Post Reply 
Rada i Ocena
Author Message
maupiszon Offline
*

Posts: 4
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #1
Rada i Ocena
Witam jestem zielony na forum nie wiem gdzie co i jak dlatego jeśli coś zrobiłem źle proszę o poprawę :). Przejdę do sedna mam konto na youtube i nie do końca wiem czy moje filmiki są dość dobre ;/ powodem jest mała ilość widzów dlatego proszę jeżeli jest tu osoba która zna się na tym czy mogła by poddać ocenie poje filmy.Co robię źle co robię dobrze.Nie pogardzę też jakąś poradom co mam robić by zdobyć większą oglądalność. Konto opiera się na seriach typu "Gry w które grałem" (Wiem słaba nazwa ;p)
i różnych duperel związanych z grami. Z góry dziękuję.
21-10-2012 20:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Rada i Ocena
o!! Uwielbiam takie zabawy forumowe!
Zgadujemy jak jego kanał się nazywa. Obstawiam pierwszą literkę "s". I jak autorze zgadłem?
22-10-2012 12:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Rada i Ocena
@kubn2
Zabawne. Może powinieneś wziąć pod uwagę, że niektórzy czytają regulamin i go respektują lub zwyczajnie intuicja podpowiada im, że mogłoby to być podciągnięte pod niemile widzianą na forum reklamę.

@maupiszon
Podeślij mi na PW linka do kanału i wklej go też do profilu jako stronę domową. Specjalistą żadnym nie jestem, ale może uda mi się dać Ci jakieś wartościowe rady.

Screw you guys, I'm goin' home!
22-10-2012 17:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Rada i Ocena
(22-10-2012 17:32 )gremlin Wrote:  @kubn2
Zabawne. Może powinieneś wziąć pod uwagę, że niektórzy czytają regulamin i go respektują lub zwyczajnie intuicja podpowiada im, że mogłoby to być podciągnięte pod niemile widzianą na forum reklamę.
I forum jest poto by pisać sobie na pw odpowiedzi najs.
TO forum ma nawet specjalne działy pod reklamę i jeżeli chce uzyskać odpowiedź to powinien dać link do kanału. Jeżeli tak bardzo by nie chciał się reklamować to odrazu by pisał na pw i nie robił zamieszania z tym postem.
22-10-2012 21:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Rada i Ocena
Skąd wniosek, że zamierzam prowadzić korespondencję na PW? Prosiłem tylko o wiadomość, która dałaby mi namiar na kanał i nie zmuszała do przeglądania profilu w nadzei, że go zaktualizował.

Quote:TO forum ma nawet specjalne działy pod reklamę i jeżeli chce uzyskać odpowiedź to powinien dać link do kanału.
Owszem, ale ten dział od czasu zamknięcia piaskownicy wymaga skończonej serii.

Quote:Jeżeli tak bardzo by nie chciał się reklamować to odrazu by pisał na pw i nie robił zamieszania z tym postem.
A do kogo? Do każdego po kolei czy miał wywróżyć z fusów? Powala mnie Twoja logika.

Screw you guys, I'm goin' home!
22-10-2012 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Rada i Ocena
Quote:TO forum ma nawet specjalne działy pod reklamę
Nie, nie ma działu do reklamy. I nie będzie.

Akurat ten jeden użytkownik zrobił dobrze, bowiem nie umieścił linku do kanału bez konsultacji. To powinno być standardem.
22-10-2012 23:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Rada i Ocena
(22-10-2012 22:05 )gremlin Wrote:  
Quote:TO forum ma nawet specjalne działy pod reklamę i jeżeli chce uzyskać odpowiedź to powinien dać link do kanału.
Owszem, ale ten dział od czasu zamknięcia piaskownicy wymaga skończonej serii.
Jeżeli ktoś nie zrobił nawet jednej serii to jak można narzekać na brak widzów? Niektórzy mają 1000 filmów i mają tylko 800 widzów, a nie którzy mają 30 filmów i 50k widzów

Quote:Jeżeli tak bardzo by nie chciał się reklamować to odrazu by pisał na pw i nie robił zamieszania z tym postem.
A do kogo? Do każdego po kolei czy miał wywróżyć z fusów? Powala mnie Twoja logika.

Twoja logika jest natomiast boska. Nie do każdego pokolei zobaczyć kto się ostatnio wypowiedział i napisać do niego może ktoś będzie chętny do pomocy.
23-10-2012 14:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Rada i Ocena
kubn2 Wrote:Jeżeli ktoś nie zrobił nawet jednej serii to jak można narzekać na brak widzów? Niektórzy mają 1000 filmów i mają tylko 800 widzów, a nie którzy mają 30 filmów i 50k widzów
Może kręci tasiemca z jakiegoś RPG albo serię, w której ciężko mówić o jakimś końcu np. z sandboxa (obawiam się, że to może być minecraft), a przy małej ilości widzów ("słusznie" czy też nie) problem polega na tym, że feedback jest praktycznie zerowy.

