Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Majk. Offline

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #161
RE: Negatyw zamknął konto
Nie chcę nic mówić ale ten cały iDELTI może być w to zamieszany...

[Image: 50c33496e4f02.png]

Najbardziej zastanawia mnie dopisek "masz biznes?"
(This post was last modified: 08-12-2012 13:45 by Majk..)
08-12-2012 13:39
Find all posts by this user
Isildur Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #162
RE: Negatyw zamknął konto
Nie oskarżajcie i nie pomawiajcie jeśli nie jesteście pewni, że ktoś brał w tym udział.
08-12-2012 13:56
Find all posts by this user
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #163
RE: Negatyw zamknął konto
Powiem tylko jedno, programista raczej napisałby to lepiej bo jak patrzę na ten kod to zdaje mi się że napisał go jakiś gimnazjalista po średniej jakości kursie robienia keyloggerów ;)
(This post was last modified: 08-12-2012 14:06 by Krakenos.)
08-12-2012 13:59
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #164
RE: Negatyw zamknął konto
Quote:Powiem tylko jedno, programista raczej napisałby to lepiej bo jak patrzę na ten kod to zdaje mi się że napisał go jakiś gimnazjalista po średniej jakości kursie robienia keyloggerów ;)
I rację masz. Z informacji, które dostałem, to państwo chakierzy mają po 13-16 lat. Nie mam jednak potwierdzenia, co do jednej osoby - a reszta nicków już padła, czyli Luk i Patyczak.
08-12-2012 14:14
Find all posts by this user
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #165
RE: Negatyw zamknął konto
redd Wrote:Nie zdziwilbym sie gdyby cale to "mlodsze pokolenie" mialo z tym do czynienia - zresztą o czym tu rozmawiac, tylko mamy tutaj drobny pokaz tego co potrafi dzisiejsza "mlodziez".
Ta zepsuta dzisiejsza młodzież. Przecież wszelkie oszustwa, kradzieże etc. mają miejsce raptem od kilku lat...

NitroZyniak Wrote:1. Nie wiem dlaczego wypowiadaja sie osoby ktore nawet nie znaly tych youtuberow
Bo od tego jest forum? I rzeczywiście, trzeba znać złodzieja, żeby się wypowiedzieć na temat samego aktu kradzieży.

NitroZyniak Wrote:2. Do teraz nikt nie napisal postu "Ja pobralem Minecasha i nie mam konta" i jakos to potwierdzil.
Dowód oszustwa masz w samym kodzie. Nikt prawdopodobnie nie stracił konta, bo wymagany jest dostęp do skrzynki pocztowej, żeby pozbawić kogoś dostępu do mc.

NitroZyniak Wrote:4. Kazdy pisze o policji, prokuraturze, wiezieniu i skazaniu na syberie. Ale tak jak zaznaczylem w punkcie 2 czekam na osoby ktore faktycznie stracily konta.
I napisze jakiś random (już napisał), że skradziono mu hasło i co? Poważniejszych konsekwencji nie będzie, dopóki ktoś się nie pofatyguje. Jednak z racji tego, że wystarczy wywalić moda, zmienić hasło i po kłopocie, to raczej nikomu się nie będzie chciało.

NitroZyniak Wrote:5. Wyglada na to ze to grubsza akcja. Nie zdziwie sie jak sie zaraz 90% polskiego "high" youtuba wylozy sie na lopatki
Bez dowodów? Dobre sobie.

NitroZyniak Wrote:6. Skonczcie kopac lezacego. Przyznali sie itp. Cos jeszcze chyba ukrywaja, ale wszystko wyjdzie
Och, przeprosili i po sprawie, prawda? Nieładnie tak nazywać ich naciągaczami, przecież każdemu zdarzają się błędy ;)

NitroZyniak Wrote:9. Kolejny dowod zeby od Minecrafta trzymac sie z daleka.
Taki sam jak na to, żeby od YT trzymać się z daleka lub nawet od samego Internetu. Innymi słowy - żaden, po prostu pleciesz bzdury.

NitroZyniak Wrote:10. Tak jak zaznaczylem na filmiku ponizej, jesli hajs byl im potrzebny (przy 42k widzow) wrzucajac 5 filmow dziennie (cos w stylu rocka) napewno zarobilibyscie chlopaki wiecej hajsu i w bardziej "legalny" sposob.
Och, jak dobrze, że to zaznaczyłeś. Chłopaki na pewno by nie zostali oszustami, gdyby wiedzieli wcześniej.

NitroZyniak Wrote:11. CTSG - Naprawde nic nie wiedziales? Przeciez byles z Negatywem na PGA (Info od Negatywa) na nocnym melanzu (JBC. mam audio-video na potwierdzenie)
A Ty nie wiedziałeś o tym? Przecież ich znasz. W razie czego na YT jest materiał (Twojego autorstwa btw), w którym to mówisz.

