Post Reply 
LIVEstreamy
Author Message
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: LIVEstreamy
no 4-gate jest genialną taktyką, należy mu się nawet GrandMaster za to : D
29-08-2012 17:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: LIVEstreamy
(29-08-2012 17:00 )Argemen Wrote:  no 4-gate jest genialną taktyką, należy mu się nawet GrandMaster za to : D

Przecież ciągle nie gra 4-gate. Poza tym skoro taktyka działa to czemu jej nie używać?
29-08-2012 17:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: LIVEstreamy
A czemu 6-pool i mass baneling nie są grane na wyzszych poziomach? Bo jest powszechnie wiadomo że to taktyka noobów, którzy nie potrafią przetrwać mid i end game'u
29-08-2012 18:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: LIVEstreamy
(29-08-2012 18:05 )Argemen Wrote:  A czemu 6-pool i mass baneling nie są grane na wyzszych poziomach? Bo jest powszechnie wiadomo że to taktyka noobów, którzy nie potrafią przetrwać mid i end game'u

Nie bo jest się przed nimi łatwo wybronić i są to taktyki łatwe do opanowania, wiec gracze w wyższych poziomach dobrze wiedzą jak się przed tym wybronić.
29-08-2012 18:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: LIVEstreamy
Quote:komentuje dosyć duzo turnieji i jest dobrą alternatywą jeśli nie ma innego polskiego komentatory streamującego ten mecz
Dobrze ujęte, choć nawet w takim wypadku miałbym wahania, czy to oglądać. Może gdybym miał problemy z bezsennością to miałoby to sens.
30-08-2012 13:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: LIVEstreamy
Zamiast Emila polecam Yegwena albo Zedda, jak ktoś jest zainteresowany.

Sou jak ja ciebie tam przelotnie kojarzę, to mi to śmierdzi strasznie próbą wypromowania własnej stronki, no ale w/e. Jak mnie tam pan wrzucił do tej listy, to proszę o wyrzucenie.

apparatus też usunął ci sygnaturę
31-08-2012 01:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: LIVEstreamy
(31-08-2012 01:38 )Mandero Wrote:  Sou jak ja ciebie tam przelotnie kojarzę, to mi to śmierdzi strasznie próbą wypromowania własnej stronki, no ale w/e. Jak mnie tam pan wrzucił do tej listy, to proszę o wyrzucenie.

Jak na to wpadłeś, że założenie tematu o jednej z podstron na swojej www chciałbym ją wypromować? :O (btw na poza funkcją live na całej www nie ma żadnej rzeczy która mogłaby zainteresować kogoś kto nie jest moim widzem;d)

Co do twojej prośby to sprawdziłem listę i nigdzie tam nie ma "mandero", jeśli masz na own3d to ID potrzebuję bo inaczej wyszukać nie mogę :/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
31-08-2012 06:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: LIVEstreamy
Na Twitchu pod Mandzio streamuję, ale wątpię abyś mnie miał, całkowicie inny target i inne grę streamuję.

A odnośnie pierwszego - stronę w każdej chwili możesz stworzyć i rozwinąć.

apparatus też usunął ci sygnaturę
31-08-2012 14:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kazaod Offline
*

Posts: 28
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: LIVEstreamy
Mandero to jestes na stronie, wczoraj notabene sam wbilem na twoj stream jak robiles losowanie
31-08-2012 14:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5