Post Reply 
Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Author Message
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #1
Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Cześć i czołem!
Nie znalazłem żadnego tematu w tej sprawie, to pozwólcie zadać wam pytanie:
Gdzie warto się reklamować swoimi filmami czy kanałem? Kwejkopodobne strony? Soupy? Fora? Czy może jakiś inny sposób (oczywiście oprócz spamowania "Zapraszam do siebie na kanał" pod filmami innych Zagrajmerów.)

Przyznaję się bez bicia, próbowałem na kwejku. Ot czasami ktoś zauważył, ktoś zainteresował się, ktoś subskrybował albo zostawił swoją opinie, ale zaczynam wątpić w to patrząc jaki spam obrazków potrafi być oraz jaki poziom społeczeństwa się tam pokazuje.
Rozumiem, że wszystkiego od razu się nie ma, czasami stoi się na mniejszej ilości widzów, najważniejsze żeby to nie były "martwe suby" - to akurat już wiem.
A wy? W jaki sposób chcieliście się wybić? Reklamowaliście się? Może próbowaliście innych sposobów? :)

Dziękuję i pozdrawiam!

[Image: logonalivestream.jpg]
08-06-2012 20:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Rób dobre materiały, poznaj dobrych ludzi, reszta sama powinna się "bujnąć".
08-06-2012 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Najlepszy sposób to skrytykować RockaAlone, po czym wystąpić u niego w New PlayNext. A jakby ktoś mówił, że źle zrobiłeś i jesteś hipokrytą, to tłumacz się, że chciałeś tylko zdobyć więcej widzów, bo "co złego jest we wzroście liczby widzów?". Taka jedna tak zrobiła i pewien sukces odniosła.
08-06-2012 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
(08-06-2012 21:37 )Kefrus Wrote:  Najlepszy sposób to skrytykować RockaAlone, po czym wystąpić u niego w New PlayNext. A jakby ktoś mówił, że źle zrobiłeś i jesteś hipokrytą, to tłumacz się, że chciałeś tylko zdobyć więcej widzów, bo "co złego jest we wzroście liczby widzów?". Taka jedna tak zrobiła i pewien sukces odniosła.

Good one.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-06-2012 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
(08-06-2012 20:16 )Wan1Mas Wrote:  Rób dobre materiały, poznaj dobrych ludzi, reszta sama powinna się "bujnąć".
Na razie początkujący jeszcze jestem (w swoim mniemaniu), i staram się być coraz lepszy. Może to idzie powoli, ale ważne że idzie do przodu :)
Hah, tylko gdzie poznać takich ludzi? W sensie większych zagrajmerów i z nimi gadać o tym? Czy zwyczajnie znaleźć więcej forów o LP i też tam się udzielać?

(08-06-2012 21:37 )Kefrus Wrote:  Najlepszy sposób to skrytykować RockaAlone, po czym wystąpić u niego w New PlayNext. A jakby ktoś mówił, że źle zrobiłeś i jesteś hipokrytą, to tłumacz się, że chciałeś tylko zdobyć więcej widzów, bo "co złego jest we wzroście liczby widzów?". Taka jedna tak zrobiła i pewien sukces odniosła.
Me gusta.
O Rocku wiele słyszałem, sam trochę zobaczyłem, więc krytyka do trudnych zadań nie należy. Ten PlayNext 2012? Well, można spróbować.
Podoba mi się twój tok myślenia.

[Image: logonalivestream.jpg]
08-06-2012 22:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Vedoos, żeby poznać takie osoby, musisz się troszkę "inaczej" postarać, naprawdę.
Z tego co wiem materiały nie muszą być czymś w stylu 1080p. 6k bitrate i do tego dźwięk nagrywany Rode Podcasterem, lub innym Blue Bottlem, chodzi o to żeby materiał zawierał jakąś wartość, był ciekawy dla widza.
Forumy o zagrajmy są raczej złą drogą, abstrahując od tego, iż liczba większych wynosi dwa, gdzie na jednym toczą się zwyczajne dysputy, a na drugim znajdziesz dość specyficznych ludzi, z włosami posklejanymi kałem, lub innym, naturalnym nawozem, którzy narzekają, iż nikt ich nie ogląda. Oczywiście, nie dojdzie do nich, że w miesiąc nie będą mieli 1000 subów, no chyba że ktoś ich przez przypadek poleci.
08-06-2012 23:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Cóż, robić materiały wyróżniające się jakością, jak i czymś interesującym. Musi przykuć widza do ekranu. A poza tym - to dużo cierpliwości. Ona zawsze się przydaje, nie należy oczekiwać 1000 widzów w 3 miesiące.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-06-2012 09:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Nie wiem czy to można nazwać reklamą ale ja swoją parodie wrzuciłem na sadisticka ma chyba ze 240 piw ale i tak nic to nie daje bo nie rosną ani wyświetlenia ani nie da się wejść na twój kanał bez linka ale no cóż ludzie się śmieją przynajmniej,tak wgl po co się reklamować?ludzie to źle odbierają i będą ci dawać minusy albo zaczną cie blokować lub zdobędziesz tych widzów ale na zasadzie 1sub1lajk1komentarz a potem nikt cie nie będzie oglądał?czekaj sam na widzów i tyle chyba że chodzi ci tylko o to żeby mieć ich jak najwięcej.
09-06-2012 11:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
@Infelicity:
Rozumiem i dziękuję. Ja założyłem sobie z góry, że jakieś 1-2 lata to idealny okres czasu by spokojnie się rozwijać, nabierać wprawy i polepszać jakość audiowizualną (lepszy micro, dodatkowy dysk na wyższej jakości filmy, bardziej zaawansowane edycje video/audio).

@belezo:
Akurat co do wyświetleń z kwejkopodobnych serwisów - liczy się. W analitykach mam pokazaną skąd i ile wyświetleń było. Na ilości nie zależy mi aż tak bardzo, jak na "jakości" widzów. Kłamać nie będę, że lepiej gdy ich więcej, ale jakoś liczę się z tymi dedykowanymi a nie "martwymi subami".
Reklamować się można, tylko nie nachalnie. Ja po prostu na kwejku wrzucałem link ze swojego udostępnionego filmu.

[Image: logonalivestream.jpg]
09-06-2012 22:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
No ja wrzucam ale odpowiadające tresci zawartej w kwejku czyli bardziej śmieszne ale na sadistisa niemasz co wrzucać bo tam gdy ktos odtwarza twoj filmik to nie nabija cie sie wyświetlenie
Ja na kwejka dałęm filmik nabiło 500 wyświelen ale i tak nikt nie wszedł na mój kanał
Moj kolega reklamuje się na rożnych serwera minecrafta lub Csa przybywa mu subow i like,ale co z tego jak to 1 razowi widzowie skąd to wiem pod filmikami ma komentarze typu"fajny filmik" a uwież filmiki są koszmarne
(This post was last modified: 09-06-2012 23:44 by bezelo.)
09-06-2012 23:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gdzie siedzą polskie jutuby ? Sou 54 12.824 28-04-2012 22:51
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5