Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Pancernik Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #261
RE: Negatyw zamknął konto
Negatyw wiele razy przechwalał się co to On nie potrafi ale koniec końców nic z tego nie wychodziło. Jako kolega czasem był w porządku czasem miał odpały jak każdy, ale takie coś odwalać to szczerze powiem, że za głupi na to był i On i ten cały Maciek. Ta cała sprawa sięga głębiej i jeśli Oni nie powiedzą kto to to podejrzewam, że nikt się tego nie dowie. Osoba która obmyśliła ten plan i załatwiła/zrobiła ten cały Minecash musiała nieźle cały plan przemyśleć i zaplanować wszystko od początku do końca. Prawie jak Jokker i pewnie też zostawił sobie wyjście awaryjne z całej sytuacji . Co do tego nagrania
[usunięte]
To jest to nikt inny jak Negatyw znam go trochę i wiem jakie glosy może wydawać z siebie

Niewiem czy to wam pomoże ale tutaj ktoś umieścił coś ciekawego
[usunięte]
(This post was last modified: 11-12-2012 01:45 by Roofix.)
11-12-2012 01:22
Find all posts by this user
panzorro Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #262
RE: Negatyw zamknął konto
Od kilku dni śledzę ten wątek, jestem stosunkowo nowy i sadzę, że tak pozostanie bo po tej akcji chyba zrezygnuje z zacnych zamiarów mieszania się w yt-berowe bagienko. Od 2 lat gram ze swoim synem w minecrafta dzieciak zachłysną się gra mając lat 8 i jakoś mu tak zostało wkręcił ojca i teraz mamy 2 konta i czasem gramy sobie razem tu i ówdzie. Kiedyś obiecałem mu że może jak będzie starszy i będzie miał coś ciekawszego do powiedzenia to zaczniemy nagrywać tak, żeby mógł sobie wrzucić jakiś filmik na yt, dziś się nad tym szczerze zastanawiam bo nawet jeśli mój szczeniaczek nie będzie miał niecnych zamiarów a zrobi coś godnego uwagi to i tak to co się stało odbije się śmierdzącym echem (o ile już się komuś nie obiło).

Wczoraj opowiedziałem mu o całej historii był załamany (drogi adminie nie pisze o tym żeby wznawiać wątek skrzywdzonych bobasów). Był załamany choć nie oglądał ani filmów Negatywa ani Maćka. Baaaaaardzo często oglądamy filmy innych graczy. Przez co co chwilkę jest temat nowych modów, lub nowych textur czy czegokolwiek.

Zastanawiające jest w tym wszystkim to że krąg podejrzanych z dnia nadzień poszerza się coraz bardziej, odbijana piłeczka od jednego do drugiego bez sensu - niech sobie pływają we własnym szambie, po co komu dowody na forum jeśli już to niech te dowody staną się jawne w Organach, które mogą z nich zrobić użytek. Takie Staropolskie zaściankowe odcinanie się za wczesne od czegokolwiek prowadzi tylko do jednego do tego że coraz bardziej stajemy się podejrzani kilka dni temu Banny_kou mało nie umarła - po co?? wydała oświadczenie - po co ?? po to żeby dziś przeczytać a raczej wysłuchać tego co ma do powiedzenia iDelti ??

A jeśli okaże się że iDelti kłamie - kto będzie przepraszał osoby oskarżone przez niego - forumowicze??? nie sadze.

A co jeśli ani jedna osoba wymieniona przeze mnie nie miała z tym nic do czynienia?? a co jeśłi każda z nich jest tak samo winna??

NIC!!! nic się nie stanie - zobaczycie

wyluzujmy

Może nie potrzebnie się wtrącam, ale wiem jedno jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.

