Post Reply 
Rada i Ocena
Author Message
maupiszon Offline
*

Posts: 4
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Rada i Ocena
Przepraszam nie podałem nazwy kanału.Nie chce nikogo zachęcać do oceny czy subskrybcji proszę o "OCENĘ" moich filmików. Jeszcze raz przepraszam że nie podałem nazwy kanału Wtopa -.- mój kanał "Stachu13579"
24-10-2012 16:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Rada i Ocena
Do poprawy:
wrzucasz 6 filmów na miesiąc a to za mało.. bardzo mało.
Czarne paski po bokach (w 2 nowych filmach)
Symulator farmy jest za głośno a Ty za cicho
Średni komentarz przynajmniej jak dla mnie.
Tło na kanał może u ciebie wygląda ok ale u mnie (1920x1080) tło nie ciągnie się do końca ekranu.

Sugestie:
Dla mnie karta polceane jest bardzo przydatna bo ułatwia nawigowanie w kanale, ale to tylko moja sugestia.
24-10-2012 17:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Rada i Ocena
Quote:wrzucasz 6 filmów na miesiąc a to za mało.. bardzo mało.
Jak lubi. Częstotliwość filmów to sprawa indywidualna i nie ma związku z jakością filmów.
Quote:Czarne paski po bokach (w 2 nowych filmach)
Sekta panoramy, assemble! 4:3 wygląda dużo lepiej niż obraz rozciągnięty do panoramy, więc autorowi radzę zignorować tę uwagę pana wyżej.
Quote:Tło na kanał może u ciebie wygląda ok ale u mnie (1920x1080) tło nie ciągnie się do końca ekranu.
Mam zagadkę do wieczora jak to się wiąże z jakością filmów.
Quote:Średni komentarz przynajmniej jak dla mnie.
Konstruktywne rady w modzie, widzę.

Jak chcesz komuś dawać rady to przynajmniej rób to porządnie.
24-10-2012 17:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
maupiszon Offline
*

Posts: 4
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Rada i Ocena
ok dziękuje :) a znacie może jakieś programy w których mogę usunąć te paski po bokach bo filmy montuje w WMM nie daje żadnych efektów przerabiam tylko a HD Wcześniej jakoś je usunąłem jak widać na poprzednich filmikach ale nie wiem jak.Może jakaś rada? ;/


A i jeszcze jedno nie wiem czy to tu mam o tym pisać ale już dobra.
Podczas nagrywania Frabsem zauważyłem OGROMNY spadek FPS gdy miałem jeszcze system XP nie miałem tych problemów a teraz mam win 7 i 2 razy więcej RAM (4gb) mimo to przy nagrywaniu spadają do 18-17 -.-
24-10-2012 17:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Rada i Ocena
Przede wszystkim jeśli ta gra ma taką możlwiość to ustaw w niej rozdzielczość 1280x720. Jeśli nie ma takiej możliwości to nie rozciągaj sztucznie! Rozciągnięty obraz wygląda gorzej niż czarne paski po bokach tym bardziej, że jeśli komuś one przeszkadzają to sobie otworzy filmik w nowym oknie i ich nie będzie miał.

Nie boisz się, że za chronioną prawami autorskimi muzykę YT pościąga Ci któregoś pięknego dnia filmy? Poza tym w jednym filmie intro widziałam trwa ponad minutę. Po tym czasie odechciało mi się oglądać film, który wrzuciłeś. W innych filmach intro to pół minuty dubstepu. Po pierwsze korzystaj w intrach z muzyki na licencjach Creative Commons i podawaj w opisach filmów dokładne dane dot. użytej muzy, a po drugie skróć intra - pół minuty to za dużo na każdy kilkunasto albo co gorsza kilkuminutowy materiał. No i na dubstep panuje teraz jakaś głupia moda, a do większości materiałó, w których jest puszczany zwyczajnie nie pasuje.

