Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Kamil Scheicht
Pozwole sobie otworzyc temat o tym uzytkowniku.
Jak narazie, po rozmowach z roznymi youtuberami zazwyczaj kazdy wypowiadal sie negatywnie na jego temat, ale chcialbym poznac tez wasze zdanie.

Jak dla mnie jest to koles ktory nic, absolutnie nic nie wnosi na YouTube. Pomyslu to on chyba nigdy nie mial na to co robi a ma "troche" widzow bo zaczynal jak nikogo innego nie bylo na scenie youtuba.

Ponadto jest dla mnie osoba egocentryczna, cokolwiek sie nie wydarzy to on zawsze ma racje oraz on wszystkich ostrzegal ze tak bedzie ale w archiwalnych jego wpisach (na jego blogu czy tam innych stron ktorych ma 500) nic takiego nie mozna znalesc. Najbardziej smieszne sa jego posty na blogu w ktorym krytykuje kazdy kanal ktory ma naturalny przyrost wiekszy od jego (A widzac statystyki to ma przyrost ujemny) Widac ze boli go to ze go nikt nie chce ogladac. Bo umowmy sie, znac go zna kazdy a oglada go tak naprawde znikoma liczba osob jak "na taki fejm". Bo jesli ma 70k subskrypcji (i od paru miesiecy wlasciwie stoi w miejscu) a jego filmiki nie przekraczaja 20k odslon (Biorac pod uwage to ze pare osob odpali filmik wiecej niz raz na odpisanie na komentarz etc. inni wbija przez aktywnosc znajomego, to jego kanal bedzie na poziomie 20k subow (eliminujac martwe suby)

Kamil jest hipokryta, od dawien dawna wyzywal Letsplayerow minecrafta (pewnie za to ze zdobywaja po 100k subow w tyle ile on 5k) a potem podlapal temat odejscia JJayJokera zeby byc "JJkamiloPajacem" i nagrywac minecrafta. Po paru tygodniach usunal filmiki i na nowo wyzywa ludzi grajacych w minecrafta. (8k widzow nabil na tej akcji)

Najlepsze jest to ze o ostatniej dramie na yt nie wie praktycznie nic ale jako ze on "wie wszystko" to tez musial sie wypowiedziec. Wbilem na jego vlog i czytam cos ala "Ja mowilem juz wczesniej ze Bunny i Negatyw to kretyni, bo jesli hejtowali moje zebranie o komputer to znaczy ze sa skonczonymi debilami bla bla bla.." Widac ze jest osamotniony na YouTube bo wypowiedzial sie tylko o 2 osobach z tej akcji (Negatyw jest skonczony na yt a Bunny ma najmniej subow (moge sie mylic) z calej 8 ktora publikowala film) Szkoda ze nie wspomnial o vertezie, masterczulku... ktorzy tez brali udzial w video bo hejterzy by go zjedli ;)

Jak wspomnialem wyzej, on na YouTube jest osamotniony. Praktycznie zaden "wiekszy" youtuber nie zadaje sie z nim. Pomijam oczywiscie osoby takie jak MacieCioszki/Gabu etc. ktore sam wypromowal (pewnie zeby miec kolegow ;D)


Czytalem jak ktos sie wypowiadal jakim to kamil nie jest herosem, poniewaz jakies poradniki wrzucal (ktorych nigdy nie widzialem , link?) i za to mam go szanowac..........
17-12-2012 03:52
Find all posts by this user
jederow Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Kamil Scheicht
Według mnie NitroZyniak za mocno zhejtował Scheichta, bo pewnie nie miał takiego kryzysu jak on (spalony komputer). Według mnie NitroZyniak wymienił w tym poście wszystkie SWOJE wady

