Post Reply 
LIVEstreamy
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
LIVEstreamy
Popełniłem taki oto dział na mojej amatorskiej stronie: http://live.soushibo.pl/ W dziale tym widoczne są aktualnie nadawane streamy (Polskie, związane z grami/jutubem) (jeśli w dziale nic nie ma tzn, że nikt nie nadaje... ). Wydaje mi się to dobrą opcją bo skakanie po 10 kanałach i sprawdzanie kto akurat streamuje jest raczej mało praktyczne;)

Inna sprawa, kojarzycie jakieś streamy, które możnaby dodać? Nie wkleje wam tu listy tych które już mam (nie da się tego wyeksportować;/) ale jest to jakieś 30-40 streamów. Wonzie, Rocki, Gimpery itp już mam w większości. Jeśli jednak ktoś zna mniej popularne to chętnie je dorzuce.

I jeszcze na koniec. Oglądacie streamy? Ja robiąc ten dział obejrzałem kawałek Rock'a, ale odzywał się raz na 2 minuty więc sobie podarowałem. Wonzia chwile oglądałem SC2, ale mnie zdenerwował bo się napinał przy SC2 a jakieś srebro miał za przeciwnika (nie znam typa, może on tak żartuje a ja nie wyłapuje tego) ;p Osobiście jedyne streamy jakie oglądam to turnieje na żywo z różnych gier.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 29-08-2012 10:46 by Sou.)
29-08-2012 10:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: LIVEstreamy
Ciekawy pomysł. Czasem ciężko znaleźć jakieś ciekawe streamy, bo zazwyczaj proponowane są tylko te co mają po kilkaset/tysięcy widzów na każdym strumieniu. Znam kilka osób, które streamują, więc jak ich złapię, to wypytam i ewentualnie podam Ci ich nicki.

Quote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
Hohoho
29-08-2012 11:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: LIVEstreamy
(29-08-2012 10:46 )Sou Wrote:  I jeszcze na koniec. Oglądacie streamy? Ja robiąc ten dział obejrzałem kawałek Rock'a, ale odzywał się raz na 2 minuty więc sobie podarowałem. Wonzia chwile oglądałem SC2, ale mnie zdenerwował bo się napinał przy SC2 a jakieś srebro miał za przeciwnika (nie znam typa, może on tak żartuje a ja nie wyłapuje tego) ;p Osobiście jedyne streamy jakie oglądam to turnieje na żywo z różnych gier.
Oglądam streamy :)

Wonziu ma tak zawsze :) ale zwykle z tego żartuje.

Co do strony z live to jakoś mnie odstrasza wygląd nie jest jakiś ładny przejrzysty.

Co do streamów: twitch: kanały esl_poland 1, 2 i 3; FXIMBA; No i chyba tyle :P

Nie wiem czy taka strona była by potrzebna bo jak się doda dużo kanałów to wychodzi na jedno lepiej by było gdyby użytkownik mógł sobie wybrać kanały jakie śledzić, poza tym jeżeli ktoś dany kanał ogląda to na 99% go śledzi i widzi powiadomienie na poczcie kiedy się zaczyna stream.
29-08-2012 11:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: LIVEstreamy
esle dodane już i fximba też:) Co do www to ja bym się zgodził, że wygląd nadaje się do poprawy (to najzwyklejsza skórka z wordpressa:D), ale IMO nie ma nic bardziej przejrzystego niż kilka miniaturek streamów;p

Co do tego, że będzie za dużo kanałów to tutaj bym się nie martwił, aż tak dużo polaków po polsku w tym samym czasie nie streamuje. Góra co widziałem to było 6 osób :) No ultimate www to to nie jest, ale jak narazie powinna trochę pomóc szczególnie osobom, które nie siedzą na twitchu za często.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
29-08-2012 11:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: LIVEstreamy
Mam pytanie kolejność stream jest kolejko wana ilością oglądających tak? Czy np. stream z 5 osobami może mieć pod sobą rocka którego ogląda 900 osób?
29-08-2012 11:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: LIVEstreamy
Polecam jeszcze dodać Yegwena - co prawda ma teraz przerwe do końca lipca, ale jego komentarz Starcrafta 2 jest naprawdę profesjonalny, a dodatkowo prowadzi parę programów, gdzie uczy jak grać.

A co do streamów, to keidyś jak miałem więcej czasu to oczywiście oglądałem ich więcej. Kiedyś oglądałem głównie CTSG i Shushei'a, ale CTSG przestał nadawać, a oglądania LoL'a mnie juz znudziło. Teraz jak oglądam streamy to tylko Wonziu albo Yegwen.
29-08-2012 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: LIVEstreamy
Mhm, ilość widzów decyduje o kolejności.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
29-08-2012 12:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: LIVEstreamy
O z twitcha proponuje emstarcraft (komentator SC 2)
29-08-2012 12:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: LIVEstreamy
Osobiście emil wg mnie jest bardzo słabym graczem, jego taktyki nadają się maksymalnie na srebrną ligę, nie platynę, dlatego ja nie polecałbym go wstawiać na tę stronę.

Aczkolwiek musze przyznać, że jak nie ladderuje to komentuje dosyć duzo turnieji i jest dobrą alternatywą jeśli nie ma innego polskiego komentatory streamującego ten mecz.
29-08-2012 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: LIVEstreamy
(29-08-2012 16:47 )Argemen Wrote:  Osobiście emil wg mnie jest bardzo słabym graczem, jego taktyki nadają się maksymalnie na srebrną ligę, nie platynę,

Nadaje się na srebro a jest w diamencie f*ck logic. Gra dobrze gdyby dobrze nie grał to by w diamencie nie był proste.
29-08-2012 16:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5