Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Wolf_Logan Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #321
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 15:50 )Borek Wrote:  No nareszcie ktoś przejrzał na oczy:) Dla mnie od początku jest jasne, że Burak w tę aferę złośliwie wplątał kilka osób, które nie mają nic wspólnego z minecashem. Moim zdaniem wykorzystuje to w swoich prywatnych rozgrywkach. Mnóstwo jest kretynów, którym się wydaje, że skoro on jest starszy i taaaaki mądry to wszystko co powie to jest święte.
A tak naprawdę to szczuje ludzi na siebie, pomawia i wielu wierzy, że Pingwin, Bunny i inni wymienieni mieli coś wspólnego z tą aferą. To wyjątkowy manipulant.

Akurat w Liscie Deltiego chodzi o ludzi, którzy mieli coś wspólnego z atakami DDoS na live'ach, a nie o Minecash, ale że na tej liście znaleźli się Maciek i Negatyw, to wszyscy to odebrali, że np. Pingwin też brał udział w sprawie tego nieszczęsnego moda.
13-12-2012 19:32
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #322
RE: Negatyw zamknął konto
Admin zrobi grandczyszczenie, ale troche slabo bo temat traci sens...

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
13-12-2012 20:28
Visit this user's website Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #323
RE: Negatyw zamknął konto
O nitro jest osobny temat TUTAJ
13-12-2012 20:29
Find all posts by this user
much Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #324
RE: Negatyw zamknął konto
Przepraszam za brak interpunkcji i za nie jasność w tekście i lekki brak składni jest to pisane pisane pod wpływem emocji :)


Ludzie ogarnijcie się wszyscy pomyślcie przez chwile i tyle wszyscy piszą że to wina negatywa no i tego drugiego jegomościa i zwalają całą winę na nich itp nie mówię że są bez winy wręcz przeciwnie powinno ich się gnoić i gnębić a ludzi którzy ich KRYLI powiesić :D a osoby takie łatwo znaleźć a tu taki mały przykład ludzie którzy udostępniali te paczki pod swoimi filmikami wszyscy bez wyjątku i niech się nie tłumaczą ze nic nie wiedzieli co tam jest bo jak do ku.... nędzy można dać paczkę modów pod filmikiem którą się rekomenduje i mówi WIDZA ŻE TO ICH PACZKA !!!!!! i dobrze wiedzą co tam jest prócz modów a teraz rżną głupa przed innymi tak aby nie stracić na popularności itp jedno wyjście ludzie kruży mieli w opisie link do tych modów powinni mieć anulowanego suba za głupoty jakie wygadują i jak się bronią że to nie wiedzieli co tam jest i inne takie farmazony a co do ludzi którzy mają domniemane dowody hmm jeśli je macie to je ku.. pokażcie a nie chwalicie się ze ja macie i ze jak będziecie chcieli to ich zniszczycie i takie tam brednie jeśli byś je dawno miał to byś je ujawnił jeśli tak wam zależy na tej całej sprawie i jej zamknięciu a nie niepotrzebnie rozdmuchujecie jeszcze to moim zdaniem ich nie macie i tyle !!!! ja bym winnych postawił przed sondem i tyle za przywłaszczenie sobie cudzego mienia oraz sprzedaż skradzionych kont w minecraft bo jest to karalne nie ważne jak by to głupio brzmiało bo to jest jeba... kradzież !!!



Taka dopiski na trzeźwo.
Użytkowników którzy są w ta całą sprawę zamieszani nigdy nie miałem za subskrybowanych, oprócz buraczka i kumi coś tam coś tam tej kobiety która ma avatara króliczka z WB :) (nie znam jej nicku zawsze miałem z tym problem więc przepraszam) i nie jestem fan bojem z żadnej ze stron
(This post was last modified: 14-12-2012 00:48 by much.)
14-12-2012 00:39
Find all posts by this user
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #325
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 00:39 )much Wrote:  oprócz buraczka i kumi coś tam coś tam tej kobiety która ma avatara króliczka z WB :) (nie znam jej nicku zawsze miałem z tym problem więc przepraszam) i nie jestem fan bojem z żadnej ze stron

[Bunny Kou]

Buraczka nie można nie mieć w subskrybentach. To taki.. Wódz internetu, coś się dzieje, komentuje, jest nowe światło i na coś pogląd.
14-12-2012 06:24
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #326
RE: Negatyw zamknął konto
A ja dodam od siebie, że poza Negatywam i Maćkiem nie słyszałam o żadnym innym użytkowniku, który by tą paczkę udostępniał i promował, więc w tym momencie wpis muchy traci sens...
14-12-2012 10:37
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #327
RE: Negatyw zamknął konto
Nie ma co bez dowodów nikogo oskarżać, bo tak to możemy każdego uznać za winnego, czy to będzie Bunny, Pingwin. A i możemy wskazać "DżejDżeja", bo czemu nie, skoro Bunny i Pingwin są podejrzanymi?

