Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #241
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Misie pysie, zaczynacie siać tutaj dziecinadę. Zgodzę się z 90% argumentów jakie padły tutaj ro Rock'u, a jego wina została już wielokrotnie wykazana. Za to dziwi mnie, że nie potraficie przyznać VebVe'owi racji tam, gdzie ją ma. Jego pierwsze posty w tym temacie były godne pożałowania, ale w kolejnych pojawiały się już jakieś konkrety. Na przykład zgodzę się z jego porównaniem kanału YouTube do forum. Ma też rację twierdząc, że Rock działa na nasze forum jak trufle na świnie i temat który już dawno się wypalił u nas nadal budzi emocje. Powiedzieliśmy co było do powiedzenia, a mimo to nadal pojawiają się posty, które są echem poprzednich (o temacie punia nie wspominając)... VebVe pieprzy za to bzdury nazywając nas hejterami. Nie przyjmuje solidnej argumentacji jaka została przedstawiona na poprzednich stronach tematu. I może nie byłoby w tym nic złego, gdyby potrafił przedstawić swoje kontrargumenty. Zmierzając do tego co chciałem powiedzieć... Obie strony zdają się wierzyć w jakąś mistyczną rację absolutną, przez co cały temat sporo traci na powadze. Puk puk. Zapraszam do środka, Panie Godwin.

A tak nawiasem mówiąc - myślę, że cała ta schizma polskiego zagrajmerstwa wyjdzie wszystkim na dobre pod warunkiem, że obie strony nie będą się wzajemnie angażować w swoje działania.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-08-2011 13:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #242
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-08-2011 13:09 )CTSG Wrote:  Misie pysie, zaczynacie siać tutaj dziecinadę. Zgodzę się z 90% argumentów jakie padły tutaj ro Rock'u, a jego wina została już wielokrotnie wykazana. Za to dziwi mnie, że nie potraficie przyznać VebVe'owi racji tam, gdzie ją ma. Jego pierwsze posty w tym temacie były godne pożałowania, ale w kolejnych pojawiały się już jakieś konkrety. Na przykład zgodzę się z jego porównaniem kanału YouTube do forum. Ma też rację twierdząc, że Rock działa na nasze forum jak trufle na świnie i temat który już dawno się wypalił u nas nadal budzi emocje. Powiedzieliśmy co było do powiedzenia, a mimo to nadal pojawiają się posty, które są echem poprzednich (o temacie punia nie wspominając)... VebVe pieprzy za to bzdury nazywając nas hejterami. Nie przyjmuje solidnej argumentacji jaka została przedstawiona na poprzednich stronach tematu. I może nie byłoby w tym nic złego, gdyby potrafił przedstawić swoje kontrargumenty. Zmierzając do tego co chciałem powiedzieć... Obie strony zdają się wierzyć w jakąś mistyczną rację absolutną, przez co cały temat sporo traci na powadze. Puk puk. Zapraszam do środka, Panie Godwin.

A tak nawiasem mówiąc - myślę, że cała ta schizma polskiego zagrajmerstwa wyjdzie wszystkim na dobre pod warunkiem, że obie strony nie będą się wzajemnie angażować w swoje działania.

Cytuję, gdyż nie każdy widzi. (trza to naprawić)
01-08-2011 19:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #243
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czytając pobierznie rock coś przeskrobał ;]
A Ja się zgłaszałem do playnext =[]

Mój blog
[Image: xd.jpg]
14-08-2011 23:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #244
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Ach, dzieci.

Gimper podał linki do odpowiednich tematów na naszym forum oraz mojego "Kłamczuszka..." w komentarzach pod swoim pierwszym FAQ'iem.

Efekt? Dzieciarnia zaczęła wypisywać swe mądrości pod ukrytym filmikiem pana doktora Maciaszka.

http://i.imgur.com/tieDc.png

FYI: absolutnie nie popieram tego typu komentarzy. "Kłamczuszka" zrobiłem po to, by każdy mógł odnaleźć wszystkie materiały, które udało się zachować, a następnie wyrobił sobie swoją własną opinię na ten temat. Nie po to, żeby jakieś dzieciaki wypisywały, że ktoś "śmierdzi gównem". Posty oraz nicki tych głąbów uwieczniłem na screenie, niech mają nauczkę i robią za przykład dla innych. Tego typu wpisy tylko psują opinię zarówno mnie, jak i całemu forum.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 09-05-2012 20:32 by Gik.)
09-05-2012 20:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #245
RE: Iniemamocny RockAlone2k
To chyba pokazuje , jaki poziom mają widzowie aka.gimpera.Bo chyba głównie ta dzieciarnia zaatakowała "psychologa internetu".Choć mogę się mylić.
09-05-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #246
RE: Iniemamocny RockAlone2k
W każdej większej grupie anonimków internetowych znajdzie się grupka dzieci, która fanatycznie podąża za swoim guru, czasem za bardzo.

@Gik Ty nekromanto.
09-05-2012 20:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #247
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Lepiej być nekromantą, niż hipokrytą. Wyszedłbym na drugiego VViczejwena, gdybym nie zaznaczył wyraźnie swojego stanowiska w tej sprawie.

[Image: aqI8D.jpg]
09-05-2012 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #248
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Cóż, nie to miała na celu moja wypowiedź w Q&A. Mimo tego iż często powtarzam ludziom by nie łykali wszystkiego co się mówi w sieci bezkrytycznie wychodzą czasem takie kwiatki.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 09-05-2012 21:48 by Gimper.)
09-05-2012 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MakiMaki Offline
*

Posts: 61
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #249
RE: Iniemamocny RockAlone2k
No cóż Gimper. W czasach, gdzie 95% ludzi nie potrafi używać mózgu, takie rzeczy się zdarzają. Czasami czuję, iż ludzie nie rozumieją granicy między opinią, a opisem.
09-05-2012 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #250
RE: Iniemamocny RockAlone2k
"złapać subówkę" - dodaje do słownika;) Ogólnie całkiem fajna drama: D


BTW, Gimper ile ty masz placu na dysku że nagrywasz po 20 odcinków w nocke?;o U nie 30 minut to XXX Gb materiału i nawet po bezstratnej kompresji zostanie z tego XX Gb. Ogólnie nagram coś i jak nie skompresuje to to w trakcie renderowania i przed kompresją łącznie potrafi 400GB zająć (dysków mam 2TB)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 09-05-2012 23:06 by Sou.)
09-05-2012 23:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 57 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5