Thread Closed 
Grażyna Żarko - dyskusja
Author Message
MuzikDX Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
http://www.youtube.com/watch?v=_E4Dt16fA4M&feature=plcp - nie chce mi się w tym momencie rozpisywać, więc napiszę tylko że ten film jak dla mnie wyjaśnia większość.
14-07-2012 06:51
Find all posts by this user
Eden Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Zdanie eksperta (Klocucha) na temat Grażyny Żarko:

http://youtu.be/2q-vH3LoWag
16-07-2012 16:21
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Pierwszy link w sumie wyczerpuje temat, ale dobra, podejdę do tego z innej strony - co rusz spotykam się w Sieci ze zjawiskiem, że coś, lub ktoś stara się wypłynąć na czymś, co jest w domyśle "katolickie", lub "ateistyczne". Też Was to zastanawia może?
16-07-2012 17:05
Find all posts by this user
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #34
Wideo RE: Grażyna Żarko - dyskusja
No i się wszystko wyjaśniło. Szczerze wiedziałem że coś jest na rzeczy.





Obejrzałem film i jedno co mnie przeraza to komentarze i odpowiedzi wideo do właśnie Grażyny Żarko, poziom ich poniżej zera, wulgarny, chamski i ogólnie masakra tylko się wziąć za głowę złapać. Przy końcu po prostu mi się żal kobiety zrobiło.
(This post was last modified: 21-07-2012 21:52 by Precelek20.)
21-07-2012 21:34
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Grażyna Żarko - dyskusja




Słuchanie tego wywołuje u mnie szeroki uśmiech. Ech, wychodzi szydło z worka. Wprawdzie to nie Fearstia oburzony prawdą o dramie Niezapominajki, ale zawsze warto posłuchać prób tłumaczenia się.
(This post was last modified: 21-07-2012 23:23 by Roofix.)
21-07-2012 23:21
Find all posts by this user
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Quote:Większość ją obrażała - ty ją obrażałeś
Większość ją przeprasza - ty przepraszasz
Nie ma to jak robienie pod publikę nawet przeprosin.
ZuyKefrus 42 min. temu

Słuchaj baranie przed mutacją głosu, to że ty zazdrościsz tylu widzów roja i stoisz obojętnie wobec chamstwa świadczy o tobie i twojej kulturze osobistej. Zamiast krytykować roja i trzepać gruchę bo z takim głosikiem to tylko do burdello, mógłbyś także pogratulować za projekt Gr@żyna i współczuj pani Ani że będzie mieć przejebane przez najbliższy okres czasu (czytaj groźby ) czy chamskie odzywki.
Widziałeś 5:00 to nie było udawane lecz naprawdę rojo SZCZEŻE przepraszał a nie pod publikę.TARCZA
Maciej Nowak w odpowiedzi do: ZuyKefrus 17 min. temu

Mógłby ktoś mi powiedzieć jak związek z moim komentarzem ma jego odpowiedź? Z góry dzięki. ;D I przy okazji jego komentarz pokazuje poziom "bardzoprzepraszaczy": obrażanie Grażynki - źle, obrażanie innych - dobrze.
(This post was last modified: 21-07-2012 23:47 by Kefrus.)
21-07-2012 23:45
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Cóż, typowa odpowiedź fanboja, nie wolno ci krytykować Mistrza.
Przecież Rojo teraz będzie zgarniać plusy za bycie uch och odpowiedzialnym etc. Bo wiecie, zrobił to, co dla każdego średnio myślącego randoma byłoby całkiem naturalne - przyznanie się do błędu. Ale nie, to Rojo, dlatego fanboje będą wyolbrzymiać ten fakt do rangi absurdalnie wiekopomnej.

Przy okazji, bawi mnie wyobrażenie o 'perfekcyjnej prowokacji'. Co dla jednego sufitem, dla drugiego jest podłogą. Jakże trafne powiedzonko.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
22-07-2012 00:41
Find all posts by this user
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
tzw. Wybuchające Beczki , pokazała prawdziwe oblicze co się działa wtedy na polskiej scenie yt. http://www.youtube.com/watch?v=4EAX7QqSGu8
22-07-2012 10:07
Find all posts by this user
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Mnie tylko trochę smuci że Gonciarz na przykładzie Grażyny Żarko w swoim vlogu udowadnia nam żebyśmy się zastanowili zanim coś cytuję "skrytykujemy" bo możemy kogoś urazić. Wait what?
Jak się ma krytyka do masy bluzgów wylewanych na Grażynkę? Dlaczego mam wrażenie że teraz ludziki w internetach jeszcze bardziej będą zasłaniać się "hejterami" gdy ktoś skrytykuje ich pracę? >.<

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 22-07-2012 11:56 by Gimper.)
22-07-2012 11:56
Find all posts by this user
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Grażyna Żarko - dyskusja
Mnie już ten temat (w sensie cała ta sprawa o G.Ż.) już mnie przyprawia mnie o frustracje, nudność itp., od samego początku nie miałem nic do tej babki bo mam po prostu taki stosunek do fanatyków ("ultra" katolików, świadków jehowych, cyganów itd.) niech sobie robią co chcą byle żeby nie łamali prawa i to jest właśnie mój punkt wrzenia jeśli chodzi o wyznawców religijnych; muzułmanie budują meczet ? Nie ma problemu pod warunkiem że nie będzie "oczojebny" i wpasuje się w miejscowy klimat oraz nie zaczną natychmiastowo szerzyć słowo Allacha wśród tych co tego nie chcą.

Odnośnie G.Ż. i podobnych rzeczy wstrzymuję się z opinio-dawstwem z racji tej że nie mam żadnych dowodów oprócz tych z YT (a to jest medium którego idzie manipulować[są strony prawicowe i lewicowe więc dlaczego takie rzeczy nie miałby dziać się też poza takimi "tematycznymi" stronami ?] tak jak sobie każdy chce), czytałem wiele teorii konspiracyjnych ale nie miałem nic co by którąkolwiek potwierdziłoby (trzeba zacząć myśleć jak prawnik ^ ^).

Mnie nurtuje jednak tylko jeszcze jedno pytanie, czy to "zakończenie" jest prawdziwe czy jest to próba manipulacja manipulacją tłumem ? Who knows....
(This post was last modified: 22-07-2012 13:44 by Andzia639.)
22-07-2012 13:41
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5