Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #61
RE: Negatyw zamknął konto
Okej, przespałem shitstorm, ale na wszelki wypadek każdy przyszły post o treści ograniczającej się do "no jak tak można?" ląduje w koszu.
(This post was last modified: 07-12-2012 01:31 by appareil.)
07-12-2012 01:31
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #62
RE: Negatyw zamknął konto
Zabawne, jak dawne psiapsióły i przyjaciele którzy propsowali ich za starych czasów udają, iż nie wiedzieli o procederze, cholera, jesteście siebie warci.

Swoją drogą, serce rośnie kiedy patrze na te dramy, katharsis umęczonych dusz, dramat w trzech aktach, skrywanych kompleksów i bółów dup, trzymanych w najgłębszych zakamarkach jaźni przez parę miesięcy.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 07-12-2012 01:36 by Innominatus.)
07-12-2012 01:34
Find all posts by this user
VuZzEy Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Negatyw zamknął konto
Dobra, teraz żeby podjąć jakiekolwiek kroki trzeba to w jakiś sposób nagłośnić i dotrzeć do potencjalnych poszkodowanych. Najlepszy byłby ewentualny pozew zbiorowy ale trzeba znaleźć kilka osób, które coś straciły i rzeczywiście podejmą dalsze kroki. Nie wchodźmy w wątki moralne 'jak mogli to zrobić' bo ta sprawa chyba jest zamknięta (podobnie jak kanały :D) kwestia dalszych konsekwencji. Warto się zastanowić czy ewentualne szukanie twórcy moda ma sens, ponieważ inna osoba dostarczyła skrypt a inna stworzyła właściwą paczkę.
07-12-2012 07:17
Find all posts by this user
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #64
RE: Negatyw zamknął konto
O ileż nowych kont powstało dla tego temat :) Wszyscy oburzeni i to chyba jest całkowicie zrozumiałe, ale nie rozumiem tekstów typu "dlaczego niektórzy o tym wiedzieli i nic z tym nie robili, są też winni skoro nie reagowali". Zauważcie, że to, że ktoś się domyślał to nie znaczy, że bez dobitnych dowodów będzie kogoś mieszać z błotem i to jeszcze publicznie. Dodatkowo nie mając dokładnych informacji odnośnie tego kto jest twórcą tego moda. Choć myślę, że ci dwaj panowie o których jest mowa w tym temacie pewnie nic nie powiedzą o tej trzeciej osobie, chcąc ją kryć.
07-12-2012 08:29
Find all posts by this user
GlizdorPL Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #65
RE: Negatyw zamknął konto
Przekrety i oszustwa:
http://pl.wikibooks.org/wiki/Prawo_karne/Kradzie%C5%BC

Wszystko fajnie projekt dobry "Zgłoszenie oszustwa" Teraz zanim takie zgłoszenie by poszło najpierw są potrzebne dowody które zwykli gracze pewnie też nie mają tu jest plus ze na forum dane osoby winnych potwierdziły oszustwo. Policja już b sobie poradziła ze znalezieniem takich osób bo kontakt z youtube jest im dobrze znany samo usuniecie konta nic nie da kopia baby youtube istnieje zawsze tylko nigdy o tym nie wiemy.

Teraz czy warto pytanie, no jeśli już by się udało to jedno jest pewne ponieśli by kasę pieniężna oraz skierowanie do prokuratury o złamanie przepisu (czy coś w tym podobnego) Ale sprawa jest bardziej skąplikowana bo i sprawdzili by dobrze osobę zgłaszająca i jeszcze inne wypowiadające się np: w tym temacie, po prostu przyszło by wam wezwanie na Policje by zgłosić sie do zeznawania..

Ale patrząc na to jeśli jest tak ze ukradli ponad 500 kont to sprawa powinna juz być na policji..

