Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #291
RE: Negatyw zamknął konto
aagrest Wrote:Oni NAPEWNO sprzedawali te konta. Cytuję użytkownika Wiewiur Wiuwiura, który napisał komentarz pod filmem Bunny :
,,ogólnie negatyw sprzedał mi konto za 6 zł boże ze je kupiłem
uzytkownik: Mikko495 prosze o zgłoszenie sie na pw
oddam mu konto!''
I kto tu teraz uwierzy, że Negatyw jest niewinny? Na pewno nie ja.
To nie są próby udowodnienia winy Negatywa czy MaćkaTMPL bo przecież wiemy że "ukradli" te konta sami przecież sie przyznali... Na początku tematu.. I wiemy że to oni. Więc spojrzyj jeszcze raz na mój poprzedni post.
I skąd pewność że sprzedawali? Znalazłeś i konta na allegro? Czy spotkałeś na bazarku sprzedających kartki z jakimiś napisami?


@up
Co to wnois do dochodzenia? Co chcesz przez to powiedzieć oprócz tegoo że wszyscy wiedzą, że...
Mamba Wrote:Takich aukcji jest na allegro multum

A dlaczego...
Mamba Wrote:...nikt jeszcze tego nie zglosil?
Ja co jakiś czas szukam na allegro.pl i zgłaszam wszystkie po kolei. Tylko problem, że to niekoniecznie kradzione. Może sprzedawać dostęp do swojego konta w wielu egzemplarzach.
(This post was last modified: 12-12-2012 21:14 by fszeker.)
12-12-2012 21:07
Visit this user's website Find all posts by this user
Aver Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #292
RE: Negatyw zamknął konto
Przejrzałem allegro pod kątem masowo sprzedawanych kont minecraft. Wybrałem jedną z najtańszych (około 3zł) i najpopularniejszych aukcji. W treści aukcji był nr GG do sprzedającego, na który napisałem z pytaniami "Skąd te konta pochodzą?", "Dlaczego jest ich tak dużo?", "Czy są kradzione?" itp. Nie dowiedziałem się zbyt wiele, tylko tyle, że nie ważne skąd one są i podobno "nie są kradzione". Postanowiłem wyszukać login allegro sprzedającego w googlach i znalazłem konto o tym loginie na jednym z forum o minecraftcie. Reklamował on na tym forum swoje aukcje allegro, więc byłem już w 100% pewny, że to on. O dziwo w profilu miał inny nr GG (bardziej prywatny), więc na ten nr również napisałem. Zagroziłem mu, że mogę iść z tym na policję. Początkowo udawał, że nie wie o co chodzi, ale później kazał mi się w końcu odczepić i napisał "Nie mam twojego konta", więc kradzieże i to, że to ta sama osoba potwierdziło się.

Założę się, że jest tak z każdą osobą która sprzedaje konta na allegro. Wystalkowanie ich to chwilka, więc mogę sporządzić ich listę (loginy allegro, konta na różnego rodzaju forach/portalach, a nawet adresy zamieszkania). Można to później gdzieś przekazać lub załatwić ich tą samą bronią. Oni kradną konta, więc dlaczego nie można ukraść kont im? Tak się składa, że trochę się na tym znam.
(This post was last modified: 12-12-2012 22:07 by Aver.)
12-12-2012 22:04
Find all posts by this user
Golzeb Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #293
RE: Negatyw zamknął konto
Aver skoro "rozmawiałeś" z takową osobą miło by było jakbyś dal screeny.
Oczywiście zamaluj nr gg ^.^ (o ile będzie). Jedno co mnie dziwi to to ,że żadna z osób okradzionych się nie odezwała.
12-12-2012 22:09
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #294
RE: Negatyw zamknął konto
@Aver
nikomu się nie będzie chciało. Nie ma sensu tak dochodzić. Powtórzę "allegro to słabe miejsce sledztwa".
Myślę, że MineCash to nie był rewolucyjny pomysł na kradzież kont. Przecież powszechnie się mówi, że na allegro są kradzione konta. Więc twoja rozmowa z tym gościem, może być nic nie wnosząca... On może nic nie wiedzieć o Negatywie
P.S. Pics or haven't happened

Masowe sprzedaże kont to często wielokrotnie sprzedawany dostęp do tego samego konta...



