Post Reply 
Klocuch12
Author Message
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Klocuch12
(30-11-2012 00:17 )MZLJ Wrote:  Klocuch jako gry swojego dzieciństwa pokazuje klasyki sprzed 15lat, więc wg mnie ma coś około 23lat.

Czyli "gra dzieciństwa" musi koniecznie być nowa w czasach kiedy w nią grasz?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
02-12-2012 16:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Klocuch12
(02-12-2012 16:01 )yahoo Wrote:  
(30-11-2012 00:17 )MZLJ Wrote:  Klocuch jako gry swojego dzieciństwa pokazuje klasyki sprzed 15lat, więc wg mnie ma coś około 23lat.

Czyli "gra dzieciństwa" musi koniecznie być nowa w czasach kiedy w nią grasz?
Nie musi. Klocuch zachowuje się jakby miał z 12 lat, a mówi o "grach dzieciństwa", więc musiał być bardzo młodą osobobą w czasach o któych wspomina. Ciężko mi sobie wyobrazić takie dziecko grające w kilkunastoletniego DOSowego RPGa. Taka gra jest trudna, w jęz. angielskim, wymaga trochę więcej wiedzy i rozumu, żeby czerpać z niej jakąkolwiek przyjemność i zdobywać w niej jakiekolwiek postępy. Wątpię, żeby dziecko chciało w takie coś grać, dodatkowo klocuch kreuje się na mało rozgarniętego dzieciaka.

[Image: 2isxd9y.jpg]
02-12-2012 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Klocuch12
Jak ja grałem za dzieciaka to niezależnie czy odpaliłem sobie najnowszego Tomb Raidera czy jakąś platformówkę sprzed 10 lat to tak samo nie ogarniałem systemu ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
02-12-2012 19:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MC_SOAD Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Klocuch12
[spoiler]



ogladajcie i dajcie suba plis.....[/spoiler]
(This post was last modified: 02-12-2012 22:28 by Lavos.)
02-12-2012 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Klocuch12
Klocuchem po prostu jest Genialnym Dzieckiem... Ironia approved.

Onga Onga Onga, laski lubią pstrąga
03-12-2012 10:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Anakonda016 Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Klocuch12
To ja się wypowiem. Na serwerze Minecraft, spytałem się kogos czy chce sojusz na takim serwerze, on się zgodził. Podałem mu mój nick skype, on mnie dodał i gadalismy sobie od rzeczy do rzeczy, i tak długo się zastanawiałem czy to Klocuch po głosie, spytałem go, a on mówi takim "zawstydzonym" głosem: yy, niee. Były filmiki na YouTube o Krystianie Gontarku, który prowadzi zajęcia internetowe czy jakos tak. Ma lat 11, chodzi do klasy 5-tej, miał podobny głos do Klocucha, zajęcia jak klocuch. Niestety filmiki o nim już zostały usunięte, lecz chyba jeszcze jeden albo dwa są. Tak, więc spytałem tego "skypowego" Klocucha jak ma na imię, on powiedział Krystian. Zapytałem go ile ma lat, a on powiedział, że 11, czyli chodzi do klasy piątej. Zapytałem czy ma HitMana, a on powiedział, że czasem go Nagrywa. Kolor scian spytałem, a on mówił, że ma dwa pokoje, w jednym ma kolor scian pomarańczowy, a w drugim pokoju Biały. Tak, więc w Filmiku Klocucha: "do klocucha122" czy jakos tak, to on tam nagrywał i miał biały kolor scian, a jak nagrywał "def jam" to był czarny obraz w telewizorze na sekundke i było jego odbicie w TV wtedy. Na tym odbiciu miał kolor scian pomarańczowy. Chce jeszcze dodać, że spytałem czy ma brata, on powiedział, że ma i on ma 18 lat. Klocuch ma niby "kolege" szczupixa. Mysle, że to nie jego "kolega" tylko jego brat. Głos szczupixa jest prawie w każdym filmiku Klocucha! Nie możliwe, żeby do niego "kolega" przychodził na prawie każdy odcinek... Głos szczupixa słychać, że jest "udawany", i ja mysle, że ma 18 lat, tak słychać. Jego skype nie moge podać, ponieważ będzie miał spam na skype, a dalsze rozmowy zachowam dla siebie :) To tyle, pozdrawiam.
07-12-2012 09:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Klocuch12
@UP

HAHAHA. Dobre sobie. Nie bierz więcej,co?
Klocuch jest i będzie anonimowy,tyle.
07-12-2012 13:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ktosrazy Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Klocuch12
Klocuch trolluje ludzi ale nie od zawsze... Na początku były to normalne filmy tylko zorientował się że ludzie się z tego śmieją i wyszedł klocuch udawany. :P
07-12-2012 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xoni Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Klocuch12
Dobra, więc wszystko ma wyjaśnie. Więc tak. Niejaki Przedluzak "demaskował" Klocucha12, lecz po jakimś czasie zaczął zachowywać się dziwnie. Wiedizał, gdzie już mieszka itd. Więc tak, razem z jednym przyjacielem stworzyliśmy małą grupę działającą na zasadzie "odnaleźć Klocucha12 i go wydać", więc zdobyliśmy bardzo dużo dowodów na temat Klocucha12 oraz niejakiego Przedluzaka. Dowiedzieliśmy się gdzie mieszkają itd. (w tym czasie dołączyli do nas dwaj nowi członkowie), nawet mieliśmy kontakt z "hakerem" który ukradł konto Klocuch12.

Mieliśmy zrobiony 1 filmik 26 minutowy z rozmowami Klocucha12, Przedluzaka i rozmową z hakerem na GG. (Do potwierdzenia jego tożsamości miał polubić jakiś film z konta Klocuch12). Mielismy go na publicznym chyba godzinkę, lecz dowiedzieliśmy się, że Klocuch12 PRZEZ nas myśli o zamknięciu działalności na youtube. Po prostu się boi.

Więc tak, Klocuch12 jest NAPRAWDĘ zwykłym dzieckiem, chodzi do 1 gim. oraz mieszka na południu (nie pisać do mnie, bo nie podam prawdziwego adresu). Z Klocuchem można pogadać normalnie i jest naparwdę spoko (pograliśmy trochę na SA-MP nawet). Wszystko wyjaśniliśmy i po godzinie film był na prywatny a po jednym dniu usunięty. Wszystkie dowody zbierane przez 2 tyg. przez 2-3 godziny przez 4 chłopaków zostały usunięte.

Zrozumcie to - KLOCUCH JEST NORMALNYM CHŁOPAKIEM, ON NAS NIE TROLLUJE.
Pierwszą recenzję zrobił gdy miał 10 lat dla swoich kolegów z klasy na podstawie CD-Action. Dla Klocucha te recenzje były za trudne i zaczął robić łatwiejsze recenzje dla innych. Jego koledzy nie wiedzieli co to znaczy PECET lub PIEC i po prostu jego działanie jest takie:

Dla nas jest głupim dzieckiem - a my dla niego idiotami.

PS. Klocuch12 ma iPhone 4S oraz PS3, mieszka w bogatej rodzinie.

Pozdrawiam TheXoniableTV.
07-12-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogas Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Klocuch12
Ja dzieciaka już dawno przestałem oglądac. "Przejadł" mi się, że tak powiem.

[Image: TTGL____Yoko_Signature_by_Nosferatu_Arucard.png]
08-12-2012 02:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5