Z całym szacunkiem Bunny_kou - lubimy oglądać twoje filmiki z synem i jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale jeśli okaże się to prawdą to wybacz ale okażesz sie wyjątkowo dwulicowa

co do postu oratunek jaki czeka nas po powrocie JJay'a:

hahhahhahahaahahahha - hmm - raczej 5 jeździec apokalipsy to on nie jest i nie zdziwię się, jak umyje ręce bo to go dotyczyć nie będzie.

a tak na koniec - kradnie się miliony i nic się złodziejom nie dzieje - nie oszukujmy się sprawa przycichnie choć szkoda że jedynie smród pozostanie
(This post was last modified: 11-12-2012 15:34 by panzorro.)
11-12-2012 15:14
Find all posts by this user
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #263
RE: Negatyw zamknął konto
panzorro Wrote:Zastanawiające jest w tym wszystkim to że krąg podejrzanych z dnia nadzień poszerza się coraz bardziej, odbijana piłeczka od jednego do drugiego bez sensu - niech sobie pływają we własnym szambie, po co komu dowody na forum jeśli już to niech te dowody staną się jawne w Organach, które mogą z nich zrobić użytek. Takie Staropolskie zaściankowe odcinanie się za wczesne od czegokolwiek prowadzi tylko do jednego do tego że coraz bardziej stajemy się podejrzani kilka dni temu Banny_kou mało nie umarła - po co?? wydała oświadczenie - po co ?? po to żeby dziś przeczytać a raczej wysłuchać tego co ma do powiedzenia iDelti ??

I po to są potrzebne te dowody na forum, by można było stwierdzić winę, a nie operować bezpodstawnymi oskarżeniami. Zauważam też wyraźną sprzeczność w Twoim stwierdzeniu. Z jednej strony twierdzisz, że gówna nie powinno się ruszać na forum, a z drugiej, że "odcinanie się" tylko pogarsza sytuację. Jakieś ostateczne stanowisko?

panzorro Wrote:A jeśli okaże się że iDelti kłamie - kto będzie przepraszał osoby oskarżone przez niego - forumowicze??? nie sadze.
Dlatego istotne są dowody. Osoby rozsądne wiedzą, że film iDeltiego można traktować jedynie jako poszlakę, bo żadnych dowodów nie przedstawił.

panzorro Wrote:NIC!!! nic się nie stanie - zobaczycie
Nawet jeśli nie poniosą odpowiedzialności prawnej (co jest bardzo prawdopodobne, a o czym i tak pewnie się nie dowiemy), to chociaż spotkają ich konsekwencje w wirtualnym świecie. Niewiele, ale zawsze coś.

panzorro Wrote:a tak na koniec - kradnie się miliony i nic się złodziejom nie dzieje - nie oszukujmy się sprawa przycichnie choć szkoda że jedynie smród pozostanie
Smród nie będzie mnie dotyczył, więc mnie to nie obchodzi.

fszeker Wrote:Ludzie już nie potrzeba waszego dochodzenia i robienia śledztwa. Jeden rutkowski wystarczy. Wydaje mi się iż wy (szarzy widzowie, użytkownicy) nie powinniście mieć nic do powiedzenia bo sprawy nie znacie...
Taa... bo przecież to nie jest forum, ale serwis z formularzem do zbierania dowodów i zeznań.

fszeker Wrote:A jeśli można to proszę Appartatusa albo innego mod-a/admina aby podczepil pod pierwszy post wpis 'Przeczytaj do końca zanim sie wypowiesz. Jakby tak ludzie od początku robili to byśmy mieli połowę mniej postó do czytania... (Jak ogarniasz MyBB Apparatuss to zablokuj możliwość pisania tutaj ludziom poniżej 5 postów :D )
Świetny pomysł! Żeby zmniejszyć liczbę durnych postów zachęćmy ludzi do pisania durnot również w innych wątkach.

john Wrote:Zdecydowanie lepszy efekt dałoby zablokowanie możliwości pisania ludziom zarejestrowanym w grudniu czyli 99% nowych użytkowników którzy zarejestrowali się tylko dla tego tematu
Jeszcze lepiej! Zwłaszcza, że osoby (a przynajmniej spora ich część), które mogą coś sensownego na temat tej sprawy napisać nie rejestrowały się tu przed grudniem.

@narzekający_na_nowych
Bzdurne posty to nic fajnego, ale to forum publiczne.