@Golzeb
Bo o tym nie widzą, bo nie zmieniono ich hasel. A myślę też, że takie jeśli juz takie są to nie przeglądają tego tematu.... Przecież ten mod nic nie robił prawie. To po co by ktokolwiek to instgalował

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 12-12-2012 22:29 by fszeker.)
12-12-2012 22:13
Visit this user's website Find all posts by this user
Golzeb Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #295
RE: Negatyw zamknął konto
Najbardziej ciekawi to co się dzieje teraz z tymi kontami. Czy usuniecie tego minecraft.jar ,kończy temat z stealer'em na komputerze? Jeśli Negatyw i MaciekTMPL wplątali w to ludzi powinni teraz pomóc im się wyplątać. To był ostatni (chyba) post jaki pisze w tym temacie.
12-12-2012 22:18
Find all posts by this user
luke8828 Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #296
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 22:18 )Golzeb Wrote:  Najbardziej ciekawi to co się dzieje teraz z tymi kontami. Czy usuniecie tego minecraft.jar ,kończy temat z stealer'em na komputerze? Jeśli Negatyw i MaciekTMPL wplątali w to ludzi powinni teraz pomóc im się wyplątać. To był ostatni (chyba) post jaki pisze w tym temacie.

Czysto teoretycznie usunięcie tej modyfikacji sprawia że ona przestaje działać. Możesz też próbować przeglądać cały kod tej modyfikacji i usunąć funkcje odpowiadające za wysyłanie loginu i hasła. Ale teoretycznie nawet bez tego możesz być bezpieczny bo serwis na który wysyłane były dane, ponoć już niedziała. Ale najbezpieczniejsza opcja to wywalenie modów + zmiana hasła logowania.
12-12-2012 22:21
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #297
RE: Negatyw zamknął konto
@Golzeb
Dobrze że ostatni bo znowu nic nie wnosi. Nie wiem jakim półgłówkiem trzeba być aby umieć zainstalować (dodać) moda a nie umieć go usunąć....

Golzeb Jak prawdziwwy polak... Nie znam się to się wypowiem. Insalowałeś kiedyś mody?

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 12-12-2012 22:31 by fszeker.)
12-12-2012 22:31
Visit this user's website Find all posts by this user
Chemical Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #298
RE: Negatyw zamknął konto
Prawda jest taka, że w nic nie można w necie wierzyć... Nie możemy nawet wierzyć w to, że maciekTMPL, który tłumaczył się tu na forum jest autentyczny. Możemy za to wiele podejrzewać, na przykład to, że ta dwójka baranów wycofała się, bo szykuje się coś jeszcze grubszego i nie chcą za to odpowiadać; możemy podejrzewać nawet to, że burak także maczał w tym palce, ale to są tylko nasze przypuszczenia, które w 99% nie pokrywają się z prawdą.
12-12-2012 22:31
Find all posts by this user
bombompow Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #299
RE: Negatyw zamknął konto
Śmieszne, że to wygląda jakby pewna grupka ludzi, zoorganizowała właśnie takie 'kradzieże' kont, by je sprzedawać, tymczasem nie zmieniając loginu i hasła (to wyjaśnia, dlaczego osoby podobno okradzione, nie odzywały się z tym) tworzyła się sytuacja, w której dwie osoby grały na jednym koncie minecraft - nie wiem czy tak się da, bo ogółem zabardzo ogarnięty w to nie jestem. Po udanej akcji, istnieją już dwie opcje, albo ta grupa, która rozpowszechniała Minecash i zyskała z tego jakiekolwiek zyski, chciała to nagłośnić, tylko po to, żeby było wiele więcej wyświetleń i żeby x2 zarobić. Następna to taka, że poprostu ktoś chciał to już sprzedać (nie wytrzymał presji? czy gdy już zarobił chciał umyć ręcę i zostać w pewien sposób świadkiem koronnym?) Tylko, szkoda, że nie wyjaśnia to, zamknięcia kont MaćkaTMPL i Negatywa i tych wszystkich video na którym produkuje się albo iDelti albo Pingwin. Proszę się nie czepiać, wiem, że mam wybujałą wyobraźnie i takie ''detekwistyczne'' podejście:D
12-12-2012 22:32
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #300
RE: Negatyw zamknął konto
@bombompow
Nie mamy pewności (nic na to nie wskazuje) że sprzedawal te konta. Linki co podali ci ludzi są tylko nietrafionymi próbami zgadnięcia.

2@Chemical
Mamy pewność i potwierdzenie. CTSG (autentyczny) ich potwierdził via skype coś tam...



Obydwaj... Czytajcie cały wątek (nawet jeśłi to ponad 500 postów) zanim napiszecie coś bo po 1. Powtarzacie po 2. Pytacie o rzeczy, które już zostały powiedziane

Pozdrawiam :D

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 12-12-2012 22:59 by fszeker.)
12-12-2012 22:58
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.096 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.605 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.107 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.324 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 131 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5