Mikrofon - w starszych materiałach słyszę, że pierdzi niemiłosiernie. W najnowszym odcinku symulatora farmy już tego tak nie słychać, ale zagłuszają Cię silniki maszyn, którymi jeździsz. Skoro masz Windows 7 nagrywaj komentarz osobno - będziesz mógł go odszumić bez uszkadzania dźwięków z gry. Polecam programy Audacity lub Free Sound Recorder do nagrania własnego głosu (oba darmowe) i Audacity do obróbki i odszumiania.

W Prototype 2 bardzo mało się odzywasz. Przejrzałam kilka odcinków i trochę się naszukałam momentów, w których wydobywasz z siebie głos. Let's Play to w znacznej mierze właśnie komentarz.
24-10-2012 18:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
maupiszon Offline
*

Posts: 4
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Rada i Ocena
ok dziki za rady :) można zamykać
24-10-2012 18:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Rada i Ocena
........
(This post was last modified: 24-10-2012 18:19 by kubn2.)
24-10-2012 18:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Rada i Ocena
też chcę tyle opinii na temat swego kanału :( na wasze zagrajmy nawet nie wrzucam bo mało kto się tam odzywa
24-10-2012 18:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Rada i Ocena
Obejrzałem 5 odcinków "Gier w które grałem" i 2 ostatnie odcinki z symulatora farmy. Spodobały mi się właśnie odcinki z symulatora farmy. Może nie sama treść, ale fakt, że nagrywasz coś co jest bardzo niszowe, bo sprawia Ci to frajdę, nastawiał mnie pozytywnie. Dodatkowo uśmiałem się w pewnych momentach, problem w tym, że z powodu różnych gaf, a nie zamierzonych żartów. Jednak masz nad czym pracować:

- nie odszumiłeś swojego komentarza, co nieco przeszkadza w odbiorze,
- półminutowe intro w 5-6 minutowym materiale to raczej kiepski pomysł (dodatkowo intro względem reszty materiału jest zbyt głośne),
- Twój komentarz momentami jest prowadzony na siłę, tj. wstawki typu "coby tu jeszcze powiedzieć"
- gry, które prowadzisz zagłuszają Cię,
- dykcja - poćwicz ją trochę, żeby uniknąć takich "kwiatków"
- wulgaryzmy - zdania na ten temat są różne, mi przeszkadzają, gdy są wplatana ot tak,
- zdarza Ci się odbiegać z tematem od gry i przechodzić na życie osobiste (stan Twojego pęcherza, czy zwrot do kolegi z klasy),
- w przedostatnim odcinku przy zbieraniu snopków powtarzałeś rytmicznie "pyk", to nie jest przyciągający komentarz
- w odcinku z Gothic'iem podłożyłeś jakiś rap/hip-hop (nie znam różnicy), co kłóci się z klimatem gry, może tekst był adekwatny, ale go nie wychwyciłem,
- seria "Gry w ktore grałem" - pomysł jest ok, ale Twoja wypowiedź jest chaotyczna, a sama prezentacja jest słaba, spróbuj może wcześniej przygotować sobie jakiś plan wypowiedzi,
- Twoje namowy do subskrybowania i komentowania - osobiście na akcje w takiej formie jak u Ciebie reaguję alergicznie,

Chyba wszystko. Z komentarzem "stereo" już się sam uporałeś, jeśli przypadkiem to rada na przyszłość: nie nagrywaj głosu w stereo.

Co do Twojego problemu z Frapsem, to ściągnij jakiś performance monitor. Na podstawie metryk dowiesz się, który podzespół "nie wyrabia" i jaki proces jest za to odpowiedzialny.

@up
To dodaj wątek, o ile będę miał czas, to coś skrobnę. Spróbuj też samemu komentować innych. Jeśli chcesz, by ktoś poświęcał Ci czas, to zaoferuj coś w zamian.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 24-10-2012 20:18 by gremlin.)
24-10-2012 20:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Rada i Ocena
Ok zatem wrzuciłem tam serię, czekam na akceptację tematu przez Apparatusa. Co do komentowania filmów innych to trochę nie czuję się na siłach bo dopiero co nakręciłem pierwszą serię i raczej chyba nie powinienem zabierać głosu nie wiedząc co sam robię dobrze/źle.
25-10-2012 01:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5