Post Reply 
Zagrajmerowe pogadanki
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
Zagrajmerowe pogadanki
Wspomniałem jakiś czas temu podobny pomysł na SB ale chyba nie za bardzo go chwyciliście, ale czas w końcu zacząć coś organizować.

Pisząc 'coś' póki co mam na myśli pewnego typu "pogadanki". Zebralibyśmy się pewnego dnia i zaczęli gadać co się ostatnio na forum dzieje (zazwyczaj niewiele, ale może coś się znajdzie), ktoś mógłby wspomnieć co się dzieje na kanałach różnych zagrajmerów. Potem każdy z nas puściłby jakiś temat na który każdy by się coś wypowiedział, ew. podyskutował. Całość przy odrobinie szczęścia zajmie może 10 minut. Oczywiście wszystko nagrywamy i odpowiedzialne persony mogłyby to potem wrzucić na kanał YT. Byłaby to lekka reklama forum.

Mówiąc 'nas' mam na myśli kaszubiaka, Gika, Mordona, ew. mnie. Ponieważ zbliżają się święta więc nie każdy może mieć wolny czas, więc niech każdy pisze kiedy i czy mógłby poświęcić na coś takiego trochę czasu. Ja jestem wolny od czwartku wieczorem (koło 17ej) i piątek rano. Ale jeżeli wam nie będzie to pasowało to jestem też dostępny w pozostałe dni tygodnia tak po 20ej.

Jeżeli nie uda nam się nic zorganizować w ten tydzień, to sprawa przechodzi na najbliższą przyszłość.

[Image: 88440151.gif]
17-04-2011 22:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Quote:Mówiąc 'nas' mam na myśli [...] Mordona
Próbuję to sobie wyobrazić i wciąż mi się uśmiech na usta ciśnie.
Bez Modrona nie może się obejść! To przecież najaktwniejszy użytkownik forum! :P
17-04-2011 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Myślałem już jakiś czas nad tym, aby na YT zrobić kanał, w którym to ludzie dyskutowaliby o innych Zagrajmerach. Na razie jednak z pomysłem nie miałem zamiaru nic zrobić. Pomysł mi się podoba i szczerze mówiąc sam mam chęć wzięcia udziału w czymś takim. Ja jestem dostępny w różne dni, ale mogę poinformować zawsze ;)
18-04-2011 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Rzuciłem pomysł zrobienia czegoś takiego podczas tworzenia konta tej strony na YT. Oczywiście wtedy nikt nie chciał brać w tym udziału. Jeżeli mamy robić audycję musimy wcześniej uzgodnić przynajmniej kolejność poruszanych tematów. Czwartek wieczór może być. Wyślę Ci mój nick Skype na PW.

Szkoda, że Likki już nie odwiedza tego forum. Roofix, chciałbyś wziąć udział w nagraniu?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 18-04-2011 14:03 by Gik.)
18-04-2011 14:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Też myślałem o czymś podobnym z Gikiem. Ale na planach się skończyło. O ile Gik, Ty czy ja jesteśmy gotowi na takie przedsięwzięcie, to Modron może się nie zgodzić. Zdążyliśmy już zauważyć, że Modron bardzo skutecznie ukrywa wszelkie informacje o sobie. Tak naprawdę nic o nim nie wiemy, dlatego wątpię, żeby chciał uczestniczyć w takiej skajpowej dyskusji (zakładam, że mówiłeś o skype).

Jestem za. Mam czas w środę po 20, w czwartek po 20, piątek po 20 i sobotę też po 20. Wielkanoc i drugi dzień świąt spędzam z rodziną. Kolejny tydzień codziennie po 20. :D

//edit
Gik mnie ubiegł. :D
(This post was last modified: 18-04-2011 14:08 by kaszub.)
18-04-2011 14:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sekarthis Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Zagrajmerowe pogadanki
To dlatego, że Modron, niczym dawni superbohaterowie noszący slipy na spodniach, skrywa swą prawdziwą tożsamość, do której dość łatwo dojść. To tak jak stara zagadka "Kim jest Superman?".

Wszystkimi moimi mackami jestem za tym pomysłem.
18-04-2011 15:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Ciekawy pomysł, można by spróbować. Jestem za. Trudno się dobrze zgrać, zwłaszcza że mamy okres tuż-przed-maturalny. Jednak dobrze by to było jakoś dopracować od strony technicznej i merytorycznej, bo inaczej wyjdzie nam "dyskusja" jaka się działa między "fanami" LCSintrax i VVitchavena. Były swego czasu nagrania na YT, ale zostały niestety usunięte. Kto słyszał, ten wie. Kto nie słyszał... i tak nic nie stracił.
18-04-2011 15:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Zagrajmerowe pogadanki
No dobra, ale jak miałoby to wyglądać? Bardziej wywiady z Zagrajmerami czy może coś w stylu "przegląd prasy"? Ja się piszę na obie opcje. Mam nadzieję, że i czas się znajdzie :)
18-04-2011 17:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz ale dokładnie, da ci to chyba kilka ogólnych odpowiedzi.

[Image: 88440151.gif]
18-04-2011 17:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Zagrajmerowe pogadanki
(18-04-2011 17:17 )punio7 Wrote:  Przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz ale dokładnie, da ci to chyba kilka ogólnych odpowiedzi.

kk, I'm sorry.
18-04-2011 18:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5