Post Reply 
Rodzaje Krytyki
Author Message
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Rodzaje Krytyki
Jakie są rodzaje krytyki, chodzi mi o np. Krytykę Konstruktywną itd.
30-07-2012 16:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Rodzaje Krytyki
Krytyka to krytyka, może być po prostu napisana ostrzej lub lżej.
Jest jeszcze specjalny rodzaj krytyki tzw. "komentarz szpiegowski". Polega to na tym że gdy kogoś krytykujesz to nigdy nie masz racji i jesteś blokowany przez autora dzieła które skrytykowałeś

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 30-07-2012 18:01 by Gimper.)
30-07-2012 18:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Rodzaje Krytyki
Tja, że niby udajesz inteligentniejszego, niż naprawdę jesteś. Ale to tylko u pana Maciaszka.
30-07-2012 19:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Rodzaje Krytyki
(30-07-2012 18:00 )Gimper Wrote:  Jest jeszcze specjalny rodzaj krytyki tzw. "komentarz szpiegowski". Polega to na tym że gdy kogoś krytykujesz to nigdy nie masz racji i jesteś blokowany przez autora dzieła które skrytykowałeś
Nie chodzi mi o wymyślone słowa celebrytów.

Bo wg. mnie słowo "Hejter", nie istnieje. Ale to jest krytyka, tylko nie wiem właśnie jaka, bo nasuwa mi się nazwa "Krytyka Negatywna" o ile coś takiego jest.
30-07-2012 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Rodzaje Krytyki
(30-07-2012 19:15 )Elwood Wrote:  Tja, że niby udajesz inteligentniejszego, niż naprawdę jesteś. Ale to tylko u pana Maciaszka.

I u Bezela.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
30-07-2012 21:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Rodzaje Krytyki
(30-07-2012 21:37 )AcreedPL Wrote:  
(30-07-2012 18:00 )Gimper Wrote:  Jest jeszcze specjalny rodzaj krytyki tzw. "komentarz szpiegowski". Polega to na tym że gdy kogoś krytykujesz to nigdy nie masz racji i jesteś blokowany przez autora dzieła które skrytykowałeś
Nie chodzi mi o wymyślone słowa celebrytów.

Bo wg. mnie słowo "Hejter", nie istnieje. Ale to jest krytyka, tylko nie wiem właśnie jaka, bo nasuwa mi się nazwa "Krytyka Negatywna" o ile coś takiego jest.

Przestań, bo zaczniesz włos na czworo dzielić.
Krytyka może mieć nacechowanie negatywne bądź pozytywne (co i tak używam tutaj bardzo luźnie, gdyż krytyka sama w sobie ma bardzo jasny cel), ale i tak najważniejsze jest to, ile sam z niej wyniesiesz, jakie odniesiesz wrażenie po jej przeczytaniu i jak się do niej dostosujesz.
Jedynym podgatunkiem krytyki jest krytyka konstruktywna, chociaż musisz zważać na to, że ów konstruktywizm nie musi w krytyce występować. Często w dobrym tonie jest widziane podawanie rozwiązań w miejsce elementów krytykowanych, jednak nie powinno to być wymogiem - krytykujący może chcieć tylko wyrazić swoją opinię.

Co od krytyk szpiegowskich i tym podobnych dziwadełek, to dostatecznie dużo zostało powiedziane na ich temat w przeszłości - ot jeszcze jedna, śmieszna próba definiowania Internetu według własnego widzimisię.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
31-07-2012 06:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5