NitroZyniak Wrote:12. Ciekawa teorie przeczytalem. Cytuje: "Vertez napisal skrypta, Negatyw,Maciek,(i wiecej osob) to rozsylalo, a CSTG, sskf, buraczek - wszystko wiedzieli." - Ciekawe, pewnie tak prawdziwe jak teorie Kaczynskiego pt."Smolensk". Moze ziarenko prawdy tam jest, ale nic nie wiadomo poki nie ma dowodow. Do tego czasu nie oskarzajcie ludzi tylko dlatego ze graja w te sama gre.
Lulz. Dlatego tę opinię tu przytoczyłeś, a podpunkt wcześniej sugerujesz udział CTSG.

NitroZyniak Wrote:14. Nie boicie sie konsekwencji w REALU? Juz nie mowie o sprawach karnych bo pewnie nic wam nie zrobia ale o to ze podejdzie 2 wkurzonych widzow i sprzeda wam kose w zebra?
Oszukany gimbus, to nieobliczalny gimbus. O wiele straszniejszy niż ewentualne konsekwencje prawne.

NitroZyniak Wrote:Podsumuje to zdaniem Bunny_kou "Siedzial u mnie w domu, na mojej wersalce, jedzac nalesniki zrobione przez moja babcie podczas gdy kierowal zorganizowana grupa przestepcza"
Piekne podsumowanie. Props za zdanie. A on potem twoje zdjecia nam rozdawal po necie. Paczka by DzieciolZdrzewa, wiec kazdy siebie warty :D
Jaki z tego morał? Oszuści lubią domową kuchnię, a panna Bunny_kou dramatyzuje jak na stereotypową babę przystało.

Pozwolę sobie podsumować Twojego posta tym zdaniem: "Nie ma lepszego lekarstwa na przeziębienie niż grzane piwo i ciepłe wyrko."

Nikodeus Wrote:2. Wyjaśnić, dlaczego dwukrotnie kasowa na tym forum kluczowy link umieszczony przez kubn2, czyli źródło, do którego prowadził dany skrypt. A to on wiedzie do strony, która zbierała te dane - dobrze rozumiem?
Może po to, by nie brać odpowiedzialności za konsekwencje odkryć samozwańczych detektywów. Brzmi rozsądnie? Zwłaszcza, że osoby, których dane tam się znajdowały nie miały ze sprawą nic wspólnego, a wyrafinowane akty zemsty typu wysyłanie maili pełnych obelg czy wyjaśnianie kurierowi, że się nie zamawiało przesyłki nie jest może groźne, ale zdecydowanie nieprzyjemne.

Nikodeus Wrote:4. Zastanowić się nad tym, jak można ufać komuś, kto ma pseudonim "Negatyw". To naprawdę takie trudne do ogarnięcia? Rozumiem, że dzieci, że 10 lat, ale są granice absurdu.
Buahaha. Rozumiem, że gdyby miał nick "Pozytyw" czyniłoby go to godnym zaufania? I Ty próbujesz wytykać absurdalne zachowania?
BTW Trochę się zmartwiłem. Sądzisz, że powinienem unikać światła słonecznego, kontaktu z wodą i posiłków po północy? To bardzo ważne dla mnie, liczę na szczerą odpowiedź.

Reszty banałów a'la internetowy psycholog nawet nie chce mi się komentować.

Wikihisa Wrote:Ja nie oglądałem ani Negatywa ani Maćka ale dobija mnie to że tak można robić , miałem sobie kupić minecraft'a ale dobija mnnie to że mogą mi odrazu zabrać .Wspułczuje osobom że nie zostaliście okradzeni :( .A co o tym mieli wiedzieć CTSG , SKKF i Buraczek , bo ja nie rozumiem .Bunny_kou i inni dobrzy YouTube'rzy chronią nas przed takim gównem .Jak można okraść, i to wiadomo .Ludzie im ufali a teraz zawiedli ich . Pozdrowienia dla tych wszystkich którzy nas chcą obronić przed tym gównem .
Szukaj dalej autorytetów w Internecie. Z pewnością świetnie na tym wyjdziesz.

Evaneth Wrote:Ojj RevBoard... Znam Cie.. Dość długo już..

Skoro ta część jest napisana w Keylogerze to mamy sprawców. I ty Rev, dobrze wiesz o tej sprawie. I dobrze ich znasz. Przecież to Twoi kumple. I już nie jedno odwaliliście razem.

http://www.i.imgur.com/ThAhY.jpg
Cóż za niepodważalny dowód, mamy winnych Watsonie. Chylę czoła, myślałeś może o tym, by w przyszłości zostać śledczym?

Anon Wrote:Co nieco wiem o tej sprawie wiec sie wypowiem.
Kont było ledwo 28 (!) a tutaj ze 500, sprzedawane na allegro, dolary bogactwo etc. Po prostu JA PIERDOLE. Konta nie byly sprzedawane, byly wykorzystywane do uzytku wlasnego (i tak po ok. tygodniu zostaly one porzucone), nie były sprzedawane! A teraz najwazniesza czesc posta, ZADNE konto nie zostalo okradzione poniewaz hasla nie byly zmieniane (2-gi wlasciciel). Z tych kont po 2-ch dniach nikt nie korzystal, zostaly porzucone.
I co, jest cacy? To tylko "pożyczenie"? Sorry bejbe, ale kradzież pozostaje kradzieżą, nawet jeśli to co piszesz to prawda.