BTW jaką tezę miał poprzeć ten wyssany z palca przykład? Może jestem małodomyślny, ale nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania.

kubn2 Wrote:Twoja logika jest natomiast boska. Nie do każdego pokolei zobaczyć kto się ostatnio wypowiedział i napisać do niego może ktoś będzie chętny do pomocy.
Jasne, bo Ci którzy ostatnio się wypowiedzieli w dziale "Wasze zagrajmy" (w tym też i ja) mają licencję na prawdy absolutne i ich zdanie jest niepodważalne. Dodatkowo na pewno będą skorzy do pomocy, gdy ktoś bezpośrednio zawraca im dupę w pw.

Screw you guys, I'm goin' home!
23-10-2012 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Rada i Ocena
(23-10-2012 18:33 )gremlin Wrote:  
kubn2 Wrote:Jeżeli ktoś nie zrobił nawet jednej serii to jak można narzekać na brak widzów? Niektórzy mają 1000 filmów i mają tylko 800 widzów, a nie którzy mają 30 filmów i 50k widzów
Może kręci tasiemca z jakiegoś RPG albo serię, w której ciężko mówić o jakimś końcu np. z sandboxa (obawiam się, że to może być minecraft), a przy małej ilości widzów ("słusznie" czy też nie) problem polega na tym, że feedback jest praktycznie zerowy.

BTW jaką tezę miał poprzeć ten wyssany z palca przykład? Może jestem małodomyślny, ale nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania.
Ten "wyssany z palca" przykład chodzi o to że autor może się kierować skoro np. ADBuster ma 37 filmów i 80k widzów to czemu ja mam 100 filmów i mam 100 widzów?

Quote:
kubn2 Wrote:Twoja logika jest natomiast boska. Nie do każdego pokolei zobaczyć kto się ostatnio wypowiedział i napisać do niego może ktoś będzie chętny do pomocy.
Jasne, bo Ci którzy ostatnio się wypowiedzieli w dziale "Wasze zagrajmy" (w tym też i ja) mają licencję na prawdy absolutne i ich zdanie jest niepodważalne. Dodatkowo na pewno będą skorzy do pomocy, gdy ktoś bezpośrednio zawraca im dupę w pw.

Czy ja gdzieś powiedziałem, że Ci co się wypowiedzieli w jakimś dziale to ich zdanie jest absolutnie nie podważalne? NIE. Poza tym nie musi pisac do jednej osoby tylko np. do 5 i zobaczyć jakie wady się powtarzają.
Szczerze jeżeli ktoś pisze na PW jestem bardziej skłonny przeczytać temat czy się wypowiedzieć bo wiem, że tej osobie zalezy na odpowiedzi i zadała sobie trud.
23-10-2012 19:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Rada i Ocena
Quote:Ten "wyssany z palca" przykład chodzi o to że autor może się kierować skoro np. ADBuster ma 37 filmów i 80k widzów to czemu ja mam 100 filmów i mam 100 widzów?
Dobra, pomimo tego w jaki sposób przedstawiłeś swoje myśli, wydaje mi się, że wiem o co Ci chodziło. Chociaż zestawienie jest ciekawe, bo sugerujesz, że nie ma podstaw by narzekać na małą ilość widzów, a potem dajesz przykład, który ukazuje, że można mieć mały dorobek (pod względem ilości filmów) by osiągnąć wysoki próg subskrybentów. Wybacz mi, po prostu nie dyskutowałem jeszcze nigdy z nikim w ten sposób, dlatego pewne rzeczy trzeba mi tłumaczyć.

Quote:Czy ja gdzieś powiedziałem, że Ci co się wypowiedzieli w jakimś dziale to ich zdanie jest absolutnie nie podważalne? NIE. Poza tym nie musi pisac do jednej osoby tylko np. do 5 i zobaczyć jakie wady się powtarzają.
Z tych 5 (pomijam większą próbę, bo wtedy zwracanie się przez wiadomość prywatną już kompletnie traci sens) ile odpowie, jeśli będą nagabywani przez pw? Spekuluję, ale maksymalnie 1, a to i tak zawyżony szacunek. natomiast pisząc posta ma większe grono odbiiorców i przynajmniej w teorii więcej różnych punktów widzenia.

Quote:Szczerze jeżeli ktoś pisze na PW jestem bardziej skłonny przeczytać temat czy się wypowiedzieć bo wiem, że tej osobie zalezy na odpowiedzi i zadała sobie trud.
Ostatecznie jakie jest Twoje stanowisko? To co zrobił jest w porządku, bo idea przenoszenia dyskusji na pw kłóci się z sensem istnienia forum, powinien rozsyłać pw do osób, które komentowały materiały innych, by uniknąć choćby sugestii autopromocji, czy oprócz napisania wątku powinien spamować też skrzynki, żeby pokazać jak mu zależy? Powiem Ci, że chętnie bym toczył dalej tę dysputę, ale nie wiem, co właściwie starasz się uargumentować.

Screw you guys, I'm goin' home!
23-10-2012 20:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5