Pozdrawiam ;D
07-12-2012 10:18
Find all posts by this user
VeskinJoy Offline
*

Posts: 7
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: Negatyw zamknął konto
Witam,
ogółem nie miałem zamiaru się wypowiadać w tym temacie - ale wygląda to dość ciekawie. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale to wygląda tak. Maciek i Negatyw postanowili się pobawić w hakerów i poprosili KOGOŚ o napisanie skryptu który wyciągnie hasła z ich Minecrafta. Pytanie pozostaje kto, i jakie korzyści w takim razie z tego mają Maciek i Negatyw. Osobiście nic ani do Maćka ani do Negatywa nie mam, lubię ich - ale to wykracza trochę za normy codzienności, bo jest to niestety ale nie dopuszczalne - pamiętam była sprawa za kradzież konta w Metinie, koleś dostał 3 lata w zawieszeniu i odszkodowanie musiał zapłacić. Musieli się kierować czymś, nie będę tutaj knuł jakiś teorii spiskowych, że ten nieznany facet im kazał to zrobić. Pozostaje właśnie tylko pytanie, czym. Osobiście zawiodłem się na nich ale to jest tylko i wyłącznie ich sprawa, to jest właśnie to dlaczego nie ściągam paczek od youtuberów, tylko bezpośrednio od autora z jego strony. Dziwna sprawa, ale cóż - myślę że nie wniknie ona na moje zachowania/relacje z tymiże osobami, to tylko i wyłącznie ich sprawa. Ale skoro już takiej rzeczy się dopuścili, to powinni ponieść konsekwencje za swoje zachowanie. Cóż, jak to kiedyś powiedział ktoś: Za nasze czyny ponosimy odpowiedzialność. No chyba że są niepełno sprawni umysłowo, to wtedy według Polskiego prawa postępowanie byłoby umożone, nie wiem. Nie moja sprawa, chciałęm tylko powiedzieć opinię na mój temat.

Pozdrawiam,
Veskin
07-12-2012 10:37
Find all posts by this user
MineStiff Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #67
RE: Negatyw zamknął konto
Powiem wam szczerze że napisanie takiego skryptu nie jest łatwe. Ten kto to zrobił musiał mieć dużą wiedzę na temat języka javy. samo zrozumienie kodu owszem jest łatwe.
07-12-2012 10:59
Find all posts by this user
narcredzik Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: Negatyw zamknął konto
O ile Maćka w ogóle w życiu nie oglądałem, to oglądałem Negatywa. I teraz tak się troszkę zastanawiam, skąd on się w ogóle wziął? Wiem, że ktoś ze znanych YouTube-rów kiedyś zlajkował jego film, a po niedługim czasie był już wypromowany na jednego z większych na polskiej scenie tego portalu.

Kto go wypromował? W jakim celu? Czy to on za tym stoi?

Kolejne pytania :)




///EDIT

I jeszcze jedna sprawa - panowie, nawarzyliście piwa, to teraz należy je wypić. Mam nadzieję, że macie świadomość, że każda jedna okradziona osoba może was podać do sądu, a ten z kolei postawić wam zarzut wielokrotnej kradzieży. Jeśli chcecie chociaż trochę poprawić sytuacje, to zacznijcie odpowiadać na te pieprzone pytania, a pierwszym z nich jest - KTO to wymyślił, potem KTO to zrobił, a następnie JAKIE korzyści z tego czerpaliście.

Szczerze.

Najlepiej zróbcie vloga, żebym mógł was opluć.
(This post was last modified: 07-12-2012 11:21 by narcredzik.)
07-12-2012 11:18
Find all posts by this user
MineStiff Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #69
RE: Negatyw zamknął konto
(07-12-2012 11:18 )narcredzik Wrote:  O ile Maćka w ogóle w życiu nie oglądałem, to oglądałem Negatywa. I teraz tak się troszkę zastanawiam, skąd on się w ogóle wziął? Wiem, że ktoś ze znanych YouTube-rów kiedyś zlajkował jego film, a po niedługim czasie był już wypromowany na jednego z większych na polskiej scenie tego portalu.

Kto go wypromował? W jakim celu? Czy to on za tym stoi?

Kolejne pytania :)

Trafne spostrzeżenie kolego. Ale jak oglądałem filmik dzieciolzdrzewa to MaciekTMPL był najbardziej zamieszany w lajowanie filmów Negatywa.
(This post was last modified: 07-12-2012 11:21 by MineStiff.)
07-12-2012 11:20
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: Negatyw zamknął konto
Ja...

Mówiłam X czasu temu w audiologu, że Negatyw napisał do mnie jak miał 4k widzów, zagadaliśmy się na skype i jako przyjaciela wciągnęłam go w konfy z youtuberami, dzięki temu poznał całą paczkę youtubową i jakoś tak wyszło, że się podciągał po znajomych... Często miewał pomysły 'propsujmy się nawzajem' na które wiele osób poszło... Mi się to nie podobało i u mnie nie znajdziecie nie wiadomo ile like'ów na jego kanale, ale są tacy, którzy go pompowali...
Biję się za to w pierś, bo pomogłam mu się wbić między ludzi...
Między innymi dlatego się tak strasznie wściekłam, jak się wczoraj dowiedziałam, co oni zrobili i dlatego podjęłam się akcji nagłośnienia problemu. Bo mnie coś skręca, że pomogłam tej osobie wspiąć się na tyle wysoko, że mógł ludzi okradać.
Nie miałam pojęcia, że to taki krętacz... Wiele bym się spodziewała po osobie, z którą od miesiąca jestem skłócona, ale nie czegoś takiego
07-12-2012 11:44
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.092 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.603 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.106 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.312 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 78 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5