Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #391
RE: Negatyw zamknął konto
Przepraszam, iDELTI, źle odczytałem Twój post. Masz rację.
15-12-2012 23:47
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #392
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 23:47 )buuu Wrote:  Przepraszam, iDELTI, źle odczytałem Twój post. Masz rację.

Nic się nie stało ;).

kropka.
15-12-2012 23:49
Find all posts by this user
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #393
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 23:44 )iDELTI Wrote:  Na ogół nie przeklinam, ale KU*WA MAĆ, jest nagrań od cholery jak mówi, że wiedziała o wszystkim.
Bunny była w pobliżu ludzi, którzy to robili, dlatego została wymieniona...

Wybacz ale z tego co pamiętam to ty też nic nie mówiłeś zanim całe gówno nie wypłynęło a sam siebie nie wymieniłeś ;) Mimo że to oczywiste że ty też wiedziałeś (co wynika z tego co mówisz w filmie) to by zmieniło postać rzeczy bo nie byłbyś aż tak wychwalany przez niektóre osoby (chociaż ludzie się wtedy podzielili na 2 obozy, pingwinofanbojów i deltowychwalaczy). Popraw mnie jeśli się mylę :)
(This post was last modified: 15-12-2012 23:50 by Krakenos.)
15-12-2012 23:49
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #394
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 23:49 )Krakenos Wrote:  
(15-12-2012 23:44 )iDELTI Wrote:  Na ogół nie przeklinam, ale KU*WA MAĆ, jest nagrań od cholery jak mówi, że wiedziała o wszystkim.
Bunny była w pobliżu ludzi, którzy to robili, dlatego została wymieniona...

Wybacz ale z tego co pamiętam to ty też nic nie mówiłeś zanim całe gówno nie wypłynęło a sam siebie nie wymieniłeś ;) Mimo że to oczywiste że ty też wiedziałeś (co wynika z tego co mówisz w filmie) to by zmieniło postać rzeczy bo nie byłbyś aż tak wychwalany przez niektóre osoby (chociaż ludzie się wtedy podzielili na 2 obozy, pingwinofanbojów i deltowychwalaczy). Popraw mnie jeśli się mylę :)

Masz rację Krakenos, oczywiście, że masz rację.
Powiedziałem w filmie, że znałem się z RHT, gadałem z jednym z nich na Teamspeak.
To oczywiste, że ich znałem, jednakże nie rozumiem moralności Bunny, gdy mówi, że nie miała z tym nic wspólnego i nie wie dlaczego została wrzucona do filmu.
Tak samo jak wielu o tym wiedziało, tak samo jak i ja popełniłem błąd nie mówiąc o tym wcześniej.
Przyznaję się do błędu, wybaczcie.

kropka.
15-12-2012 23:53
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #395
RE: Negatyw zamknął konto
Ty przynajmniej nie udajesz zaskoczonego całą sprawą itd. ^^
15-12-2012 23:56
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #396
RE: Negatyw zamknął konto
bunny_kou Wrote:I tak- masz rację. Boli mnie dupa, że przez niedomówienia ludzi takich jak Delti, codziennie muszę kasować wpisy, że jestem złodziejką, mimo że ja nic nikomu nie zrobiłam. Gdyby Ciebie niesłusznie w coś wplątali, też byś się irytował
Nie, pokazałbym co moje i poszedł w cholerę, o ile bym był tak transparentny w tej sprawie jak Ty, albo przynajmniej na jaką osobę się kreujesz, także z logicznego punktu widzenia - kłamiesz, i to widać.

bunny_kou Wrote:Gdybym unikała odpowiedzi- to dopiero byłoby podejrzane i narobiło niedomówień, nie?
Nie, to by pokazało że masz życie, no i przy okazji byś nie musiała płakać o te wszystkie szpiegowskie komentarze pod twoimi filmikami, w których się tak uroczo wydzierasz.

iDELTI Wrote:Bunny, zostałaś wmieszana, bo wiedziałaś o wielu rzeczach i nic nie mówiłaś.
Dodatkowo, broniłaś się jaka to niewinna jesteś.
To się nazywa wybielanie, bro.

