Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
MaciekTMPL Offline

Posts: 3
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Negatyw zamknął konto
Chyba powinienem zabrać głos w tej sprawie...
Otóż wbrew temu co sobie pewnie niektóre osoby o mnie myślą, chcę sie do tego przyznać. Tak jak zaznaczył Kamil - byłem świadomy tego co robiłem, w co się pchałem... Teraz mimo tego że te słowa pewnie nic nie znaczą, to żałuje tego bardzo... żałuje że się na to zgodziłem...
Pragnę też podkreślić, że nie miałem dostępu do tych kont, nawet nie chciałem mieć - ja tylko umieściłem ten link. Ze sprawdzonego źródła również wiem, że dane do kont nie zostały zmienione. Żałuje tego cholernie, bo przez jedną głupote zepsuło się wszystko. Nie mam nic więcej do powiedzenie (raczej) i chyba mogę zakończyć swój udział w tym temacie. Na koniec chciałem przeprosić Wszysztkich tych których zawiodłem. Pozdrawiam
06-12-2012 18:13
Find all posts by this user
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Negatyw zamknął konto
Teraz ten wątek nabrał sensu, sądziłem że tekst o minecash dotyczy apetytu Negatywa na pieniążki. O ile to prawda, to beknie solidnie. Tylko, że o "dodatkowych funkcjach" moda mógł nie wiedzieć (przynajmniej na początku).

@skkf
Wklej ten kod, jeśli możesz. Javę znam jedynie w stopniu podstawowym, ale skoro kod jest prosty, to chętnie się przyjrzę.

BTW słabo się chłopcy wycenili, jeśli tylko ddosowanie wynegocjowali ;)

EDIT:
@MaciekTMPL
Przeprosiny niewiele tu znaczą. To nie jest obrzucenie obelgami jakiejś jutubowej osobistości, lecz kradzież. Zwłaszcza, że przepraszasz dlatego, że zniszczyłeś swoje dobre imię, a nie dlatego że zostałeś wspólnikiem złodziei.
Quote:Żałuje tego cholernie, bo przez jedną głupote zepsuło się wszystko.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 06-12-2012 18:23 by gremlin.)
06-12-2012 18:15
Find all posts by this user
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Negatyw zamknął konto
W tym momencie najbardziej zastanawia mnie jedno. Wiele osób zdaje się wiedzieć o tym od dawna (wrzesień/październik?), a dopiero teraz pojawiają się jakieś komentarze i wyjaśnienia. Ludziom wykradano dostęp do kont, ale nikt nie reagował? Czy ja zwyczajnie całą sprawę przespałem?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
06-12-2012 18:15
Visit this user's website Find all posts by this user
MaciekTMPL Offline

Posts: 3
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Negatyw zamknął konto
@CTSG
Chyba za bardzo bałem się to powiedzieć, bałem się potem spojrzeć w oczy tym wszystkim ludziom... zachowalem się jak chuj i to totalny, ale jeśli to zaszło tak daleko to muszę w końcu powiedzieć jak było. Miałem się nie udzielać, ale jednak
06-12-2012 18:17
Find all posts by this user
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Negatyw zamknął konto
@Maciek: Mógłbyś potwierdzić tożsamość na Skype? Via Magda na przykład, bo pewnie masz ją w kontaktach.

EDIT: Potwierdzony.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
(This post was last modified: 06-12-2012 18:29 by CTSG.)
06-12-2012 18:25
Visit this user's website Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Negatyw zamknął konto
Ha, Damianek taki był odważny do krytykowania 'żebrania' Scheichta, a sam w tym czasie zajmował się kradzieżą.
06-12-2012 18:32
Find all posts by this user
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Negatyw zamknął konto
Przykro mi Maćku, że jak gadałem z Tobą o tym i delikatnie podsuwałem ten temat, to udawałeś, że w ogóle po raz pierwszy słyszysz o tym, że ta modyfikacja miała wirusa. Trochę słabo.

apparatus też usunął ci sygnaturę
06-12-2012 18:32
Find all posts by this user
MaciekTMPL Offline

Posts: 3
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Negatyw zamknął konto
Tak jak napisałem wyżej - nie miałem odwagi się przyznać, bałem się... ale stwierdziłem że nie mogę z tym uciekać, jeśli miałem jaja żeby się na to zgodzić, to muszę mieć jaja żeby to wyjaśnić.
06-12-2012 18:34
Find all posts by this user
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Negatyw zamknął konto
Screeny kodu: http://imgur.com/a/UjpC1
Jakaś kopia filmu, gdzie jest zachowany opis: http://www.frequency.com/video/failparko...d/56055013
Modyfikacja z opisu na mediafire: http://www.mediafire.com/?dgpvvaa30lxcbd2
(suma kontrolna pliku z opisu zgadza się z sumą kontrolną pliku z albumu, więc każdy może sobie to sprawdzić)

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
06-12-2012 18:37
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Negatyw zamknął konto
(06-12-2012 18:34 )MaciekTMPL Wrote:  stwierdziłem że nie mogę z tym uciekać, jeśli miałem jaja żeby się na to zgodzić, to muszę mieć jaja żeby to wyjaśnić.
Osrałeś się zwyczajnie, skrucha i przyznanie się to teraz najbardziej korzystne wyjście jakie masz kiedy wszystko się wydało.
(This post was last modified: 06-12-2012 18:37 by MZLJ.)
06-12-2012 18:37
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.075 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.593 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.083 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.276 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 69 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5