Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
much Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #331
RE: Negatyw zamknął konto
Masz racje Reeposter i dla tego nie proszę tylko żądam aby ujawnić wszystko co próbujecie utajnić nie ważne jak to zaszkodzi waszym "kolegom" . Teoretycznie wam dajemy zarabiać i oczekujemy od was uczciwości dam tutaj taki przykład.

Wynająłem cieśle do zrobienia mebli był to dobry cieśla lecz po jakimś czasie zaczął kombinować, robił meble z lipnych towarów po czym sprzedawał mi je za podwojoną cenę jak by one były wykonane z najlepszych towarów, na dodatek zaczął okradać swojego chlebodawce. Zorientowawszy co się dzieje wywaliłem go na zbity pysk i podałem do sądu o kradzież mojego dobra.

Wiem przykład nie jest najlepszy i jasny na pierwszy rzut oka, i nie ma tam zawartych wielu przykładów które się dzieją teraz na YT, i nie chce tutaj zmieniać tematu bo dalej chodzi mi o uczciwość na YT której jest teraz nie wiele. Moim zdaniem powinno się ukarać surowo osoby które są w to zamieszane (chodzi mi o te osoby które o tym wszystkim wiedziały i nie interweniowały) jak i samych winnych i twórców tego czegoś złego :)

To co teraz do prasy i interwencja w TV hehehe (żarcik)
14-12-2012 13:36
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #332
RE: Negatyw zamknął konto
Twórca może być nie winny, bo mógł sobie stworzyć w ramach treningu/nauki/praktyki taki stealer i wypuścić do sieci, żeby się tym pochwalić innym, jaką ma wiedzę jeśli chodzi o Jave. A że ktoś to wykorzystał to nie jego sprawa...

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
14-12-2012 14:17
Visit this user's website Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #333
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 11:50 )much Wrote:  Ja słyszałem ze był ktoś jeszcze było to przedstawione w wielu filmikach itp.

Owszem, było to przedstawione w wielu filmikach, jednakże zawsze było bez dowodów (iDelti) lub dowody były tak nierealne, że szok (Nitro)

(14-12-2012 14:17 )Baldo Wrote:  Twórca może być nie winny, bo mógł sobie stworzyć w ramach treningu/nauki/praktyki taki stealer i wypuścić do sieci, żeby się tym pochwalić innym, jaką ma wiedzę jeśli chodzi o Jave. A że ktoś to wykorzystał to nie jego sprawa...

Nie, Negatyw i MaciekTMPL pisali paręnaście stron wcześniej (jakbyś czytał dokładnie to byś wiedział) że twórcy tego stealera DDos'owali, tylko że nie mają z nimi teraz kontaktu
(This post was last modified: 14-12-2012 14:25 by BuldogPLay.)
14-12-2012 14:19
Find all posts by this user
Reeposter Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #334
RE: Negatyw zamknął konto
Czyżby chodziło Wam o RutkoFFzgi H4x0r Team - tą bandę dzieciaków co ddosowała m.in. liva rocka (heh pamiętam jak dzwoniłem na Q&A, żeby mu wytłumaczyć o co chodzi z tym ddos i nagle atak...)?

Edit: Jedyna wiadomość tej "grupy", jaka się zachowała:

Quote:Jutjup ma limit znaków na opis więc musimy tutaj go dokończyć ;_;

P.S.S.S. Do skkf'a nic nie mamy ale musieliśmy przeprowadzić na kimś z dobrym kompem, internetem etc. test nowych shelli, a był przeprowadzany 11 razy ponieważ sprawdzaliśmy jak panel www wysyła informacje do naszego głównego servera na którym znajdują się shelle. Teraz dzięki testom przeprowadzanych na nim będziemy mogi DDoS'ować jeszcze bardziej efektywniej. Może niedługo udostępnimy usługę DDoS'owania na życzenie (za darmo albo za drobną opłatą :DD). Jeszcze raz mocno przepraszamy skkf'a i więcej nie będziemy Ciebie DDoS'owali, floodowani, spamowali etc. Nawet możemy dla Ciebie bootować za darmo :) Wystarczy, że napiszesz do nas pm. :> Ok chyba już nie będzie więcej "P.P.P..." oraz, że nie będę edytował opisu :c Z góry przepraszam za składnie etc. xDD Jak to mówił Eldo 'Peace Joł!"
W tą grupę nie jest przypadkiem zamieszany Inilux? Zobaczcie na kanał na YT tego zespołu - napisali, że można ich spotkać na team speaku iniluxa: "Możecie nas spotkać na: ts.inilux.pl"
(This post was last modified: 14-12-2012 14:47 by Reeposter.)
14-12-2012 14:38
Find all posts by this user
much Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #335
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 14:19 )BuldogPLay Wrote:  [quote='much' pid='24525' dateline='1355482209']
Ja słyszałem ze był ktoś jeszcze było to przedstawione w wielu filmikach itp.

