Post Reply 
Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Dobry content zawsze sam sie wybroni. Jesli ma sie widzow zero... to powinien starczyc jeden srejk czy inna kopia digga dzialajaca na nieudanej wersji pligga. Jesli to nadal nie daje rady to takie spamowanie zaproszeniami czy zebractwo o lapki-srapki pokazuje tylko ze zamiast w krecenie filmow lepiej bawic sie czyms innym.

To ze na YT jest kilka popularnych osob ktore spamem swa popularnosc zdobyly nie znaczy ze trzeba ich nasladowac.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
12-06-2012 10:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mierzejev13 Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
W dzisiejszym YouTubeie cieżko początkującym zagrajmerom. Dlaczego?
Społeczność jaka jest na YT wybrała tych nie licznych których oglądaja, czyli RockAlone, Rojo, JJay.. itp. Tak naprawde to zeby zrobić karierę to musisz no nie wiem... Znać osobiście Rocka i zabłysnąć w jego oczach... (mało prawdopodobne). Drugą opcją jest reklama przez jakąś instytucje, chodzi mi o np. znasz gościa z gry-online.pl i on załatwia ci reklame.
Jeżeli na prawde będziesz chcial to bycie zagrajmerem to slaby pomysl na kariere na YT trzeba by było zacząć tworzyć vlogi skandalistyczne itp.
Nie wiem czy wnioslem coś do tematu.. to był tylko mój puntk patrzenia na to.

Pozdrawiam!
12-07-2012 16:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bogs Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Mierzejev13 Wrote:Tak naprawde to zeby zrobić karierę to musisz no nie wiem... Znać osobiście Rocka i zabłysnąć w jego oczach...

jest jeszcze play next :3333333333333333333333

12-07-2012 16:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
(12-07-2012 16:57 )Mierzejev13 Wrote:  W dzisiejszym YouTubeie cieżko początkującym zagrajmerom. Dlaczego?
Społeczność jaka jest na YT wybrała tych nie licznych których oglądaja, czyli RockAlone, Rojo, JJay.. itp. Tak naprawde to zeby zrobić karierę to musisz no nie wiem... Znać osobiście Rocka i zabłysnąć w jego oczach... (mało prawdopodobne). Drugą opcją jest reklama przez jakąś instytucje, chodzi mi o np. znasz gościa z gry-online.pl i on załatwia ci reklame.
Jeżeli na prawde będziesz chcial to bycie zagrajmerem to slaby pomysl na kariere na YT trzeba by było zacząć tworzyć vlogi skandalistyczne itp.
Nie wiem czy wnioslem coś do tematu.. to był tylko mój puntk patrzenia na to.
Pozdrawiam!

Możesz nie bawić się w górnika?
12-07-2012 17:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Zacznij kręcić Minecraft'a, hehe.
Ja, mam taki plan (który sam zamierzam użyć), nagrywaj gry po prosu tak jak umiesz najlepiej. I jeśli twój komentarz będzie ciekawy to potencjalni subskrybęci sami przyjdą.
19-07-2012 23:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vex Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Znam osoby ,które robią konkurs gdzie można wygrać np. Battlefield 3.
I ustalają takie zasady:
1. Musisz subskrybować mój kanał.
2. Daj łapkę w górę filmikowi.
3. Napisz byle jaki komentarz pod filmikiem.
Po zakończeniu takiego konkursu podskoczą wyświetlenia oraz widzowie.
20-07-2012 00:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Quote:Po zakończeniu takiego konkursu podskoczą wyświetlenia oraz widzowie.
Albo ktoś zgłosi film za próbę oszustwa i cały misterny pójdzie w łeb. Takie konkursy są wbrew regulaminowi YouTube, pisze o tym choćby w playbooku.
20-07-2012 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
jakdiablo5 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Nie wiem czy wniosę coś nowego do tematu. Ale wg mnie istnieje jeszcze kilka sposobów które nie zostały tu przedstawione(chyba, że moja czytanie ze zrozumieniem strasznie kuleje). Jednym z tych pomysłów jest dodawanie odpowiedzi video, nie mówię tylko o tym żeby dodawać tym sławniejszym YT'berom, ale można np. brać udział w akcjach promowania kanału stworzonych przez mniej znanych ludzi(większa szansa na to, żeby wystąpić w takiej akcji tj. wygrać ją). Widzę, że tutaj niektórzy mają takie podejście, że suby same urosną, że wystarczy mieć dobre filmiki, a tak nie jest bo istnieje wielu ludzi którzy mają materiały o bardzo wysokiej jakości wizualnej czy merytorycznej, ale mało osób ich ogląda. Są też osoby które mają taki "dar", że oglądasz ich słaby materiał, ale chcesz zostać do końca(ostatnio jeden taki MNIE zainteresował a nagrywał bardzo słabo). Znowu trochę pogmatwana ta moja wypowiedź, ale jakąś wartość chyba ma?

Pozdrawiam :)

PS: Widzę, że poziom tego forum jest większe niż poziom konkurencji... I dobrze, mam nadzieję, że go nie zaniżam?
26-07-2012 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Co do odpowiedzi wideo to powiem wam, że zdarzyła się mi taka sytuacja, iż jedna z osób która zajrzała na mój filmik w ten sposób uznała to za "nie moralny" sposób promowania się. Odpowiedź dodałem do ROJA jak to większość osób robi, bo jak wiadomo on uznaje je wszystkie jako pomoc dla innych. Od tamtego czasu mam pewien nie smak kiedy dodaje takową odpowiedź i robię to rzadziej niż bym mógł.

Druga sprawa, to trochę inne podejście to nagrywania, które odkryłem niedawno. Jest to też pewien sposób na promocję. Chcąc nie chcąc, żeby przykuć uwagę widza, trzeba czymś wyróżniać się z tłumu. Powiedzcie mi jaki sens ma nagrywanie tego samego co inni? Kiedy widz ma do wyboru np. LP jakiegoś dużego i znanego kanału, a kanału, który praktycznie nie ma widzów, to co wybierze? Myślę, że prawie wszyscy wejdą w pierwszą opcję. Logika podsuwa myśl aby kręcić coś innego, unikalnego. Sam doszedłem do tego nie dawno i szczerze powiedziawszy idąc w tym kierunku odczuwam, że w jakiś sposób się spełniam. Może i nie jest to sposób na autopromocję, ale dzięki temu takie promowanie będzie na pewno o wiele skuteczniejsze.

Teraz trzecie sprawa :D A właściwie przestroga. Dodawanie LP i rzeczy tego typu na portale typu kwejk.pl czy jebzdzidy.pl itp. jest błędem. Te portale nie ściągają do siebie ludzi, którzy chcą zobaczyć ciekawy LP na YT a raczej coś zabawnego itp.

I tak kończąc :] Ja nigdy nie uznawałem, nie lubiłem promowania się na tego typu forach jak zagrajmyw.pl Tam raczej prędzej zostaniesz olany, a twój wątek wyląduje w koszu z powodu łamania regulaminu. Jeżeli ktoś odwiedza dział "Wasze Zagrajmy" to pewnie znajdzie tam mój wątek. Jeżeli uważasz, że jestem hipokrytą i sam siebie tam promuję to przeczytaj drugie zdanie w tym akapicie.

PS
Jeżeli naprawdę nagiąłem temat tego wątku to mój post może być usunięty, ale uważam, że skoro mówimy gdzie się promować to warto też wspomnieć gdzie nie i jak nie :) Pozdrawiam

TO MNIE ŚMIESZY
26-07-2012 21:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gdzie siedzą polskie jutuby ? Sou 54 12.780 28-04-2012 22:51
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5