Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #371
RE: Negatyw zamknął konto
[Image: z71pk.png]

So much for your theory...


Nie potrzeba mi pustych subów ludzi poszukujących kogoś, do rzucania mięsem - to zwyczajnie nic nie daje
(This post was last modified: 15-12-2012 22:22 by bunny_kou.)
15-12-2012 22:22
Find all posts by this user
AleksMism Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #372
RE: Negatyw zamknął konto
Byłem proszony o wstrzymanie się z publikacjami, ponieważ zapewniono mnie, że pojawi się *świadek koronny*. Domyślam się, że Delti miał występować w tej roli. Niestety jego film nie przedstawił wszystkich zamieszanych, a sam Delti postanowił odwracać kota ogonem.

Pingwin publikując film o Deltim i Buraku, miał nadzieję na odbicie piłeczki. Zamiast tego wymusił na Deltim uległość i ich wspólne wystąpienia. Mimo to Delti w międzyczasie podkreślał, że udział Pingwina mógł być *znikomy* - http://imgur.com/KTrvB

Każda osoba która była zamieszana w dosowanie lub tylko w tym pomagała, zamiast się do tego przyznać, woli iść w zaparte. Pisząc o swoim braku udziału, w sprawie stilera, zapominając o udziale w dosowaniu twitch czy botach na like/disslike.

Rozmawiałem z Burakiem i jako jedyny nie chciał żadnych moich nagrań, kwitując to tak bym sam je wrzucał lub znalazł kogoś innego. Przyznał publicznie, że nawet jeśli coś wie to nie będzie tego publikować, ponieważ *nie jest stroną* w tej sprawie, a rozmawiać na ten temat będzie wyłącznie z prokuratorem. Odniosłem wrażenie jak gdyby oczekiwał takiej rozmowy. Pół-słowami sugerował kto i z jakimi materiałami do niego dzwonił, ale ciągle powtarzał: "szczury uciekające ze statku same będą obrzucać się gównem, nam wystarczy uzbroić się w cierpliwość".

Wracając do mieszania w całej sprawie, na przykładzie piszącej tu Bunny. Dlaczego zamiast przyznać się do tego, że wiedziałaś kto co komu robił i nie starałaś się tego zwalczać, wolisz podkreślać, że nie miałaś udziału w samym stilerze? Napisz też dlaczego typujesz Buraka, gdy nie on lecz Delti, Alien, Vertez, Maciek i jak podejrzewam jeszcze inni słali mu nagrania? O ile mi wiadomo tobie zaszedł za skórę wyłącznie bezczelnym *pożegnaniem* na kanale Cynicznego Brutala.
http://www.youtube.com/watch?v=uHVJf2mdN6M
15-12-2012 22:23
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #373
RE: Negatyw zamknął konto
@bunny_kou
Nie subskrybuje Cię, więc nie widzę twoich światłych newsletterów. Wybacz ;c
15-12-2012 22:28
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #374
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 22:23 )AleksMism Wrote:  Wracając do mieszania w całej sprawie, na przykładzie piszącej tu Bunny. Dlaczego zamiast przyznać się do tego, że wiedziałaś kto co komu robił i nie starałaś się tego zwalczać, wolisz podkreślać, że nie miałaś udziału w samym stilerze? Napisz też dlaczego typujesz Buraka, gdy nie on lecz Delti, Alien, Vertez, Maciek i jak podejrzewam jeszcze inni słali mu nagrania?
Odpowiem Ci czemu: bo wiedziałam o istnieniu trzech ataków (a nie jakiegoś stałego odcinania- bo to o takim czymś jest ostatnio mowa), ale nie wiedziałam, kto je robił. Zawsze logował się "Pan Jezus", a potem wcinało LIVE. Wielokrotnie zadałam pytanie kto to jest (również ostatnio, starając się dowiedzieć czegoś odnośnie tej sprawy), ale to pytanie zawsze pozostawiano mi bez odpowiedzi, albo wszyscy chichrali się namiętnie, bo to takie zabawne że wszyscy wiedzą a ja nie. Więc nie- nie wiedziałam kto co i komu robił. Jak mam tu cokolwiek więcej powiedzieć lub pomóc, jak poza robieniem sobie jaj ze znajomych (przypadek 1), bądź jednorazowym odłączeniem osoby 2 i 3 (na jaja) pierwsze słyszę, że ktoś był blokowany na stałe?
Otoczka zawsze ta sama- wbija Pan Jezus, na czacie pisze coś w stylu "zaprawdę powiadam Wam, zaraz nastanie ciemność" i jeb- liva nie ma. Wszystko w atmosferze żartu, do tego trwa konferencja, wszyscy się śmieją. Gdybym chociaż wiedziała, kto był Jezusem, to może cokolwiek mogłabym powiedzieć, ale nie wiem...
(This post was last modified: 15-12-2012 22:34 by bunny_kou.)
15-12-2012 22:30
Find all posts by this user
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #375
RE: Negatyw zamknął konto
Bunny, jesteś idiotką. Ktoś powiedział "zaprawdę, powiadam wam" i to Ci wystarczyło żeby atak był "śmieszny"?
15-12-2012 22:39
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #376
RE: Negatyw zamknął konto
Quote:Negatyw bardzo cie lubialem ogladac.Zrub audiologa na yt oturz konto i wszystko wyjasnij jeszcze zobaczysz
Zrub to sam bez Maćka

