Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Rajvane

 

Post: #341
RE: Negatyw zamknął konto
Bunny, spokojnie - każdy kto jest zainteresowany sprawą widział już to dużo wcześniej ;)

Swoją drogą mam do Ciebie pytanie. Dlaczego Burak na live tak się zachowywał wobec Ciebie? Jak dla mnie miał powody i mam dziwne wrażenie, że to dotyczy całej tej "dramy". Zechcesz się jakoś na ten temat wypowiedzieć? ;)
14-12-2012 19:38
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #342
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 19:38 )Rajvane Wrote:  Bunny, spokojnie - każdy kto jest zainteresowany sprawą widział już to dużo wcześniej ;)

Swoją drogą mam do Ciebie pytanie. Dlaczego Burak na live tak się zachowywał wobec Ciebie? Jak dla mnie miał powody i mam dziwne wrażenie, że to dotyczy całej tej "dramy". Zechcesz się jakoś na ten temat wypowiedzieć? ;)

Burak to burak i tyle. Bunny po prostu wkręciła Negatywa i pewnie Buraczek myślał, że Bunny też jest winna. Jednak do tej pory nie ma dowodu ani nawet poszlaki świadczącej o winie Bunny, więc jak dla mnie jest niewinna.
14-12-2012 19:42
Find all posts by this user
Rajvane

 

Post: #343
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 19:42 )BuldogPLay Wrote:  
(14-12-2012 19:38 )Rajvane Wrote:  Bunny, spokojnie - każdy kto jest zainteresowany sprawą widział już to dużo wcześniej ;)

Swoją drogą mam do Ciebie pytanie. Dlaczego Burak na live tak się zachowywał wobec Ciebie? Jak dla mnie miał powody i mam dziwne wrażenie, że to dotyczy całej tej "dramy". Zechcesz się jakoś na ten temat wypowiedzieć? ;)

Burak to burak i tyle. Bunny po prostu wkręciła Negatywa i pewnie Buraczek myślał, że Bunny też jest winna. Jednak do tej pory nie ma dowodu ani nawet poszlaki świadczącej o winie Bunny, więc jak dla mnie jest niewinna.
Nie pytałem się Ciebie o zdanie tylko zadałem pytanie bezpośrednio do Bunny :)
14-12-2012 19:47
adamxx1270 Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #344
RE: Negatyw zamknął konto
Dosyć długo zastanawiam się czy się dorzucić do tej dyskusji, ale chyba najwyższy czas abym się wypowiedział. Rozumiem że, Youtuberzy którzy byli zapraszani na konferencję z "programistami", na pewno nie chcieli się pakować w tą srakę jednak wiedzieli o sprawie już od paru miesięcy i nic z tym nie zrobili, co prawda YT to nie miejsce do wojenek - tylko do filmów[jak już ktoś mądry to powiedział] ale mogli kogoś powiadomić prywatnie. Jakiegoś programistę, który by "Coś z tym zrobił" a tak to nic z tego dobrego nie wynikło jak - widać.
Co do winnych youtuberów których wymienił idelti w swoim filmie, to nie mamy na razie żadnych dowodów na to że bonnykou, MultiGameplayGuy, [nie będę wymieniał wszystkich]
Są w to zamieszani - Wiemy tylko że byli wielokrotnie namawiani do "modyfikacji".
14-12-2012 20:27
Find all posts by this user
Rajvane

 

Post: #345
RE: Negatyw zamknął konto
(14-12-2012 20:27 )adamxx1270 Wrote:  Co do winnych youtuberów których wymienił idelti w swoim filmie, to nie mamy na razie żadnych dowodów na to że bonnykou, MultiGameplayGuy, [nie będę wymieniał wszystkich]
Są w to zamieszani - Wiemy tylko że byli wielokrotnie namawiani do "modyfikacji".

To już w samo sobie jest winą, byli namawiani = wiedzieli o tym i nie poinformowali swoich widzów/innych. Dopiero, gdy sprawa wyszła na jaw takie "osobowości" jak Multi łaskawie się wypowiedzieli na ten temat.

