Post Reply 
Zróżnicowanie kontentu
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Zróżnicowanie kontentu
Jak wiadomo nie tylko LP świat żyje. Na wielu kanałach oprócz LP można spotkać też recenzje, zapowiedzi, vlogi. Rozkminiam taką rzecz - Czy lepiej jest mieć kanał o tematyce typowo zagrajmerskiej tylko codziennie upload'ować różne materiały, czy kanał prowadzący małą ilość serii LP np. jedna po drugiej i maks 3-4 zagrajmy tygodniowo, a w międzyczasie wrzucający krótkie TOP10, recenzje, zapowiedzi, gamelogi, vlogi?

Jaki kanał według was jest lepszy?

Jak widać na polskim YT kanały typowo zagrajmerskie tylko z LP są mniej znane od tych z różnym kontentem.

TO MNIE ŚMIESZY
10-07-2012 19:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Zróżnicowanie kontentu
Najlepsze według mnie połączenie to let's play + vlogi, aczkolwiek zapowiedzi i recenzje też na pewno zwiekszają popularność. Z tym, że kanały tylko z let's playami są mniej popularne również się zgodzę, jednak ludzie lubią wiedzieć jak wygląda osoba, której słuchają ;d
10-07-2012 20:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Zróżnicowanie kontentu
ogm Wrote:Jak widać na polskim YT kanały typowo zagrajmerskie tylko z LP są mniej znane od tych z różnym kontentem.

Sam sobie odpowiedziałeś.

[Image: aqI8D.jpg]
10-07-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zróżnicowanie kontentu
Nie sądzę żeby to było wyznacznikiem, po prostu mieszanie zawartości zwiększa docelową grupę odbiorców, ew. uświadamia też, że nagrywający ma jakiś głębszy przekaz niż tylko komentarz w grach.

(Tak nawiasem, słowo "kontent" jest poprawne? Google nic mi nie powiedziało na ten temat, a sądzę że spolszczanie na siłę nie jest odpowiednie, skoro mamy dobry, rodzimy odpowiednik)
10-07-2012 20:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Zróżnicowanie kontentu
Quote:(Tak nawiasem, słowo "kontent" jest poprawne? Google nic mi nie powiedziało na ten temat, a sądzę że spolszczanie na siłę nie jest odpowiednie, skoro mamy dobry, rodzimy odpowiednik)
Nie wiem, ale wszyscy go używają i tak się jakoś przyjęło :)

TO MNIE ŚMIESZY
10-07-2012 20:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Zróżnicowanie kontentu
Zadam jedno kardynalne pytanie, o czym miałyby być dane vblogi ? O grach,zagrajmerstwie i tego typu rzeczach czy ogólnie o wszystkim co popadnie ?
10-07-2012 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Zróżnicowanie kontentu
(10-07-2012 20:56 )Andzia639 Wrote:  Zadam jedno kardynalne pytanie, o czym miałyby być dane vblogi ? O grach,zagrajmerstwie i tego typu rzeczach czy ogólnie o wszystkim co popadnie ?

Najlepiej by w postaci takich vlogow informować o przyszlosci kanalu, co sie w nim zmienia, jakie beda kolejne serie itp, jest to na pewno ciekawsze niz biuletyny. Dobrym pomysłem są też np. Q&A, widzowie lubią bowiem takie pomysły z naszej strony
10-07-2012 21:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Zróżnicowanie kontentu
Mam też taki problem, że właśnie chciałbym tworzyć wiele materiałów różnych(oczywiście związanych z grami) i nie widzi mi się idea zakładania nowego kanału dla recenzji, kolejnego do np zapowiedzi. Jednak kiedy dodaje coś innego to nie uśmiecha się to moim widzom. Pytają np. kiedy kolejny odc. ich ulubionej serii, a niektórzy potrafią dać łapę w dół, bo nie dodałem tego odcinka, który by chcieli, chociaż nie zapowiadałem, że codziennie będzie LP. To jest dość duży problem.

TO MNIE ŚMIESZY
10-07-2012 21:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Zróżnicowanie kontentu
(10-07-2012 21:21 )ogm Wrote:  Mam też taki problem, że właśnie chciałbym tworzyć wiele materiałów różnych(oczywiście związanych z grami) i nie widzi mi się idea zakładania nowego kanału dla recenzji, kolejnego do np zapowiedzi. Jednak kiedy dodaje coś innego to nie uśmiecha się to moim widzom. Pytają np. kiedy kolejny odc. ich ulubionej serii, a niektórzy potrafią dać łapę w dół, bo nie dodałem tego odcinka, który by chcieli, chociaż nie zapowiadałem, że codziennie będzie LP. To jest dość duży problem.

Wszystkim i tak nie dogodzisz. Pamiętaj, że to twój kanał i ty decydujesz co wrzucasz, jednak nie zapominaj, żeby dawać też odcinki "ich ulubionej serii" a łapkami w dół się nie przejmuj, bo po co? Jeśli wiesz, że są za to, że nie ma ich serii a nie za to, że robisz coś źle to są troszkę mniejszym problemem. Po prostu dawaj im zarówno odcinki z serii jak i recenzje, zrób sobie plan na tydzień czy coś w ten deseń
10-07-2012 21:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Zróżnicowanie kontentu
Do tej pory tak robię tylko czasami dopada mnie taka myśl, że po cholerę się staram skoro i tak większość ma to w d... Ale z drugiej strony robiąc w kółko tą samą serie idzie się zanudzić na śmierć i to mnie jakoś trzyma przy produkowaniu kolejnych materiałów :)

TO MNIE ŚMIESZY
10-07-2012 21:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5