Patrz w górę, patrz w dirta, umyj zęby, rozwalam bedrocka :D
17-12-2012 07:24
Find all posts by this user
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Kamil Scheicht
Ja do niego miałem duży szacunek był jednym z pierwszych youtuberów cały czas robił te 'lajwy', ale jeśli nie szanujesz swoich widzów to nie licz na to że będziesz szanowany. Zbieranie kasy przez niego było mi obojętne nie rozumiałem hejtu na niego ale to co zrobił później go dyskwalifikuje;)
17-12-2012 10:11
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Kamil Scheicht
Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube. Najlepsze jest jednak to, że zniszczył się sam, ale on tego nie widzi.
Zorganizował wielką akcję z cyklu "jestem biedny, kupcie mi" za co został wyśmiany w JEDNYM, półtoraminutowym materiale. Potem przez kolejne 3 miesiące jego jedyna aktywność w sieci związana była z atakowaniem ludzi, którzy go wyśmiali, w dodatku w sposób prostacki i żałosny. Ile to on się nie nawyklinał, nie nakrzyczał - na niektórych materiałach brakowało tylko piany z gęby...
Mimo upływu już dobrze ponad 4ech miesięcy od kpiącego z niego materiału, on wciąż ma ujemny przyrost widzów i wątpie, żeby kiedykolwiek przekroczył próg 70k.
Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena. Cokolwiek się nie dzieje- pojawia się Kamil opiniotwórczy. Z tego powodu jego starzy widzowie od let's playów odchodzą, jeden za drugim. Wrak człowieka.
(This post was last modified: 17-12-2012 11:33 by bunny_kou.)
17-12-2012 11:28
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Kamil Scheicht
bunny_kou Wrote:Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube.
Jestem pewny, że płacze z tego powodu i zajada lodami, żeby zapomnieć o twoim dissie.

bunny_kou Wrote:Ile to on się nie nawyklinał, nie nakrzyczał - na niektórych materiałach brakowało tylko piany z gęby...
Coś jak u minecraftów podczas tej dramy.

bunny_kou Wrote:Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena.
Del'a Dramma! Kamil S się... znacie reszte tekstu.

[Image: GKNuxV7.png]
17-12-2012 11:43
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 11:43 )Innominatus Wrote:  
bunny_kou Wrote:Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube.
Jestem pewny, że płacze z tego powodu i zajada lodami, żeby zapomnieć o twoim dissie.
Nie musi. Wyrażam swoją opinię. Nie szanuję tej osoby i mam do tego prawo.


http://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmwvz4 - o tym mowa :)
17-12-2012 11:58
Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 11:58 )bunny_kou Wrote:  
(17-12-2012 11:43 )Innominatus Wrote:  
bunny_kou Wrote:Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube.
Jestem pewny, że płacze z tego powodu i zajada lodami, żeby zapomnieć o twoim dissie.
Nie musi. Wyrażam swoją opinię. Nie szanuję tej osoby i mam do tego prawo.


http://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmwvz4 - o tym mowa :)

Och jak to dobrze, że wrzuciłaś ten film który w pełni przedstawił mi całą "dramę" teraz już nie mam wątpliwości co się wydarzyło. A teraz bardziej serio, wrzucasz filmik w którym koleś ma teksty świadczące o kulturze dresa z ławki pod blokiem. "Szuka dramy i atencji" powiedziała osoba która nagłaśnia dramę maciusia i pozytywa na fejsbuczku i w biuletynach, żrę się o do tej pory nie wiem co z vertezikiem gdzie kłótnia jest na poziomie gimnazjum. Och i ten półtora minutowy filmik gdzie nawzajem prosujące się minefagi nazwały się "prawdziwymi youtuberami".
Mów mi jeszcze bejbe:) Poprawiasz mi humor:)
(This post was last modified: 17-12-2012 12:14 by MrChmielOO.)
17-12-2012 12:10
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 12:10 )MrChmielOO Wrote:  Och jak to dobrze, że wrzuciłaś ten film który w pełni przedstawił mi całą "dramę" teraz już nie mam wątpliwości co się wydarzyło. A teraz bardziej serio, wrzucasz filmik w którym koleś ma teksty świadczące o kulturze dresa z ławki pod blokiem. "Szuka dramy i atencji" powiedziała osoba która nagłaśnia dramę maciusia i pozytywa na fejsbuczku i w biuletynach, żrę się o do tej pory nie wiem co z vertezikiem gdzie kłótnia jest na poziomie gimnazjum. Och i ten półtora minutowy filmik gdzie nawzajem prosujące się minefagi nazwały się "prawdziwymi youtuberami".
Mów mi jeszcze bejbe:) Poprawiasz mi humor:)

Link był odnośnie ostatniej wypowiedzi wpisu nade mną, ale jak widać czytanie boli.

