Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Borek Offline

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #311
RE: Negatyw zamknął konto
No nareszcie ktoś przejrzał na oczy:) Dla mnie od początku jest jasne, że Burak w tę aferę złośliwie wplątał kilka osób, które nie mają nic wspólnego z minecashem. Moim zdaniem wykorzystuje to w swoich prywatnych rozgrywkach. Mnóstwo jest kretynów, którym się wydaje, że skoro on jest starszy i taaaaki mądry to wszystko co powie to jest święte.
A tak naprawdę to szczuje ludzi na siebie, pomawia i wielu wierzy, że Pingwin, Bunny i inni wymienieni mieli coś wspólnego z tą aferą. To wyjątkowy manipulant.
13-12-2012 15:50
Find all posts by this user
kalenoks Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #312
RE: Negatyw zamknął konto
Jest już około 50 filmików o tej sprawie, ale w żadnym nie ma dowodów (może jakiś filmik przeoczyłem z góry proszę o linka ). Większości ludzi robiących te filmiki ma mało do powiedzenia wręcz tyle co inni( mali ludzie ). A osoby tacy jak BuraczekCebulaczek mówią o sprawię podają info że coś wiedzą, ale nic nie mówią jedyny kto coś powiedział to chyba iDelti .
Kto ddował lajvy ?
Czemu thenegatyw i maciuś uciekają od tego ? Nic nie mówią (bardzo mało)
Czytałem ten temat od ok 1-10 strona i 45-50 (lenistwo) i widzę już po tych stronach że większości ludzi tu piszących (np. ja) ma gó*** do powiedzenia, a taki skkf lub ctsg podali jakieś informacje. Pingwin się przejął sprawą, bo "żyje z yt" a wkręca "fanom", że robi wszystko dla nich ... Moim zdaniem pingwin w tym maczał palce i każdy YT który o tym wiedział jest współwiny, bo wiedział a nie powiedział ...
13-12-2012 15:59
Find all posts by this user
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #313
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 15:59 )kalenoks Wrote:  Jest już około 50 filmików o tej sprawie, ale w żadnym nie ma dowodów (może jakiś filmik przeoczyłem z góry proszę o linka ). Większości ludzi robiących te filmiki ma mało do powiedzenia wręcz tyle co inni( mali ludzie ). A osoby tacy jak BuraczekCebulaczek mówią o sprawię podają info że coś wiedzą, ale nic nie mówią jedyny kto coś powiedział to chyba iDelti .
Kto ddował lajvy ?
Czemu thenegatyw i maciuś uciekają od tego ? Nic nie mówią (bardzo mało)
Czytałem ten temat od ok 1-10 strona i 45-50 (lenistwo) i widzę już po tych stronach że większości ludzi tu piszących (np. ja) ma gó*** do powiedzenia, a taki skkf lub ctsg podali jakieś informacje. Pingwin się przejął sprawą, bo "żyje z yt" a wkręca "fanom", że robi wszystko dla nich ... Moim zdaniem pingwin w tym maczał palce i każdy YT który o tym wiedział jest współwiny, bo wiedział a nie powiedział ...


Lajwy ddosowała czy jak to się pisze grupa pod pseudonimem Rutkoffski Haker Team. Nie wykluczone jest to, że to byli właśnie oni ale żeby sami sobie ddosowali lajwy? Śmieszne.
13-12-2012 16:17
Find all posts by this user
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #314
RE: Negatyw zamknął konto
Widocznie ma dowody, jak jest prowadzone śledztwo (gromadzenie materiałów) to nie mówi się wszystkim naokoło co się dzieje i zapewne efekty pracy zostaną opublikowane wcześniej czy później w jakimś "oficjalnym" filmie
13-12-2012 16:20
Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #315
RE: Negatyw zamknął konto
To może ja tak szybko podsumuję:
1. Jedynymi (póki co) osobami przyznającymi się do winy są Negatyw i MaciekTMPL. Jednocześnie twierdzą, że więcej osób brało w tym udział - dowodów brak.
2. BuraczekCebulaczek tworzy film, w którym twierdzi, że ma dowody na winę większości bardziej znanych youtuberów - do tej pory nie zostały one podane
3. iDelti "ujawnia" uczestniczących" w przestępstwie - brak dowodów
4. Film Pingwina - Pingwin twierdzi, że iDeltiemu kazał filmik zrobić Buraczek - ponoć sam mu to przekazał, ale tu by było potrzebne potwierdzenie Deltiego.
13-12-2012 16:24
Find all posts by this user
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #316
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 16:24 )BuldogPLay Wrote:  To może ja tak szybko podsumuję:
1. Jedynymi (póki co) osobami przyznającymi się do winy są Negatyw i MaciekTMPL. Jednocześnie twierdzą, że więcej osób brało w tym udział - dowodów brak.
2. BuraczekCebulaczek tworzy film, w którym twierdzi, że ma dowody na winę większości bardziej znanych youtuberów - do tej pory nie zostały one podane
3. iDelti "ujawnia" uczestniczących" w przestępstwie - brak dowodów
4. Film Pingwina - Pingwin twierdzi, że iDeltiemu kazał filmik zrobić Buraczek - ponoć sam mu to przekazał, ale tu by było potrzebne potwierdzenie Deltiego.

