudnia powstał nowy kanał "AArecording". Opisują się:

"AArecording to społecznosc użytkowników YouTube tworząca nową generację w epoce filmów z gier."

Wrzucają ciekawe materiały niekoniecznie znanych użytkowników polskiego YouTube, filmy typu właśnie machinimy. W zaledwie dwa dni zgarnęli (uwaga!) ponad 1000 subskrybcji na swoim kanale! Oczywyście przy pomocy znanych zagrajmerów typu bartekzbartek czy nolifee666. Działają podobnie do machinimy, a ludziom się to podoba. Mnie w sumie też bo chętnie bym zobaczył taką ideę w Polsce. Co o tym myślicie?

http://www.youtube.com/user/AArecording

A na smaczek jeden z ich filmów:




[Image: sygnaturalf.png]
19-12-2011 17:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: AArecording - polska machinima?
Cuż za niespodzianka , Mineshit <3
19-12-2011 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: AArecording - polska machinima?
Czego się spodziewałem? Większość filmów z "Minecraft" w tytule :) Inicjatywa dobra, ale czy potrzebna? Nigdy nie rozumiałem fenomenu Machinimy(jako działalności, sama machinima jest fajna), skoro każdy z autorów może zdobyć sławę na własną rękę.
(This post was last modified: 19-12-2011 19:58 by Cavirion.)
19-12-2011 19:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: AArecording - polska machinima?
Ja nie rozumiem , dlaczego oni mają być INNI , bądź LEPSI od losowego zagrajmera.
Kręcą to Samo , albo przynajmniej w tej samej formie. Pewnie po znajomości dostali reklamę , i interes się kreci
20-12-2011 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: AArecording - polska machinima?
A czemu to tak właściwie ma służyć bo nie rozumiem? Promować? Tylko pokazywać? Mogę sobie wejść na czyjś kanał i to obejrzeć, więc nie rozumiem. Pewnie kosztem czyjejś pracy, niedługo dostaną partnera.
(This post was last modified: 20-12-2011 15:06 by TheKonZeb.)
20-12-2011 15:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: AArecording - polska machinima?
Ekhm. Temat zalatuje mi tanią reklamą, zwłaszcza, że widzę twoje konto w liście na ich kanale.
Filmik obejrzałem, czemu by nie nabić złych jakościowo wyświetleń z innych stron. Słabo. Poczynając od początkowego tekstu "Funkcje życiowe sprawne", który jest błędem leksykalnym, skończywszy na zmarnowanym koncepcie przejść między perspektywami dwóch osób. Odnoszę wrażenie, że w tej - nomen omen - nieciekawej scenerii nie dokończono paru elementów i poprawiono je w trakcie kręcenia, zamiast podejść od nowa. I ten magiczny ekran minecraftowej śmierci na koniec. Faux pas.
20-12-2011 15:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: AArecording - polska machinima?
Quote:Subskrybuj AA! Pierwszą polską spolecznosc, dającą nowe mozliwosci grom jak i młodym reżyserom z gier .

Odwiedź nasz kanał : http://www.youtube.com/user/AArecording

Subskrybuj nasz kanał jak i zarówno odwiedź kanał twórcy tego filmu .
Cytat z Kanału - Film innego użytkownika.
To nie jest sposób na promowanie innych , służy jedynie temu , żeby to wam się powodziło. Jesteście kolejnymi osobami , które uważają sie za prekursorów czegoś , co od dawna było dobrze znane. Najgorsze jest to , że to wy zdobywacie Łapki i " Subki " za te filmy , a nie właściciel.

Gdybyś miał chociaż troche rozumu odpisałbyć na naszą krytyke , a nie udawał , że nic nie zaszło.

// Rage Mode - 0
20-12-2011 17:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: AArecording - polska machinima?
Oczywiście, jeżeli jeszcze Ci nie odpisałem na post to znaczy, że nie mam rozumu! NO PRZECIEŻ! Nie ja jestem właścicielem tego kanału, nie ja nim zarządzam. Mi się spodobała ich idea. Ciekawie to prowadzą i jest to dosyc ciekawie zorganizowane. Ale od zawsze czesc użytkowników tego forum to maniacy szukania afery i kłótni. Co do Ciebie, gdybyś miał trochę rozumu wiedział byś, że nie stawia się odstępów przed znakami interpunkcyjnymi (ha!). Może macie rację co do sposobu promowania autorów filmów. Ale istnieją od 13 grudnia, chyba jeszcze mają czas na poprawę tego i tamtego ...

[Image: sygnaturalf.png]
21-12-2011 15:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: AArecording - polska machinima?
Blitz faktycznie przesadza, ale temat sprawia wrażenie reklamowego. Zwłaszcza, że widzę tu wyraźne zachowanie a la adwokat z twojej strony.
21-12-2011 15:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: AArecording - polska machinima?
Może z " Brakiem Rozumu " przesadziłem , jednak jest specjalny dział do reklamowania swoich kanałów.BTW ściśle związana z tematem informacja o znakach Interpunkcyjnych zmieniła moje Życie.


PS - Myślałem , że jesteś Kolejną z tych Osób , które zakładają Konto by wypromować własny kanał.
Przepraszam , że mnie poniosło.
(This post was last modified: 23-12-2011 11:07 by Blitz.)
23-12-2011 10:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.482 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5