Minefagiem możesz nazywać siebie. Jest to bzdura wymyślona przez Kamilka jako jego linia obrony, bo tak się składa, że połowa z obecnych tam kanałów nie nagrywa żadnego Minecrafa, ale co tam- fanboye wiedzą lepiej, w końcu po co sprawdzić, lepiej powtarzać wyuczone mantry :) Trudno nie nagłaśniać sprawy złodziejstwa na polskim youtube. Szczególnie, że teraz ludzie mają żal do wszystkich, którzy wiedzieli, a nie powiedzieli. Tak źle i tak niedobrze- ludzie zdecydujcie się w końcu. Poza tym to nie jest wątek o dramie z negatywem i maćkiem, tylko o Kamilu, który taka prawda- nie robi już nic wartego czyjejkolwiek uwagi. O tym świadczą chociażby jego statystyki. Sad but true
17-12-2012 12:22
Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  Minefagiem możesz nazywać siebie. Jest to bzdura wymyślona przez Kamilka jako jego linia obrony

Przykro mi, ale jest to pojęcie używane dłużej niż ty istniejesz na tubie jako twórca.


(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  , bo tak się składa, że połowa z obecnych tam kanałów nie nagrywa żadnego Minecrafa, ale co tam- fanboye wiedzą lepiej, w końcu po co sprawdzić,

Okej, zabierzmy się za sprawdzanie.
Ty- nagrywasz
PSPmagister- nagrywa
Chudy- nagrywa
Pan Śmietanka- nagrywa
ConHDDesign- nagrywa
Masterczułek-nagrywa
Negatyw- nagrywa
Vertez- nagrywa
MinecraftKB- nagrywa

I zgadnij co? To są wszytkie kanały z projektu kamil gdzie twierdzisz, że połowa osób nie nagrywa minecrafta. Twój argument jest inwalidą:)

(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  nie robi już nic wartego czyjejkolwiek uwagi
To twoje subiektywne zdanie, wyświetlenia, a utrzymywanie uwagi to dwie inne sprawy. Martwe suby ma każdy. Ty również
17-12-2012 12:33
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Kamil Scheicht
bunny_kou Wrote:Minefagiem możesz nazywać siebie. Jest to bzdura wymyślona przez Kamilka jako jego linia obrony, bo tak się składa, że połowa z obecnych tam kanałów nie nagrywa żadnego Minecrafa, ale co tam- fanboye wiedzą lepiej, w końcu po co sprawdzić, lepiej powtarzać wyuczone mantry :)
Termin Minefag powstał długo nad całym zajściem z Kamilem S, także skończ wymyślać własne ideologie i bajdurzyć.

bunny_kou Wrote:Tak źle i tak niedobrze- ludzie zdecydujcie się w końcu. Poza tym to nie jest wątek o dramie z negatywem i maćkiem, tylko o Kamilu, który taka prawda- nie robi już nic wartego czyjejkolwiek uwagi. O tym świadczą chociażby jego statystyki. Sad but true
Zrobił z siebie szmatę,(Tsk, tsk, infantylne wyzywanki, 20%) co nie zmienia faktu, że większość jutubowych gwiazdek jest dokładnie na tym samym levelu, większość nie nagrywa dla zabawy, a z przymusu, bądź paru euro zarobionych z kieszonkowego programu adsense, ba, niektórzy nie osiągnęli jeszcze pełnoletności, co jest samo w sobie dosyć zabawne. Nie ciekawie ogląda widełka ludzi, dla których następna gra to następny myk na wyciągnięcie groszy / pensów z programu Adsense, a ich widełka to ostoja darcia mordy lub nieśmiesznych żartów, ewentualnie innych kwejków, bądź biedy umysłowej.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 19-12-2012 19:39 by Lavos.)
17-12-2012 13:06
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5