Thread Closed 
Grażyna Żarko - dyskusja
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Trolling, daliście się strollować, tyle przegrać.
04-07-2012 15:48
Find all posts by this user
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
(04-07-2012 15:47 )Jakub Wrote:  Czy ja wiem ? Ja tego nie uważam za trolling, bo jakoś nie wyobrażam sobie 55 letniej baby trollującej w internecie, choć może się mylę.

Podeszły wiek nie oznacza bycia mniej obeznanym choćby w zjawiskach internetowych.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
04-07-2012 15:56
Find all posts by this user
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Dokładnie, podeszły wiek nie przekreśla Jej szansy na zostanie psychologiem internetowym.
04-07-2012 16:49
Find all posts by this user
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Poczytaj Biblie ona ci da odpowiedź człowiek więżący nie powinien szerzyć własnych przekonań i poglądów na większa skale dotyczących wyznania,zabijania itp.
Chyba, że ta baba to po prostu koleżanka bani Basi, która też jest swego rodzaju trolem :)
nie kumam tylko, o co ci chodzi z tymi atakmi fanów Rocka i Roja(chłopie ty masz jakąś manie, idź do psychologa)inni fani innych YouTuberów też ją jechali.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
04-07-2012 19:40
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
(04-07-2012 19:40 )bezelo Wrote:  nie kumam tylko, o co ci chodzi z tymi atakmi fanów Rocka i Roja(chłopie ty masz jakąś manie, idź do psychologa)inni fani innych YouTuberów też ją jechali.

Bo zhejtowała filmik Rocka na 150k widzów koleś dał odpowiedź do komentarza dostał łapki był w topce sporo osób to zobaczyło później Rojo dał komentarz że tarcze przychodzą z pomocą i tak to się zaczęło.
04-07-2012 20:56
Visit this user's website Find all posts by this user
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Nawet jeżeli to co z tego jeżeli zrobił by tak bungo lub gimper też byś się ich czepiał bez sensu.Jak nie lubisz Rocka i Roja to się nie denerwuj i nie pisz o nich.Mają dużo widzów i wielu to pewnie dzieci które bronią swojego idola i tyle to nie jest nic złego życzę każdemu takich widzów.Po za tym komentarze pani Grażyny bardziej przypominają troling niż pozytywny komentarz.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
04-07-2012 23:55
Find all posts by this user
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Może i ta kobieta gada głupoty (bo gada) może nie ma co robić z wolnym czasem i pisze głupie komentarze (bo nie ma) ale po jakiego czorta się tym w ogóle interesować? Niech sobie pisze co chce, niech se myśli co chce, olać to i tyle, lub ewentualnie grzecznie wyjaśnić to i tamto, ale jednak widzę że ludzie zamiast to olać to po prostu chamsko obrażają tą kobietę w komentarzach po których wywnioskować można jakich widzów (nie wszystkich) ma Rock i Rojo. Nie wyobrażam sobie abym ja napisał w sieci do starszej bądź co bądź osoby takie komentarze jak niektórzy. Nie widzę w tym ani sensu ani jakiejś logiki. Za pewnie gdyby nie to wszystko to nikt by o niej nigdy nie usłyszał i zaginęła by gdzieś w archiwach YouTuba ale nie ludzie muszą takich ludzi z własnej głupoty promować.

@up

Jak moi widzowie by mieli pisać takie komentarze to wolałbym ich nie mieć.
(This post was last modified: 05-07-2012 00:10 by Precelek20.)
05-07-2012 00:02
Find all posts by this user
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Tak trudno zrozumiec ze jest to kolejny "produkt"? Tym razem przeciwienstwo postaci odgrywanej jako Barbare Kwarc. Po prostu na razie zadna agencja sie tym nie chwali bo jeszcze musza obadac jak to dalej pociagnac.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
05-07-2012 02:51
Find all posts by this user
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
(04-07-2012 20:56 )kubn2 Wrote:  
(04-07-2012 19:40 )bezelo Wrote:  nie kumam tylko, o co ci chodzi z tymi atakmi fanów Rocka i Roja(chłopie ty masz jakąś manie, idź do psychologa)inni fani innych YouTuberów też ją jechali.

Bo zhejtowała filmik Rocka na 150k widzów koleś dał odpowiedź do komentarza dostał łapki był w topce sporo osób to zobaczyło później Rojo dał komentarz że tarcze przychodzą z pomocą i tak to się zaczęło.

1. Hejterstwo nie istnieje.
2. Nawet gdyby istniało, kto byłby w tym przypadku "hejterem"?

Quote:Kolejny użytkownik youtuba, który zarabia pieniądze na pokazywaniu przemocy... To smutne...


Quote:ty s_ko poj_bana jak możesz przypi__dalać się do Huśka je__na ku_wo jak ci się nie podoba to co on nagrywa to k__wa nie oglądaj sz_ato... nagrywanie sprawia mu przyjemność tak jak wielu ludziom z partnerami na końcie łapki żeby ta s_ka widziała

Quote:Co k__wa teraz do naszego Huśka sie doczepiłaś wypier.... z tąd bo nikt tu cie nie chce wracaj do swojego jeb__ego PiS u i idz robić loda swojemu kochanemu ks.Natankowi. Dziękuje!

Quote:idz sie lecz ku_wo je__na

Quote:Grażynka Odpowiedź dla ciebie ( SPI__DALAJ ZJE__NA DZ__KO POD KOŚCIÓŁ ZARABIAĆ MOŻESZ SPI__DALAĆ I TYLE NIKT CIEBIE NIE LUBI DZIEWCZYNKO NIBY KATOLICKA
) KONIEC

Kreseczką musiałem ocenzurować niektóre komentarze. Jak nie wiesz co odpowiedzieć, to możesz nazwać mój post szpiegowskim, nie obrażę się.
(This post was last modified: 05-07-2012 06:28 by Kefrus.)
05-07-2012 06:26
Find all posts by this user
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Rock cudownie się przyznał, że to wszystko wyreżyserowane (cóż za zaskoczenie), w dodatku to jego pomysł...
Zadziwiające jak ludzie dają się nabrać, chyba dawno telewizji nie widzieli i tamtejszej manipulacji.
A skoro o manipulacji mowa, to link do filmu, gdzie Rock śmiało przyznaję się do tego, że stoi za Grażyną Żako.
http://www.youtube.com/watch?v=I3C4cmwgtmk

[Image: logonalivestream.jpg]
09-07-2012 16:34
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 42 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5