Screw you guys, I'm goin' home!
11-12-2012 17:30
Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #264
RE: Negatyw zamknął konto
Jedyne co jest pewne to to ze nikomu ufac nie mozna, ta akcja Wam powinna pokazac ze ilosc subow itp nie jest wyznacznikiem charakteru. Widac ze mozna imponowac glosem radiofonicznym i super skakaniem po klockach, czasami nawet wrzucic jakis inny fajny content a koniec koncow jest sie zwyklym kurczybykiem.
Ja toleruje doslownie wszystko, potrafie zrozumiec osobe ktora pali skrety, kradnie male rzeczy w supermarketach czy nawet abortowala dziecko, wszystko co mozna argumentowac.
Ale okradanie: osob chorych, dzieci do 15roku zycia i osob starszych poprostu jest dla mnie niedopuszczalne i tyle.
Jak chce krasc niech okrada osoby ktore nie odczuja ekonomicznie tej staty. Ukrasc 100zl osobie ktora zarabia 50k- brzydka sprawa, nie pochwalam. Ale ukrasc 20zl osobie ktora zyje na garnuszku rodzicow - skurczysynstwo.
(This post was last modified: 11-12-2012 18:31 by NitroZyniak.)
11-12-2012 18:29
Find all posts by this user
Pierdzionka Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #265
RE: Negatyw zamknął konto
A ja tak się grzecznie spytam czy ktoś z osób które to czytają, robią lub wiedzą że ktoś robi film o osobach uczestniczących w całej sprawie?
11-12-2012 18:41
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #266
RE: Negatyw zamknął konto
Film ukaże się najprawdopodobniej na kanale KrasnaleOgrodowe lub dupa slonia (/channel/UCcIbWgW0-ttopyZFK3_wTiQ). Mam nadzieję, że będą wszyscy wymieniani z loginów razem z informacjami i dowodami co konkretnie nagnoili.

[Image: 2isxd9y.jpg]
(This post was last modified: 11-12-2012 18:49 by MZLJ.)
11-12-2012 18:46
Find all posts by this user
RazerRanger Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #267
RE: Negatyw zamknął konto
Beka z niektórych ludzi, nagrywają audiologi po 16 minut, gadają o czymś o czym nie mają pojęcia i jeszcze włączają reklamy.
11-12-2012 18:48
Find all posts by this user
EnstellMoo Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #268
RE: Negatyw zamknął konto
(11-12-2012 21:25 )QulpixPL Wrote:  UWAGA!
AUTORAMI MINECASHA SĄ:
Azaell
Flasheave
Patyczak
Cayman


3 osoba w to zamieszana to jedna z PRZYJACIÓŁ maćkatmpl

Wiesz, zbytnio to chyba nie wyjaśnia...
Byś mógł podać pełne nazwy tych osób czy ich kanałów...
Oczwyiście gdybyśmy nalegali :)

(11-12-2012 21:31 )kinax Wrote:  Witam. Ma ktoś link do pobrania MineCasha? Byłbym bardzo wdzięczny.

A ty chcesz być kolejnym ofiarą?
No chyba nie chcesz mieć problemów tak jak inne konta Minecraft
(This post was last modified: 11-12-2012 21:35 by EnstellMoo.)
11-12-2012 21:34
Find all posts by this user
kinax Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #269
RE: Negatyw zamknął konto
Patyczak: http://www.youtube.com/user/patgad
Azaell: http://www.youtube.com/user/azaell1337
Obydwa kanały już zamknięte.
@up MineCash pobierał tylko LastLogin. Wystarczy wejść na mc przez nieoryginalny launcher i gotowe ;)
(This post was last modified: 11-12-2012 21:45 by kinax.)
11-12-2012 21:35
Find all posts by this user
Myszor007 Offline

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #270
RE: Negatyw zamknął konto
Mnie zastanawia jedna rzecz. Właściwie na co im były te loginy i hasła z Minecraft skoro każdy użytkownik (nawet jeśli mu zmieniono hasło), może sobie to hasło zresetować. Do zresetowania na nowo hasła wystarczy IQ truskawki...
12-12-2012 01:57
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.098 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.605 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.107 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.330 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 133 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5