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
(This post was last modified: 14-12-2012 11:38 by Baldo.)
14-12-2012 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user
Wolf_Logan Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #328
RE: Negatyw zamknął konto
http://www.youtube.com/watch?v=GP_HNvUlzRc Rozmowa Deltiego z Pingwinem, w którym wszystko sobie wyjaśniają :P
14-12-2012 11:41
Find all posts by this user
much Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #329
RE: Negatyw zamknął konto
Ja słyszałem ze był ktoś jeszcze było to przedstawione w wielu filmikach itp.
Nie śledzę minecrafta i ludzi którzy produkują filmiki na tej bazie, ale konsekwencje powinni ponieść wszyscy bez względu na to ile maja widzów itp.
Każdy kto o tym wiedział zanim sprawa wypłynęła powinni ponieść konsekwencje a nie jeszcze kryć tych ludzi, nie mówiąc całej prawdy
(Nie walczę o minecrafta a o zwykłą uczciwość którą powinny te osoby powinny reprezentować a na razie jest to jeden wielki stek kłamstw i domysłów)
Pewnie teraz pojawią się zarzuty że jak mogę się opierać na takich filmikach itp. A otóż mogę ponieważ inne informacje nie docierają na światło dzienne a dlaczego ? Ja osobiście myślę że nie chcecie by to wyszło i rozdmuchujecie ta sprawę a dlaczego to nie wiem. pamiętajcie są ludzie którzy wiedza wszystko a dlaczego nic nie mówią otwarcie nie wskażą winnych nie wiem.
14-12-2012 11:50
Find all posts by this user
Reeposter Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #330
RE: Negatyw zamknął konto
Hm no to ja wtrącę swoje dwa grosze - jak dla mnie powinno być jakieś ograniczenie wiekowe na tym YT, bo niestety dzieciaki chcąc być "popularnymi" nie zwracają uwagi na swoich widzów (albo raczej zwracają, ale jako liczbę lub możliwość zarobienia kolejnych euro na adsensie). Nawet nie chodzi mi o samo zarabianie - niech sobie każdy tam zarabia z tych reklam, nie są one w żadnym stopniu szkodliwe, problem jest dopiero wtedy, gdy taki koleś zaczyna wykorzystywać swoich widzów. Tutaj właśnie mamy taką sprawę - widzowie serii z minecraft to najczęściej dzieci w wieku 8-13 lat (wiem co mówię, moja siostra i jej koleżanki oglądają niektórych z Was, a ledwo co chodzą do 3 klasy podstawówki), którzy nie zrozumieją, że coś może okazać się oszustwem, naciągnięciem, wykorzystaniem ich do zarobienia przez autora. Takie dzieciaki będą robić co im się powie (zwłaszcza jak w grę wchodzą darmowe klucze do minecraft premium itp), więc dlaczego by tego nie wykorzystać - no nie?
Dla mnie cały ten negatyw to jeden wielki oszust - jeden z wielu na polskim YouTube. Tak na prawdę cała ta sprawa odsłoniła tylko rąbka osób, które używają YT jako narzędzia do wykorzystywania swoich widzów jako maszynki do robienia "kieszonkowych" - jestem pewien, że to nie jest ostatnia afera związana z Minecraftem na polskim YT. Zaraz wyjdą na jaw inne sposoby zarabiania poprzez wykorzystywanie swoich widzów - liczne reklamy, które "nie są reklamami", zarabianie na serwerach, sprzedaż widzów/lajków/wyświetleń na portalach typu allegro - można wymieniać...
Co mnie jeszcze wpienia - dwulicowość niektórych youtuberów, którzy teraz nagle na forum są po tej "dobrej" stronie oskarżającej Negatywa i MaćkaTMPL. No nie wiem prosty przykład, ot Multigameplayguy (który w sumie sam promował Negatywa):
-pod filmem dzięcioła: (do dzięcioła i osób, które podsycały aferę) "Przestańcie tak robić psujecie polskiego youtuba!"
- tutaj na forum: już niedługo film o minecashu, z którym nie miałem nic wspólnego.
Prawda jest taka, że większość osób, które są zamieszane w całą aferę, teraz będą zmieniać strony, tak aby nie ucierpieć na tym.
14-12-2012 12:56
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.086 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.600 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.105 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.302 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5