Post Reply 
"Krótka piłka"
Author Message
ZooMpl21 Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #1
"Krótka piłka"




Jak oceniacie? Mnie szczerze mówiąc rozbawiło to podejście.. :)
21-08-2012 00:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: "Krótka piłka"
Zanudził swoich widzów jedną serię, która ich nie interesuje. Podobało mi się "taki interes to gówno nie interes", ojojoj, chłopak załamał się, bo nie zbiera odpowiednich plonów :)
21-08-2012 06:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: "Krótka piłka"
Chciałem coś mu napisać, ale przecież mnie zablokował. Heh.

Cóż, Elander znów pokazuje swój niesamowity brak pomyślunku i buractwo, za które opuścił nasze słodkie forum. Najwidoczniej myślał, że widz podpisuje jakiś jutubowy cyrograf, karzący mu oglądać każdy filmik, który zostanie wysmażony. Bo przecież to nie jest tak, że komuś może się nie spodobać nudne jak flaki z olejem multiki ME3, które powinny być stosowane z receptą jako lek dla cierpiących na bezsenność. No i jeszcze te emocje, pokazujące jeszcze jednego randoma bez dystansu do Internetu, za to podniecającego się liczbami.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
21-08-2012 10:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: "Krótka piłka"
Lol. Bo cyferki są najważniejsze, wcale nie ci, którzy go faktycznie oglądają. Film niemal się zahacza o "I quit the internet!!1". Sam mówił, że widzowie są tylko dodatkową motywacją, że lubi to, co robi. Ale chyba ta piękna kwestia nie przekłada się na rzeczywistość.
Bo mała oglądalność wcale nie musi oznaczać tego, że jego widownia nie chce oglądać danego filmu. Wcale nie oznacza tego, że może źle wybrał serię. Jego zdaniem widz ma się dostosować do każdego wideo które wysmaży.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 21-08-2012 10:43 by Infelicity.)
21-08-2012 10:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: "Krótka piłka"
Jeszcze trochę i wina poszłaby na "Bioware" przez to, że zrobili gównianą grę.
Na youtubie coraz więcej takich sytuacji, w których autor płaczę i ubolewa nad tym, że ma mało wyświetleń przy większej ilości widzów. Co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Żaden z płaczących autorów nie wziął pod uwagę tego, że może robi nudne i słabe filmy, które zanudzają widownię. Później to już tylko kwestia czasu, kiedy autor zrobi mały "wielki" powrót, najczęściej nieskuteczny...
21-08-2012 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: "Krótka piłka"
Czasem ludzie mogą być w szoku, że jakieś popularne materiały ogląda wiele osób, a mniej lubianą grę tylko małe grono. Ja miałem tak np ze Starcraftem 2 (single). Wrzucam BF3 600 wyświetleń za dzień, wrzucam sc2 150 ;)

Tylko SC2 tak mi sie zajebiście podoba, że nawet gdyby oglądało go jeszcze mniej osób to i tak bym kręcił bo gra wciąga i samą przyjemność z grania w nią mam:D W sumie tylko z SC2 tak miałem, że znacznie mniej osób oglądało.

I tak szczerze powiedziawszy, gdybym miał grać jakąś grę RPG np i okazałoby się, że mało kto to ogląda, a ja codziennie 2h marnuję na montaż i uploadowanie to dałbym sobie spokój:p Nie ma co wrzucać na siłę;)

P.s. W pracy siedzę więc filmu nie oglądałem i musze się domyślać z waszych postów o co c'mon x]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-08-2012 12:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: "Krótka piłka"
@up wiesz, może nie chodzi o to, że SC lubi mniej osób, ale RTS-y się ciężej ogląda niż strzelanki :)
21-08-2012 12:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: "Krótka piłka"
(21-08-2012 12:53 )Elwood Wrote:  @up wiesz, może nie chodzi o to, że SC lubi mniej osób, ale RTS-y się ciężej ogląda niż strzelanki :)

Niby tak, chociaż SC2 single wydaje się mieć więcej sensu i fabuły niż np BF3 multi :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-08-2012 13:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZooMpl21 Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: "Krótka piłka"
@LavosCore
W moim przypadku zakończyło się to usunięciem komentarza, więc imo długo Twoje zdanie by tam nie wisiało
21-08-2012 13:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: "Krótka piłka"
Krótka Piłka ... Część 2




Jakby kogoś interesowało.

Edit. Właściwie mogę go zrozumieć, chociaż bierze to zbyt na poważnie. Dystans i szacunek do siebie. Na pierwszym miejscu powinien być zagrajmer a na drugim widzowie, aby nie weszli mu na kanał z butami.
Poza tym, wydaje mi się, że chłop nie ma większych problemów na dzień dzisiejszy:cool:. Mimo to, mam nadzieje, że dojdzie do odpowiednich wniosków i bedzie ok. Trzy lata to szmat czasu. Być może trochę zatracił dystans przez ten czas...
(This post was last modified: 21-08-2012 15:06 by whit.)
21-08-2012 14:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5