Wciąż czekam na odp. od Bunny =D
14-12-2012 20:33
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #346
RE: Negatyw zamknął konto
@adamxx1270
"Co do winnych youtuberów których wymienił idelti w swoim filmie, to nie mamy na razie żadnych dowodów na to że bonnykou, MultiGameplayGuy, [nie będę wymieniał wszystkich]"

iDELTI o ile się orientuje nie powiedział, że są winni, tylko, że w jakiś sposób są oni powiązani ze sprawą.
(This post was last modified: 14-12-2012 23:10 by BARKQ.)
14-12-2012 23:09
Find all posts by this user
korek81 Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #347
RE: Negatyw zamknął konto
No to sie powiedzmy wszystko Wyjasnilo
z wymienionych autorów
Azaell
Flasheave
Patyczak
Cayman
Tutaj mamy kanal kajmana - RevBoard96
co do gimbusów mieliscie racje wiek 15lat .;
(This post was last modified: 15-12-2012 11:40 by appareil.)
15-12-2012 11:22
Find all posts by this user
VerskiNN Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #348
RE: Negatyw zamknął konto
Szczerze powiedziawszy, to się troszeczkę spam robi domysłami. Proponowałbym podawanie konkretów.
Jeżeli o mnie chodzi to cały zamysł MineCashu prawdopodobnie miał być taki:
No tak, zarabiamy na YT, to może jeszcze znajdzmy sobie następne "źródło" dochodów- sprzedamy sobie pokradzione konta na allego za horrendalnie niską ceną, przy czym zaznaczymy, żeby nie zmieniać hasła, ani skina. Po co? W zasadzie po to, żeby osoba która naprawdę posiada konto nic nie zauważyła, to tak jak człowiek i tasiemiec. Sprawdzałem i bez problemu można na dwóch komputerach używać jednego konta. Oczywiście w pustych głowach nie przyjdzie taka myśl, że ludzie nie czytają tego co małym druczkiem, więc zrobił się problem, gdy hasła były zmieniane.
Pewnie powtórzyłem wszystko, co było wcześniej napisane, ale mogło mi to umknąć we wcześniejszych postach
Pozdrawiam ;)
(This post was last modified: 15-12-2012 12:08 by VerskiNN.)
15-12-2012 12:07
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #349
RE: Negatyw zamknął konto
@Rajvane

Nie mam pojęcia. Ponoć ma na mnie "wielki dowody", tylko od tygodnia nic się nie ukazało. Ja natomiast na to leje ciepłym moczem, bo mnie nikt do żadnego minecasha nie namawiał i nie słyszałam o tym modzie, dopóki nie powstał ten wątek na forum. Uważam, że ktoś usiłuje zmieszać sprawę złodziejstwa na YT z wykańczaniem konkurencji- dlatego ludzie tacy jak Pingwin czy ja zostali oskarżeni bez podania ani krztyny dowodu. Co więcej oskarżenia deltiego również podstaw nie miały- wystarczy posłuchaj filmiku Pingwina w tej sprawie. Ponoć Delti powiedział mu, że nie widział na oczy ŻADNYCH dowodów, tylko Burak kazał mu wstawić materiał. To się dopiero nazywa manipulacja i ślepa wiara w idola. Jeśli to jego kolejny projekt z cyklu "pokażę Wam, jak łatwo manipulować ludźmi" to ta osoba będzie na mojej czarnej liście.
15-12-2012 12:37
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #350
RE: Negatyw zamknął konto
@Bunny_kou

Szczerze powiem, że Burak jest zdolny do tego. Miał wiele swoich dziwnych projektów pokazując naiwność, łatwomyślność i prostoliniowość ludzi. Poza tym zaczyna mnie już on irytować swoim dziwnym, niereformowalnym zachowaniem. Pozdrawiam

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
(This post was last modified: 15-12-2012 14:14 by Baldo.)
15-12-2012 14:14
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.112 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.619 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.367 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.454 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 156 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5