Otwurz słownik. Szypko, zrub to teraz.


Quote:Bunny, jesteś idiotką. Ktoś powiedział "zaprawdę, powiadam wam" i to Ci wystarczyło żeby atak był "śmieszny"?

Well, teraz to obrażasz bez powodu. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to tylko jej znajomi robili sobie z tego jaja.

To ta sprawa w końcu ma coś wspólnego z tym całym ,,Rutkofski Team'', czy jak im tam było? Bo przestałem się orientować.
15-12-2012 22:47
Find all posts by this user
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #377
RE: Negatyw zamknął konto
@buuu: przeczytaj całość raz jeszcze, tym razem uważnie. Nie napisała, że ją to śmieszyło...
15-12-2012 22:53
Visit this user's website Find all posts by this user
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #378
RE: Negatyw zamknął konto
@Elwood, Ty też jesteś idiotą, przesłuchaj sobie to nagranie jeszcze raz żeby oszacować skalę od dołu.
15-12-2012 22:53
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #379
RE: Negatyw zamknął konto
@Aleks jak będzie z tym filmem z nagrań? Bo spekulacje w tym temacie zaczynają być nudne.

[Image: 2isxd9y.jpg]
15-12-2012 22:57
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #380
RE: Negatyw zamknął konto
Liznę tylko posty samej zainteresowanej, bo zaczyna się robić zabawne, zające wychodzą z norek.

bunny_kou Wrote:Bunny nie musiałaby nagłaśniać sprawy, gdyby inne osoby (które ponoć wiedziały o wszystkim od września) zamiast pławić się swoją boskością zrobiły to za nią. Bo kogo bym nie spytała- ponoć wiedział. Wszyscy w szoku, że ja nie wiedziałam. A ponieważ ja jako jedyna zdecydowałam się od razu zrobić raban i ostrzec ludzi przed gównem na ich kompach, to od razu znalazło się stado debili, które uważa mnie za osobę zamieszaną w całą sprawę. SIC

Czuję ból dolnej części pleców. Dosyć spory.

bunny_kou Wrote:Wszystko w atmosferze żartu, do tego trwa konferencja, wszyscy się śmieją. Gdybym chociaż wiedziała, kto był Jezusem, to może cokolwiek mogłabym powiedzieć, ale nie wiem...

Rozumiem, że gdybym (hipotetycznie) odłączył Ci internet, a w między czasie (hipotetycznie oczywiście) wywalił wszystkie środki z konta banku, w między czasie (hipotetycznie) nazwałbym się Allah, to też by było zabawnie, c'nie?

[Image: GKNuxV7.png]
15-12-2012 23:12
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.090 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.603 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.106 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.308 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 55 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5