Post Reply 
YT błędy z przesyłaniem
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
YT błędy z przesyłaniem
Przed chwilą wysłałem na YT film bez żadnego problemu chciałem wysłać drugi i ciągle wywala mi błędy przy przesyłaniu czy to Google Chrome czy Firefox też macie coś takiego?
05-07-2012 14:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Oskisz Offline
*

Posts: 11
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: YT błędy z przesyłaniem
Niedawno wysyłalem, żadnego błędu nie miałem. Zaraz wyśle drugi to sprawdze :)
Film przesłał się bez problemu :)
(This post was last modified: 05-07-2012 14:40 by Oskisz.)
05-07-2012 14:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: YT błędy z przesyłaniem
Hmm ok czyli ja mam jakiś problem temat do zamknięcia.
05-07-2012 14:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: YT błędy z przesyłaniem
Ja wczoraj miałem błąd 3x, ale równie dobrze mógł mi na chwilę net paść i bym nie zauważył ;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
05-07-2012 15:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: YT błędy z przesyłaniem
Tylko siedzę na necie oglądam filmy, a film się wysyła i mi net pada? Poza tym google chrome ma niby możliwość wznowienia przerwanego wysyłania, a ja nie mogłem wznowić mając neta cały czas.
05-07-2012 15:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wawrzyn3 Offline
*

Posts: 9
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: YT błędy z przesyłaniem
Ja też miałem problemy z przesyłem jakiś czas temu i okazało się, że yt ma 2 różne uploadery, które niby się nie różnią, a jednak działają inaczej. Jeżeli wysyłasz przez zwykłe http://www.youtube.com/my_videos_upload, to spróbuj wysyłać przez https://www.youtube.com/my_videos_upload czyli to jest chyba zaszyfrowane połączenie, ale pewnie się mylę i bla blah blah, ale ten drugi uploader jest stabilniejszy i działa lepiej mimo, że wysyłanie jest kapkę wolniejsze.
06-07-2012 12:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mierzejev13 Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: YT błędy z przesyłaniem
Ja mam za to inny problem...
Mój problem to ze gdy przesyłam film to przesyla mi z 11 min 2 min dlaczego tak sie dzieje?
Jeżeli wiecie to napiszcie!
12-07-2012 16:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: YT błędy z przesyłaniem
kubn2 może masz problem z połączeniem sieciowym? Jesli masz router to jest bardzo prawdopodobne. Ja właśnie też czasami miałem problemy przy wysyłaniu i były całkowicie związane z moim połączeniem sieciowym, a większość właśnie przez router. Poleciłbym sprawdzić. Oczywiście problemów może być multum, więc nie da się określić. Jak znowu będziesz miał to podeślij screena.

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
18-07-2012 19:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Błędy na YT? kubn2 10 3.414 07-05-2012 16:08
Last Post: TheQuadFour

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5