Anon Wrote:KURWA. Jak to czytam szlag mnie trafia jakie tutaj brednie pisza ;_; (...)To tyle, dzieki z parenascie taczek lulzu :D
Zabawne określenie lulzu ;)

Ni8eris Wrote:Ale już sama nazwa wskazuje,że coś tu śmierdzi
Mine"Cash"
A gdy odsłuchasz od tyłu podmienione przez mod pliki z muzyką, to można usłyszeć, że autor czci Szatana.
' Wrote:A pozatym nie wiadomo czy to tylko Negatyw & Maciek, może to być nawet CTSG , Vertez nie wiadomo kto jeszcze.. Nie chcę tu nikogo osądzać, lecz może tak być.
Tusk też może być w to zamieszany, również nie chciałbym osądzać, ale przecież to niewykluczone.

Więcej bzdur w tym temacie nie chce mi się komentować, a byłoby jeszcze tego sporo. Dodam tylko, że insynuowanie, że iDelti jest autorem tylko dlatego, że byłby w stanie coś takiego napisać i dostał "łapkę" od kogośtam, to idiotyzm. Też byłbym w stanie napisać taką funkcję, więc pewnie czeka mnie lustracja w wykonaniu gimbusów...

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 08-12-2012 14:15 by gremlin.)
08-12-2012 14:14
Find all posts by this user
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #166
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 14:19 )Ashina Wrote:  Zauważcie, że iDELTI jest teraz na forum i prawdopodobnie to czyta. Niech się odniesie do naszych podejrzeń.

Tylko nie ma się do czego odnosić, jest to bezpodstawne bo nie trzeba być programistą żeby napisać taką prostą funkcje. Jestem pewny że gdyby to był on byłoby to napisane lepiej.
(This post was last modified: 08-12-2012 14:26 by Krakenos.)
08-12-2012 14:24
Find all posts by this user
szymekpl Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #167
RE: Negatyw zamknął konto
Witajcie! Założyłem konto, żeby wyjaśnić kilka rzeczy, gdyż jak czytam niektóre posty uważam, że wymagają wyjaśnienia pewne sprawy.

1. Nie do wszystkich kont MC loguje się za pomocą nicka. Do tych połączonych z kontem Mojang ( https://account.mojang.com/migrate ) logujemy się za pomocą e-maila, więc autorzy trojanka znali pewien odsetek maili. Jak sami mówiliście większość widzów do 15-latki, które mają takie samo hasło do wszystkiego, także dostęp do maila i zmienienie hasła nie było większym problemem :)

2. Nie nazywajcie tego keyloggerem, gdyż z technicznego punktu widzenia mod ten nie przechwytywał danych z klawiatury, lecz analizował plik lastlogin zawierający login i hasło, które były "zaszyfrowane" najprawdopodobniej jawnym seedem, który był w kodzie launchera (co do tego pewny nie jestem, gdyż nie analizowałem kodu launchera, domyślam się po prostu).
(This post was last modified: 08-12-2012 14:33 by szymekpl.)
08-12-2012 14:33
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #168
RE: Negatyw zamknął konto
Chcę tylko powiedzieć, że takie lastLogins możecie poznajdywać na http://pastebin.com/ i innego tego typu portalach "copy paste".
Do napisania czegoś takiego nie trzeba wyimaginowanych skillsów.
Trzeba po prostu ogarniać składnię i wkleić w dobre miejsce lastLogin.
Przykro mi, że stałem się bezpodstawnie oskarżony tylko dlatego, że mam w opisie napisane co potrafię.
Szczerze, olewam ludzi, którzy mieszają się w dramę tylko snując hipotetyczne wnioski, aczkolwiek miło się to czyta.
Będę dalej śledził wątek, niekoniecznie się udzielając.

Best,

kropka.
(This post was last modified: 08-12-2012 14:37 by iDELTI.)
08-12-2012 14:37
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #169
RE: Negatyw zamknął konto
Quote:Przykro mi, że stałem się bezpodstawnie oskarżony tylko dlatego, że mam w opisie napisane co potrafię.
Szczerze, olewam ludzi, którzy mieszają się w dramę tylko snując hipotetyczne wnioski, aczkolwiek miło się to czyta.
True. Niestety przez to, że forum działa jak działa, nie da się odpowiednio szybko reagować na takie bzdury.
(This post was last modified: 13-12-2012 16:47 by appareil.)
08-12-2012 14:38
Find all posts by this user
Ashina Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #170
RE: Negatyw zamknął konto
Chciałabym dopowiedzieć, że nikogo nie podejrzewam. Wiadome jest TYLKO to, że Negatyw i Maciek okradli swoich młodszych widzów. Nawet jeśli ludzie zostali wymienieni w tych całych notatnikach itd. to i tak nie wydaje mi się, że to mogliby być oni. Nie ma to jak super hipotezy które jak pewnie myślicie też próbuję wnosić. I rzeczywiście, to że ktoś się tu nie odzywa nie znaczy że jest w tą sprawę zamieszany.
08-12-2012 14:53
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.064 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.586 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.072 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.260 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5