Post Reply 
Zagrajmerowe pogadanki
Author Message
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Zgłaszam się na ochotnika do pogadanek. Fajny pomysł, wyrażanie swojej opinii nigdy jeszcze nie było szkodliwe dla zdrowia (hmm, czy aby N666apeVVno?)
Pisze się na to :)
20-04-2011 12:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Bardzo fajny pomysł moim zdaniem.

Tylko potem (no oczywiści jak zrobicie pogadanki (dobrze mówię?) z bardziej znanymi zagrajmerami) pewno będzie trzeba się z wkurzonymi fanboy'ami użerać na forum -.-

Ps. To będzie pierwsze takie cuś w Polsce, dobrze myślę?
20-04-2011 13:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Quote:Ps. To będzie pierwsze takie cuś w Polsce, dobrze myślę?

Nie, nie będzie. Członkowie SeValionTV robili kiedyś coś podobnego.

[Image: aqI8D.jpg]
20-04-2011 14:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Oni nie są tak fajni.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
20-04-2011 15:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Zagrajmerowe pogadanki
No, masz rację. Oni są przedszkole, a my to już 3 klasa podstawówki!

[Image: aqI8D.jpg]
20-04-2011 16:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Bardzo chętnie posłucham takich pogadanek - jak już powstanie pierwszy odcinek, to bardzo dobrze byłoby wrzucić newsa+umieścić go w okienku na głównej ;] Nawet można (w końcu to będzie dosyć duże wydarzenie) rozesłać newsletter po mailach.

Szczególnie ciekawi mnie krytyka - obecnie na forum odczuwam pewną wtórność, ponieważ rzadko kto w swojej krytyce wychodzi poza poniższe punkty:
- brak mutacji
- cichy głos
- beznamiętny, znudzony głos
- wymuszone pseudo-żarty
- zły stosunek głośności gry do głośności głosu
- brak oryginalnych gier
- zła jakość audio lub video (bądź nawet brak audio z gry)
- rzuca mięchem jak znudzony rzeźnik

Może także część (całość?) jakiegoś odcinka poświęcić opisywaniu zabiegów, jakie robią filmy atrakcyjniejszymi? Ciągłe jedynie krytykowanie na dłuższy dystans nie byłoby szczególnie interesujące.

Interesują mnie te sprawy, ponieważ chcę jak najlepiej tworzyć swoje serie, a jedyna trafiona krytyka, jakiej się doczekałem, nie była jako taką krytyką, a radami/informacjami dot. gry.

Pewnie macie już jakąś ideę, jak miało by to dokładniej wyglądać, ale podzielę się moją opinią na ten temat. Wyobrażam to sobie tak:
- dzielicie się tematem (+ podtematami) debaty kilka dni wcześniej, aby każdy przygotował się do niej, najlepiej wypisując sobie w punktach co będzie mówił na dany temat i dokonując dodatkowego researchu
- ustalacie wspólnie termin taki, aby nie był zbyt odległy i żeby *większość* była - także ustalacie medium
- idealnie byłoby, gdyby co najmniej 2 osoby nagrywały całość, bądź każda jedynie siebie (wtedy trzeba by połączyć to, ale jakość byłaby najlepsza)
- niezłym pomysłem jest puszczenie fragmentów ilustrujących o czym mowa (czy to news z jakiegoś kanału, czy to krytyka czegoś, czy wręcz pokazanie wzorca "dobrego zabiegu") - opcjonalnie można wtedy mówić np.: "teraz pojawi się ilustrujący to fragment", czy: "dorzucimy tutaj fragment" i doklejać sampel podczas składania całości. Można też dodać te przejściówki podczas edycji, bądź przejściówek audio nie robić, posiłkując się jedynie przejściami video.

To co wyżej napisałem jest dosyć oczywiste, ale nigdzie o tym nie było jeszcze mowy, więc piszę. Dążmy do krystalizacji pomysłu ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
22-04-2011 02:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5