Post Reply 
Czystki pana VV
Author Message
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Czystki pana VV
Parę godzin temu pan VV opublikował, taki biuletyn:
"chcialbym poinformowac iz udalo mi sie doprowadzic do zamkniecia pewnego serwisu trolli pod nazwa Szmatub. Nastepnym krokiem bedzie wyslanie powiadomien sadowych do osob, ktore stworzyly ten serwis. Serwis publikowal dane osobowe ludzi, a wg prawa cos takiego jest karane kryminalem:)"

Po tym biuletynie, ukazał się ten:
"hehe to jest niesamowite jak prosta i prymitywna jednostka jest czlowiek:) Wystarczy umiescic pewna "szokujaca" informacje w biuletynie, nastepnie podjarac pare osob zeby wyrzygaly sie na czlowieka swoim jadem i juz widac kto jest "wiernym widzem":) Male czyszczenie wsrod "widzow" nie zaszkodzi:)"

Co, sądzicie o całej sprawie i eksperymentach na widzach tegoż osobnika? -.-
(This post was last modified: 04-08-2012 07:05 by Sworson.)
04-08-2012 07:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Czystki pana VV
Butthurt, jak zwykle zresztą. Właściwie każdy mógł sobie tą wiki zamknąć, bo jej regulamin jak i pomoc są gorsze nawet od standardów jutuba - byle raport i wiki leci, bez konfrontacji z jej założycielem, bez sprawdzenia wiarygodności zgłoszenia etc. Równie dobrze Zajka mógłby się teraz podniecać, że mi zdjął jeden filmik - ot, wykorzystywanie kiepskich systemów oraz lenistwa innych ludzi.
Co do 'ekspetymentów' na widzach to pan VV dawno temu pokazał, jak wspaniale się je przeprowadza - szczuje się ludzi na inne kanały, udaje, że zawiesza działalność, straszy policją..błędne koło bełkotu człowieka, którego wiedza najprostszych pojęć nie wyszła jeszcze ze epoki kamienia łupanego.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
04-08-2012 09:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Czystki pana VV
Zobaczyłem to i zakrztusiłem się ze śmiechu herbatą. Teraz to wy możecie oskarżyć VV o atak na wolność w Sieci. Co do postawy wm pana - o nim powiedziano już chyba dość.
Jeśliby doszło do procesu sądowego, to się chyba pofatyguję i przyjadę, bo tego przegapić nie można. Ech, marzenia.
04-08-2012 10:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Czystki pana VV
"Publikował dane osobowe", heh. Tylko te, które zostały podane przez samych "bohaterów" artykułów.

[Image: aqI8D.jpg]
04-08-2012 10:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Czystki pana VV
Kto to jest VV?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
04-08-2012 15:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Czystki pana VV
(04-08-2012 15:03 )Sou Wrote:  Kto to jest VV?

VViczejwen

http://www.youtube.com/user/VViczejwen
04-08-2012 15:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Czystki pana VV
Król i Władca widzów mentalności gimnazjalnej, wielbiących wulgaryzmy rzucane na prawo i lewo, bez ładu i składu, bo to cool.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
04-08-2012 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Czystki pana VV
(04-08-2012 17:49 )Infelicity Wrote:  Król i Władca widzów mentalności gimnazjalnej, wielbiących wulgaryzmy rzucane na prawo i lewo, bez ładu i składu, bo to cool.

Toś go słabo oglądał skoro widzisz tylko wulgaryzmy w jego filmikach. Nie raz potrafi długo nawijać na ciekawe tematy.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
06-08-2012 17:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Czystki pana VV
(06-08-2012 17:52 )TaboretPL Wrote:  Toś go słabo oglądał skoro widzisz tylko wulgaryzmy w jego filmikach. Nie raz potrafi długo nawijać na ciekawe tematy.

Kiedyś. Pamiętam jego starsze serie. Faktycznie można było się czegoś dowiedzieć, chociażby seria Joan of Arc. Teraz nagrywał Maxa Payne'a i rzucał swoimi "mega śmiesznymi dowcipasami" z wódką w roli głównej podczas przerywników. Po prostu tych wulgaryzmów jest o wiele więcej, na szczęście gość potrafi o czymś opowiedzieć, przez co jest dla mnie kilka szczebli wyżej niż choćby takie Bladebelliar.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-08-2012 18:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Czystki pana VV
Taki mały offtop, czy prócz tematów o Rocku, kiepskiego trollingu pana Adama Z i tematów "dramogennych" coś ostatnio się pojawiło na tym forumie?
06-08-2012 18:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5