buuu Wrote:DELTI, przestań pier**lić. Czemu sugerujesz jej co ma mówić?
Ależ skąd, on jej nic nie sugeruję.

iDELTI Wrote:To oczywiste, że ich znałem, jednakże nie rozumiem moralności Bunny, gdy mówi, że nie miała z tym nic wspólnego i nie wie dlaczego została wrzucona do filmu.
Tak samo jak wielu o tym wiedziało, tak samo jak i ja popełniłem błąd nie mówiąc o tym wcześniej.
Przyznaję się do błędu, wybaczcie.
Ale ty nie postanowiłeś bawić się w szeryfa internetów, poza tym miałeś nieco inne pobudki, aniżeli ona, ty ich znaleś "rzekomo" z pogadanek na temat DDoS, ponieważ chciałeś się dowiedzieć jak zapobiegać, a ona po prostu siedziała i podśmiechywałą z hehe znajomkami na konfach.

[Image: GKNuxV7.png]
15-12-2012 23:58
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #397
RE: Negatyw zamknął konto
"iDELTI wymienił osoby znajdujące się w grupie lub mogące znajdować się w jej najbliższym otoczeniu."

Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami

(15-12-2012 23:42 )Krakenos Wrote:  Bunny skoro wiedziałaś o chociaż tych 3 atakach i o ludziach którzy "się śmiali na konfie" to czemu nie powiedziałaś o tym zamiast się wykręcać że twój nick na liście znalazł się kompletnie bez powodu? ;)

Powiedziałam. W moim pierwszym filmiku dramowym (tym sprzed tygodnia) mówiłam, że zdawałam sobię sprawę z tego, że kilku osobom wyłączono LIVY, ale w szok wprawił mnie wątek złodziejstwa. Od początku było to powiedziane, więc dla mnie rzucanie na mnie podejrzeń PO filmiku sugeruje, że zrobiłam coś zupełnie innego, a jak mówiłam już X razy w tym wątku jestem niewinna i za skurwysyństwo uznałam w ogóle nazywanie mnie podejrzaną, bo X osób uznało mnie przez to za złodziejkę
(This post was last modified: 16-12-2012 00:15 by bunny_kou.)
16-12-2012 00:10
Find all posts by this user
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #398
RE: Negatyw zamknął konto
(16-12-2012 00:10 )bunny_kou Wrote:  Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami

Bo jutubowe dzieci to co usłyszą, to ugólniają i się dziwię, że Pingwin który jest o dziwo dorosłą osobą nie potrafi sobie poradzić z komentarzami. :( Zresztą, nikt nie obrzuca błotem, tylko widownia, która lubi kręcić się wokół dram. Przy okazji chyba gdzieś już to mówiłem - sama też to nakręcasz.
16-12-2012 02:50
Visit this user's website Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #399
RE: Negatyw zamknął konto
(16-12-2012 02:50 )Rangy Wrote:  
(16-12-2012 00:10 )bunny_kou Wrote:  Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami

Bo jutubowe dzieci to co usłyszą, to ugólniają i się dziwię, że Pingwin który jest o dziwo dorosłą osobą nie potrafi sobie poradzić z komentarzami. :( Zresztą, nikt nie obrzuca błotem, tylko widownia, która lubi kręcić się wokół dram. Przy okazji chyba gdzieś już to mówiłem - sama też to nakręcasz.
Pingwin to jest albo bardzo glupi albo tak zle rozumie jezyk polski, facepalm za facepalmem jak slucham gdy rozmawial z misiaczkiempedalaczkiem.
16-12-2012 03:28
Find all posts by this user
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #400
RE: Negatyw zamknął konto
To nie wiecie że Bunny opisuje atak dopiero wtedy gdy widzi dowód ?
To nie wiecie że nie powie co jeszcze wie dopóki nie zobaczy kolejnego dowodu by się mogła bronić ?
16-12-2012 05:02
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.617 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.336 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.443 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 156 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5