Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
jederow Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #401
RE: Negatyw zamknął konto
(16-12-2012 03:28 )NitroZyniak Wrote:  
(16-12-2012 02:50 )Rangy Wrote:  
(16-12-2012 00:10 )bunny_kou Wrote:  Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami

Bo jutubowe dzieci to co usłyszą, to ugólniają i się dziwię, że Pingwin który jest o dziwo dorosłą osobą nie potrafi sobie poradzić z komentarzami. :( Zresztą, nikt nie obrzuca błotem, tylko widownia, która lubi kręcić się wokół dram. Przy okazji chyba gdzieś już to mówiłem - sama też to nakręcasz.
Pingwin to jest albo bardzo glupi albo tak zle rozumie jezyk polski, facepalm za facepalmem jak slucham gdy rozmawial z misiaczkiempedalaczkiem.

Pingwin jest Anglikiem i rok temu nauczył się polskiego po raz drugi, bo wcześniej zapomniał ;)

(16-12-2012 00:10 )bunny_kou Wrote:  "iDELTI wymienił osoby znajdujące się w grupie lub mogące znajdować się w jej najbliższym otoczeniu."

Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami

(15-12-2012 23:42 )Krakenos Wrote:  Bunny skoro wiedziałaś o chociaż tych 3 atakach i o ludziach którzy "się śmiali na konfie" to czemu nie powiedziałaś o tym zamiast się wykręcać że twój nick na liście znalazł się kompletnie bez powodu? ;)

Powiedziałam. W moim pierwszym filmiku dramowym (tym sprzed tygodnia) mówiłam, że zdawałam sobię sprawę z tego, że kilku osobom wyłączono LIVY, ale w szok wprawił mnie wątek złodziejstwa. Od początku było to powiedziane, więc dla mnie rzucanie na mnie podejrzeń PO filmiku sugeruje, że zrobiłam coś zupełnie innego, a jak mówiłam już X razy w tym wątku jestem niewinna i za skurwysyństwo uznałam w ogóle nazywanie mnie podejrzaną, bo X osób uznało mnie przez to za złodziejkę

Jak cie mogli oskarzyć o złodziejstwo, skoro nie nagrywasz Minecrafta?

Patrz w górę, patrz w dirta, umyj zęby, rozwalam bedrocka :D
(This post was last modified: 16-12-2012 07:44 by jederow.)
16-12-2012 07:40
Find all posts by this user
AcerNew2 Offline
*

Posts: 29
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #402
RE: Negatyw zamknął konto
Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że chociaż wiedzieli o tym to reklamowali, ale niby też nie dostawali pieniędzy za to. Więc po co to niby robili? Dla zabawy?



Możliwa jest taka wersja, że autor im coś obiecał, ale ich wykiwał, ale to już są tylko moje domyślenia.

There must always be fun
16-12-2012 08:23
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #403
RE: Negatyw zamknął konto
Chyba każdy kto kupuje sobie konto na allegro, nie mówię tu tylko o Minecraft, ale o różnych Ogame'ach i innych produkcjach na przeglądarkę dla bezpieczeństwa zmienia hasła, a nie sądzę, żeby Negatyw i Maciek byli takimi durniami, żeby o tym nie pomyśleć że mimo próśb i tak ludzie zmienią te hasła...

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
(This post was last modified: 16-12-2012 14:42 by Baldo.)
16-12-2012 14:41
Visit this user's website Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #404
RE: Negatyw zamknął konto
Jako, że temat jest juz w miarę spokojny i nie generuje 20 stron dziennie to mogę to napisać.

Zabawy w moderatora nie są wskazane, czyli darujcie sobie wszelkie "To jest temat o negatywie i maćku, a nie XYZ". Moderator, jak nazwa wskazuje, jest od moderowania dyskusji — czyli nie jest w kompetencjach użytkowników, by ustalać aktualny temat dyskusji, zwłaszcza że dawno on zboczył z tematu Maćka i Negatywa, a temat minecasha i DDoS-ów są ze sobą powiązane. Jeśli sądzicie, że jakiś post powinien zostać wyrzucony do kosza, użyjcie przycisku zgłoś i to uargumentujcie. Tyczy się to w zasadzie każdego postu "XYZ jest spoko odwalcie się", "Maciek jak mogłeś" i wszystkiego, co było już dyskutowane (rzekome sprzedawanie kont etc.).

Na ten moment, dyskusja zeszła na temat wiedzy i udziału w DDoS-owaniu transmisji na żywo i dopóki nie dostaniemy żadnych dowodów w jakiejkolwiek innej sprawie albo nie zjawi się tu kolejne wcielenie Porfirego Pietrowicza, pozostańmy na tym.

Białorzycerzowanie grozi banem, przypominam.
16-12-2012 14:45
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #405
RE: Negatyw zamknął konto
apparatus Wrote:Białorzycerzowanie grozi banem, przypominam.
Dziękuje adminie za tego posta, jesteś wspaniały.

bunny_kou Wrote:Ale ludzie tego nie zrozumieli i zaczęli wyzywać wymienione tam nicki od kurw i złodziei. Dlatego Pingwin się tak strasznie wkurzył. Rzucanie podejrzeń bez cienia dowodu owocuje tym, że ludzie dzieci zaczynają rzucać we wskazanego kamieniami
Przynajmniej wiesz kto ogląda wasze filmy, swoją drogą, pokusiłem się o poprawe twojego posta.

NitroZyniak Wrote:Pingwin to jest albo bardzo glupi albo tak zle rozumie jezyk polski, facepalm za facepalmem jak slucham gdy rozmawial z misiaczkiempedalaczkiem.
Pingwin to duży dzieciak, tak samo jak więszkość minecraftów, taka wielka, upośledzona rodzinka <3

[Image: GKNuxV7.png]
16-12-2012 19:40
Find all posts by this user
DamianY2o Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #406
RE: Negatyw zamknął konto
Więc negatyw napisał na fb, zerknijcie sami https://www.facebook.com/negatywny.negat...ment_reply
16-12-2012 23:05
Find all posts by this user
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #407
RE: Negatyw zamknął konto
Fajnie że dałeś link który nie działa i tego jeszcze nie zauważyłeś
16-12-2012 23:19
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #408
RE: Negatyw zamknął konto
Mi też nie działa. Może trzeba mieć Damianka dodanego do znajomych, żeby widzieć? Tak czy inaczej można prosić o zrzut ekranu?

[Image: 2isxd9y.jpg]
16-12-2012 23:21
Find all posts by this user
DamianY2o Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #409
RE: Negatyw zamknął konto
17-12-2012 00:48
Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #410
RE: Negatyw zamknął konto
@UP

Skoro publikuje to na Facebooku to publikuje to dla wlasnych znajomych. Chcialby zeby to wszyscy widzieli to by to tutaj wrzucil, brzydko sie zachowales i tyle.

edit: dalem posta pod jakims tam wpisem i mnie skasowal ze znajomych, moze mnie nie lubi xd ??
(This post was last modified: 17-12-2012 02:16 by NitroZyniak.)
17-12-2012 01:45
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.104 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.612 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.110 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.354 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 180 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5