Post Reply 
MrFullSmile
Author Message
MrFullSmile Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
MrFullSmile
. Dzisiaj chciałem wam przedstawić mój kanał na YouTube. Dopiero zaczynam i proszę o odpowiedni poziom krytyki. Zawsze chciałem nagrywać filmy. Naoglądałem się takich użytkowników jak: JJayJoker, CTSG i MagdalenaMariaMonika. Chce być taki jak oni.

Mój nick:

MrFullSmile, hmm..... Wpisywałem co mi przyszło do głowy i nagle przypomniałem sobie że moją ulubioną emotikoną jest::D. I tak to się narodziło.

Filmy:

Jestem typowym "Zagrajmerem". Prowadzę jak narazie Let's Play Assassin's Creed: Revelations ale mam sporo fajnych pomysłów.

A więc serdecznie wasz zapraszam.
Link do mojego kanału to: http://www.youtube.com/user/MrFullSmile

Zapraszam do SUBSKRYBOWANIA I KOMENTOWANIA !!!
03-01-2012 21:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LittleBoy Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MrFullSmile
cuś mi szczela do głowy że ani postów nabitych niemasz ani nie jesteś na tyle długo na tym forum ani nie masz skończonej serii so...
03-01-2012 21:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MrFullSmile
Zapoznaj się z regulaminem :)
Ale jako że już tu coś piszę, to pierwsze wrażenia. Niepotrzebny wstęp po angielsku, popracuj nad gramatyką (poszedłem itp.). Mów odrobinę wyraźniej i postaraj się o lepszy mikrofon :) Reszta raczej w porządku.
03-01-2012 22:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MrFullSmile
Odsyłam - http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=147
I takie pytanie - jak tak bardzo musiałeś się napracować przy opisie kanału, nie warto było zajrzeć wpierw do regulaminu?
04-01-2012 18:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5