Ja słyszałam, że Dzięcioł w tym uczestniczył (chyba wiecie o kim mowa) ale zwinął się przed ujawnieniem całej sprawy.
(This post was last modified: 13-12-2012 16:28 by aagrest.)
13-12-2012 16:27
Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #317
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 16:27 )aagrest Wrote:  
(13-12-2012 16:24 )BuldogPLay Wrote:  To może ja tak szybko podsumuję:
1. Jedynymi (póki co) osobami przyznającymi się do winy są Negatyw i MaciekTMPL. Jednocześnie twierdzą, że więcej osób brało w tym udział - dowodów brak.
2. BuraczekCebulaczek tworzy film, w którym twierdzi, że ma dowody na winę większości bardziej znanych youtuberów - do tej pory nie zostały one podane
3. iDelti "ujawnia" uczestniczących" w przestępstwie - brak dowodów
4. Film Pingwina - Pingwin twierdzi, że iDeltiemu kazał filmik zrobić Buraczek - ponoć sam mu to przekazał, ale tu by było potrzebne potwierdzenie Deltiego.

Ja słyszałam, że Dzięcioł w tym uczestniczył (chyba wiecie o kim mowa)

Jakieś źródło?
13-12-2012 16:28
Find all posts by this user
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #318
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 16:28 )BuldogPLay Wrote:  
(13-12-2012 16:27 )aagrest Wrote:  
(13-12-2012 16:24 )BuldogPLay Wrote:  To może ja tak szybko podsumuję:
1. Jedynymi (póki co) osobami przyznającymi się do winy są Negatyw i MaciekTMPL. Jednocześnie twierdzą, że więcej osób brało w tym udział - dowodów brak.
2. BuraczekCebulaczek tworzy film, w którym twierdzi, że ma dowody na winę większości bardziej znanych youtuberów - do tej pory nie zostały one podane
3. iDelti "ujawnia" uczestniczących" w przestępstwie - brak dowodów
4. Film Pingwina - Pingwin twierdzi, że iDeltiemu kazał filmik zrobić Buraczek - ponoć sam mu to przekazał, ale tu by było potrzebne potwierdzenie Deltiego.

Ja słyszałam, że Dzięcioł w tym uczestniczył (chyba wiecie o kim mowa)

Jakieś źródło?

Oczywiście.


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
13-12-2012 16:39
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #319
RE: Negatyw zamknął konto
I to jest dowód? Napisałam, że dzięcioł chciał ze mną rozmawiać w trakcie projektu neg@tyw, ale nie zainteresowały mnie jego rewelacje. Co do cześci pierwszej napisałam, że takie są moje domysły - sporo osób mówiło, że projekt neg@tyw to była tylko przykrywka, a tak naprawdę szykował się właśnie z tą bombą. Jak było naprawdę wiedzą tylko dzięcioł i negatyw
13-12-2012 17:11
Find all posts by this user
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #320
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 17:11 )bunny_kou Wrote:  I to jest dowód? Napisałam, że dzięcioł chciał ze mną rozmawiać w trakcie projektu neg@tyw, ale nie zainteresowały mnie jego rewelacje. Co do cześci pierwszej napisałam, że takie są moje domysły - sporo osób mówiło, że projekt neg@tyw to była tylko przykrywka, a tak naprawdę szykował się właśnie z tą bombą. Jak było naprawdę wiedzą tylko dzięcioł i negatyw

Chodziło o źródło, nie o niezbite dowody.
13-12-2012 17:13
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.079 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.597 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.095 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.283 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 100 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5