Post Reply 
"Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
To cos na wykopie jest manipulacja karaluszkow i nic wiecej. Nie rozumiem skad kolejny topic nie o grach w dziale o grach ;)

Owszem zrobilem filmik dla shoguna w ktorym podajac zrodla wyjasnilem dlaczego jest idiota i dlaczego uwazam ze mozna nazywac go klamca. I wlasciwie nie chodzi o rzeczy ktore opowiedzial na moj temat gdzie podal informacje nieprawdziwe na szczescie podkreslajac ze nie ma co do nich zadnych pewnosci - sadze ze ktos go po prostu umyslnie wprowadzil w blad. Shogun moj film ogladal i doszedl do wniosku ze nie chce by widzial go ktokolwiek inny na YT... wiec cala swoja drame skasowal. i tyle. Ja interesu w tym by kopac lezacego nie mam wiec zgodnie z tym co shogun sobie zadecydowal upubliczniac tego filmu na dzien dzisiejszy nie planuje.

Czyli kazdy w dupie byl i gowno widzial ale teorie spiskowe leca w najlepsze :D Pewnie jutro sie dowiem ze razem z Rockiem NiekrytymKrytykiem JJJ Huskiem itd trzymajac zone shoguna pod bronia kazalismy mu te filmy ustawiac na prywatne lol.

Also jestem jak Stig wiec nie mam twarzy. Nie ma wiec mozliwosci by istnialo w sieci zdjecie mojego ryja.

(20-07-2012 22:11 )Sou Wrote:  To jest epickie http://youtu.be/kPfN5r1pQ_Y?t=2m13s x]

Co tam bylo? Bo widze tylko "This video has been removed as a violation of YouTube's policy prohibiting content designed to harass, bully or threaten."

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 21-07-2012 07:52 by BrzydkiBurak.)
21-07-2012 07:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
@up Jako jeden z najbardziej tajemniczych postaci na naszym yt, spodziewaj się coraz większej ilości niesamowitych teorii spiskowych na swój temat.

Btw. twoje "niby" zdjęcie, które ktoś zamieścił w jednym z filmów było epickie :P
21-07-2012 10:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
(21-07-2012 07:48 )BrzydkiBurak Wrote:  Co tam bylo? Bo widze tylko "This video has been removed as a violation of YouTube's policy prohibiting content designed to harass, bully or threaten."

Nie będę w stanie tego chyba opisać w tak śmieszny sposób jak to wyglądało ale

koleś pokazuje na ekranie ten wykop, scrollem jedzie kawałek w dół na "powiązane" i najeżdżając myszką na zdjęcie dwóch rypiących się kolesi z doklejoną facjatą typa z brodą od cygara (w innych powiązanych to niby ty;d) mówi coś w rodzaju

"...no to jeśli okazałoby się prawdą to ..."

Jeszcze z taką powagą to mówi pokazując na to zfotoszopowane zdjęcie (chyba to samo gdzie twarz JPII karaluszki dokładali) :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-07-2012 12:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Heh czyli karalusie papiezaki. Myslalem ze cos ambitniejszego ;)

EOT

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
21-07-2012 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Haha.
21-07-2012 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
stefm007 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
(21-07-2012 13:19 )BrzydkiBurak Wrote:  Heh czyli karalusie papiezaki. Myslalem ze cos ambitniejszego ;)

EOT

tutaj wydaje sie coś ambitniejszego, ale może być to jakaś staroć dawno zdementowana.
http://pastebin.com/Qa7WMAn1
28-07-2012 23:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Dziękuję bardzo za kolejną dramę !!
Przynajmniej mamy co robić w wakacje x=]]
29-07-2012 16:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NiktWażny Offline
*

Posts: 1
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
(21-07-2012 07:48 )BrzydkiBurak Wrote:  Also jestem jak Stig wiec nie mam twarzy. Nie ma wiec mozliwosci by istnialo w sieci zdjecie mojego ryja.

Yup, zdjęcie nie istnieje, ale filmik już tak.





Odbicie w szybie jest niestety bezlitosne. Od siebie dodam że "śmierdzisz" mi człowiekiem siedzącym w świecie IT, cze.
(This post was last modified: 06-08-2012 02:20 by NiktWażny.)
06-08-2012 01:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KlawaQwerty Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"




No no, pierwsze pytanie rozpoczyna kolejną dramę, tym razem celem jest użytkowniczka MagdalenaMariaMonika. Moim zdaniem to było po prostu niepotrzebne, Shogun nie dotrzymał słowa i wciąż wyciąga brudy (i to jakie!), więc sam świętoszkiem nie jest. Choć przyznam, że inne filmy z chęcią oglądam...

stefm007 - ten link jest bardzo świeży, tuż po dramie z BrzydkimBurakiem - także robota anonków.
(This post was last modified: 08-08-2012 19:01 by KlawaQwerty.)
08-08-2012 18:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
(08-08-2012 18:59 )KlawaQwerty Wrote:  No no, pierwsze pytanie rozpoczyna kolejną dramę, tym razem celem jest użytkowniczka MagdalenaMariaMonika. Moim zdaniem to było po prostu niepotrzebne, Shogun nie dotrzymał słowa i wciąż wyciąga brudy (i to jakie!), więc sam świętoszkiem nie jest. Choć przyznam, że inne filmy z chęcią oglądam...

W filmie o rocku klamal podajac nieprawdziwa historie rocka i jego slynnych "tagow". W filmie na moj temat podal nieprawdziwe informacje o mnie. Teraz w filmie z M pomawia ja o kradziez lub niekorzystne rozdysponowanie jego majatkiem co rowniez nie jest prawda gdyz M pieniadze o ktore sie rozchodzi zwrocila mu kilka miesiecy temu. Dodatkowo notorycznie stosuje zagrywki (kazdy rodzaj jego publicznej aktywnosci) majace na celu utwierdzanie gromadzonej widowni ze racja jest po jego stronie.

Strategia shoguna:
Kazda popularna osoba ma zawsze jakies grono hejterow/zazdrosnikow/xxx. Atakujac takie popularne osoby zbiera poplecznikow (widzow) z grona w/w.

Final dopiero bedzie.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
10-08-2012 17:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5