Owszem, było to przedstawione w wielu filmikach, jednakże zawsze było bez dowodów (iDelti) lub dowody były tak nierealne, że szok (Nitro)


Wyrwane zdanie z kontekstu brakuje jeszcze 2 zdań jeśli coś cytujesz to nie przedstawiaj jednego zdania a całą wypowiedź bo ja mogę zrobić tak

to tylko przykład proszę się nie obrażać
Cytat twój : Owszem, było to przedstawione w wielu filmikach
Moja odpowiedź : dziękuje ze mi przyznałeś racje :)

Proszę odnieść do moich całych wypocin a nie do wybranych przez siebie fragmentów bo zapomniałeś to jeszcze przytoczyć "A otóż mogę ponieważ inne informacje nie docierają na światło dzienne a dlaczego ? Ja osobiście myślę że nie chcecie by to wyszło i rozdmuchujecie ta sprawę a dlaczego to nie wiem. pamiętajcie są ludzie którzy wiedza wszystko a dlaczego nic nie mówią otwarcie nie wskażą winnych nie wiem. "
14-12-2012 14:45
Find all posts by this user
Reeposter Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #336
RE: Negatyw zamknął konto
Jeszcze taka mała ciekawostka - ta grupka pseudo hakerów zrobiła również atak DDoS na wynajętą przez znajomego maszynę do Team Speaka. Była ona wielokrotnym celem, ponieważ często przebywali tam na kanałach fani rocka (albo raczej gildia GW2, która nazywała się Tarczownicy i Brodacze) - niestety hosting po kilku udanych atakach zerwał umowę, ponieważ odbijało się to na stabilności innych serwerów należących do tej firmy. Krótko mówiąc - grupa debili, która chciała wyzyskiwać kasę na minecrafcie również szkodziła zwykłym ludziom, którzy nie są zainteresowani kolejnmi "wojnami na youtube".
14-12-2012 15:52
Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #337
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 14:45 )much Wrote:  
(14-12-2012 14:19 )BuldogPLay Wrote:  [quote='much' pid='24525' dateline='1355482209']
Ja słyszałem ze był ktoś jeszcze było to przedstawione w wielu filmikach itp.

Owszem, było to przedstawione w wielu filmikach, jednakże zawsze było bez dowodów (iDelti) lub dowody były tak nierealne, że szok (Nitro)


Wyrwane zdanie z kontekstu brakuje jeszcze 2 zdań jeśli coś cytujesz to nie przedstawiaj jednego zdania a całą wypowiedź bo ja mogę zrobić tak

to tylko przykład proszę się nie obrażać
Cytat twój : Owszem, było to przedstawione w wielu filmikach
Moja odpowiedź : dziękuje ze mi przyznałeś racje :)

Proszę odnieść do moich całych wypocin a nie do wybranych przez siebie fragmentów bo zapomniałeś to jeszcze przytoczyć "A otóż mogę ponieważ inne informacje nie docierają na światło dzienne a dlaczego ? Ja osobiście myślę że nie chcecie by to wyszło i rozdmuchujecie ta sprawę a dlaczego to nie wiem. pamiętajcie są ludzie którzy wiedza wszystko a dlaczego nic nie mówią otwarcie nie wskażą winnych nie wiem. "

Sorki, mój błąd, przyznaję :/
14-12-2012 16:07
Find all posts by this user
Kelen91PL Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #338
Wideo RE: Negatyw zamknął konto
Przeczytałem wszystko co było w tym temacie, nawet przed jego lekkim przeczyszczeniem. Nie wypowiadałem się do tej pory i to nie dlatego, że nie mogłem się z jakiegoś powodu zalogować na poprzednie konto, a mail z przypomnieniem hasła nigdy do mnie nie dotarł... lecz dlatego, że nigdy nie oglądałem materiałów aktualnie znanych winnych całej sprawie i niewiele o nich wiedziałem (choć nie wiem jak jest z tymi jeszcze nieujawnionymi).

Cała ta sprawa strasznie się ciągnie, przez to panoszy się wiele plotek i przeróżnych podejrzeń niepopartych żadnymi dowodami. Jeśli naprawdę ktoś tam ma nagrania i chce je opublikować... to czemu tego po prostu nie zrobi? Chyba coś takiego można po prostu wrzucić, nie musi zawierać ładnych dodatkowych obrazków czy niewiadomo czego? A może ktoś za kulisami ustala z winnymi/podejrzanymi wspólną wersje wydarzeń i dlatego to wszystko tak się wlecze? ;]

Zainspirowany tymi wszystkimi wojnami na YT (choć zdaję sobie sprawę, że ta to coś poważniejszego niż kłótnie 2 gimbusów o nie wiadomo jakim mniemaniu o sobie) stworzyłem skromną parodię... ;]
http://www.YouTube.com/watch?v=uiYDDORr9oU
Polecam ją tym którzy potrafią na spokojnie oderwać się choćby na chwilę od całego tego syfu i w przypadku tych, którzy brali w tym udział lub są wmieszani wbrew własnej woli, mają dystans do siebie.
14-12-2012 16:46
Visit this user's website Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #339
RE: Negatyw zamknął konto
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...O0waJrT-H8
MIRROR: http://replik.pl/fg/VmXLzOoC0E/

Macie za to kolejną osobę, która przyznaje się w sprawie Minecash.
(This post was last modified: 14-12-2012 17:55 by bunny_kou.)
14-12-2012 17:08
Find all posts by this user
Reeposter Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #340
RE: Negatyw zamknął konto
Ciekawe ile jeszcze osób wiedziało o tym całym minecashu, podczas gdy on był rozsyłany. Najbardziej zastanawiają mnie osoby, które podobno odmówiły brania udziału w tym projekcie - mówią, że wiedziały o tym pomyśle ale już ostrzec ludzi, to nie zawiadomili. Zwykłe porównanie z rzeczywistych spraw - wiedziałeś, że koleś wymaga pierwszej pomocy, ale jej nie udzieliłeś - wolałeś patrzeć na całą sytuację z boku. Dla mnie w takiej sytuacji wszyscy ci, którzy wiedzieli o istnieniu takiego narzędzia i obrocie nim w filmach są współwinni całej sprawie i nie ważne co teraz mówią - hasła zostały już wykradzione i tego się nie odwróci za pomocą kolejnego przyznawania się.
(This post was last modified: 14-12-2012 17:53 by Reeposter.)
14-12-2012 17:52
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.615 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.277 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.422 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 149 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5