Post Reply 
Za dużo Rocka i Roja?
Author Message
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #1
Za dużo Rocka i Roja?
Czy nie uważacie, że ostatnio jest o nich całkiem głośno? Popularność tego duetu jest ogromna nawet większa niż JJaya, CTSG etc. Rock ma swój program w telewizji na TVN Turbo + był też wywiad z Rojem, razem prowadzą cykl o grasz MMO na portalu TVGry.pl, oczywiście mają też kanały na YouTube. Jak myślicie czy duet Rock i Rojo nie długo pójdzie w komercje czy nadal będzie robił to, co robi dla pasji? Czy niedługo zobaczymy ich własny program w jakiejś bardziej znanej stacji telewizyjnej (Polsat,TVP)?

Mnie osobiście to nie interesuje, ale chcę znać wasze zdanie na ten temat gdyż jest to bardzo interesujące.
(This post was last modified: 30-05-2012 12:33 by Precelek20.)
30-05-2012 00:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Za dużo Rocka i Roja?
Just that:
Quote:Jak myślicie czy duet Rock i Rojo nie długo pójdzie w komercje […]
(This post was last modified: 30-05-2012 06:48 by appareil.)
30-05-2012 06:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Za dużo Rocka i Roja?
(30-05-2012 00:00 )Precelek20 Wrote:  Mnie osobiście to nie interesuje, ale chcę znać wasze zdanie na ten temat gdyż jest to bardzo interesujące.

:D

Myślę, że to już jest komercja, co mi osobiście nie przeszkadza. Słychać o nich dużo bo z uwagi na swój wiek i obeznanie (Rock) temat są w stanie ogarnąć profesjonalniej niż jakiś 20 latek ;)


(30-05-2012 00:00 )Precelek20 Wrote:  Mnie osobiście to nie interesuje, ale chcę znać wasze zdanie na ten temat gdyż jest to bardzo interesujące.

:D

Myślę, że to już jest komercja, co mi osobiście nie przeszkadza (to naturalna kolej rzeczy). Słychać o nich dużo bo z uwagi na swój wiek i obeznanie (Rock) temat są w stanie ogarnąć profesjonalniej niż jakiś 20 latek ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 30-05-2012 08:05 by Sou.)
30-05-2012 07:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Za dużo Rocka i Roja?
(30-05-2012 00:00 )Precelek20 Wrote:  Jak myślicie czy duet Rock i Rojo nie długo pójdzie w komercje czy nadal będzie robił to, co robi dla paski?

Dla paski nagrywają właśnie JJ, CTSG i inni starsi wyjadacze. Rock wypromował się na PlayNext - a teraz robi to co ludziom się podoba. Miał "charyzmatycznego" Roja, to go też w to ściągnął. Myślę, że komercja była w tym duecie od początku, a pasja była jedynie małym dodatkiem.
30-05-2012 11:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Za dużo Rocka i Roja?
(30-05-2012 00:00 )Precelek20 Wrote:  Mnie osobiście to nie interesuje, ale chcę znać wasze zdanie na ten temat gdyż jest to bardzo interesujące.

W tym zdaniu miałem na myśli, że nie interesuje mnie to czy Rock i Rojo będą w telewizji czy w radiu czy gdziekolwiek, ale interesuje mnie wasze zdanie na ten ten temat :) Wiem trochę tamto zdanie nie tak ułożyłem, jak chciałem :D
30-05-2012 12:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Za dużo Rocka i Roja?
Meh, po co gadać na temat Rocka i Roja. Jeden bawi się w akcyjki charytatywne, drugi ma ramówkę w TVN Turbo, to czy robią dla kasy czy nie to już nie wiemy, wiem na pewno, że gdybym miał szukać speca od MMO zwanym "WoW", nie szukałbym go w rewirach Rocka, swojego czasu odpaliłem widełko i usłyszałem jaki to WoW był straszny i wymagający za czasów Classica, kiedy ludzie rzekomo mieli siedzieć po "7h" żeby coś ugrać z PvE contentu - bullshit.
A co do Rojka, niech siedzi i leczy swoją nerwicę czy inne choróbsko, jeżeli youtube mu w tym pozwala, niech to robi.
30-05-2012 15:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
matsd Offline
*

Posts: 35
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Za dużo Rocka i Roja?
WTF?Nie ogarniam o co idzie.Ludzie niech se robią co chcą!!!!Nie nasza sprawa wiec się nie mieszajmy.Nie podoba się to nie oglądajcie
30-05-2012 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Za dużo Rocka i Roja?
(30-05-2012 17:12 )matsd Wrote:  WTF?Nie ogarniam o co idzie.Ludzie niech se robią co chcą!!!!Nie nasza sprawa wiec się nie mieszajmy.Nie podoba się to nie oglądajcie

wtf.
30-05-2012 17:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakub Offline
*

Posts: 16
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Za dużo Rocka i Roja?
Jea, mój ulubiony argument ' nie podoba siem to ić stont". Krytyka zuo?
30-05-2012 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Za dużo Rocka i Roja?
Ogląda ich coraz więcej widzów, stwarza to dla nich nowe możliwości, więc chyba naturalne jest to, że poszerzają swoje wpływy. Naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
30-05-2012 17:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Diss na Roja Aquila 46 17.855 09-08-2013 11:22
Last Post: Lavos
  Nowa seria na kanale Rocka Andre 67 18.402 06-04-2013 19:28
Last Post: fejmus

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5