Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Kamil Scheicht
Quote:Raczej nie ma takiej potrzeby, bo mi tam nic nie zrobiłeś oprócz tego, że po prostu raz wyzywasz minefagów a raz nie, ale w zasadzie nie ma to zbyt dużego znaczenia.

Nie, nie zmieniam zdania na żadne tematy. Jeśli chcesz wrzucać tutaj filmik w którym "obrażałem" kanały o Minecraft, to zaznaczam, że w żadnym filmie tego nie zrobiłem. W 2 filmach, które były odpowiedzią na Projekt K@mil obraziłem (wiem doskonale) kanały, które wtrąciły się w sprawy między mną, a moimi widzami, nagrywając filmik sprowadzający pomoc na sprzęt do złodziejstwa oraz kradzieży. Nazwałem wszystkie te kanały "atencyjnymi kurwami", ponieważ ewidentnie filmik Bunny, Negatywa oraz paczki kanałów Minecraft był po to, aby zwrócić na siebie uwagę ("my prawdziwi YouTuberzy", bo było śmieszne i żałosne). Na dodatek dodając adnotacje do swoich kanałów na dole filmiku (jak ludzie zaczęli się czepiać o to, to adnotacje zostały usunięte).

Obrażałem tylko i wyłącznie tamte kanały, które pojawiły się w ciągu kilku chwil na YouTube, a okrzykują się nie wiadomo kim - to raz, a dwa - wtrącają się w nie swoje sprawy, tworząc konflikty, wojny, czy jak to tam nazwać.

Nigdy Mandzio nie obraziłem żadnej osoby za to, że gra lub nagrywa Minecraft - każdy niech nagrywa to, na co ma ochotę. Nie znajdziesz żadnej wypowiedzi, która by wskazywała, że jest inaczej. Powiem Ci, że nawet w trosce o to, aby inni nie pomyśleli, że to było ogólnie o kanałach Minecraft to kontaktowałem się z niektórymi. Przykładem jest też MinecrafBlow do którego zadzwoniłem i powiedziałem mu, że mówiłem o osobach które stworzyły hejterski filmik i tak na prawdę nic nie mam do tych, którzy tworzą kanały o Minecraft, się starają i robią to profesjonalnie. On odpowiedział, że nie ma problemu, że rozumie i nic do tego nie ma. Od tamtej pory z nim nie rozmawiałem (dlatego nie wiem, skąd to ostatnie przekazywanie wiadomości i jakieś sprzeczki). Na blogu opisałem jego opuszczenie YouTube i szybki powrót - żadnego kłamstwa tam nie było (albo się odchodzi, albo nie). Jeśli uraziło go to, że opisałem historię, która miała miejsce to go ode mnie przeproś.

Quote:A za gratulację dziękuję i też życzę powodzenia.

Również dziękuję i cieszę się, że czytasz bloga. Do usłyszenia.
(This post was last modified: 17-12-2012 18:53 by Scheicht.)
17-12-2012 18:48
Visit this user's website Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 14:12 )Scheicht Wrote:  Jestem osobą skromną

:)

:)))))))

:))))))))))))))

"Ja tak naprawdę jestem jedynym prawdziwym lojalny youtuberem na tym zajebanym youtube. Ja jestem jedynym szczerym youtuberem" <--- znasz ten cytat? :D :D :D :D
17-12-2012 19:15
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 19:15 )bunny_kou Wrote:  "Ja tak naprawdę jestem jedynym prawdziwym lojalny youtuberem na tym zajebanym youtube. Ja jestem jedynym szczerym youtuberem" <--- znasz ten cytat? :D :D :D :D

Już mówiłem, że byłem wkurwiony na tym filmie i tyle. Jedyne co powinno być usunięte z mojej wypowiedzi to słowo "jedynym", bo szczery i lojalny to na pewno, w przeciwieństwie do Ciebie, złodziejko (ignorowanie łamania prawa przez inne osoby, to jak branie w tym udziału). Pozdrów swojego byłego, który okradał dzieci. Przy okazji fajne wytłumaczenie w formie wideo na Twoim kanale. Powiedz mi jak Ty wytrzymałaś z Negatywem wiedząc o tym co robi dzieciakom?
(This post was last modified: 17-12-2012 19:31 by Scheicht.)
17-12-2012 19:20
Visit this user's website Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Kamil Scheicht
Scheicht Wrote:Pozdrów swojego byłego, który okradał dzieci. Przy okazji fajne wytłumaczenie w formie wideo na Twoim kanale. Powiedz mi jak Ty wytrzymałaś z Negatywem wiedząc o tym co robi dzieciakom?

Łołołoł, Kamil, spokojnie, dopóki nie masz dowodów popartych prawdziwymi przesłankami (chyba że je masz, wtedy możesz je przedstawić w odpowiednim temacie), nie możesz naskakiwać na biedną bunny, także weź dwa głębokie wdechy, i ignoruj zaczepki na poziomie piaskownicy, okay?

[Image: GKNuxV7.png]
17-12-2012 19:51
Find all posts by this user
MrRepo Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Kamil Scheicht
Z góry powiem, że nie stoję teraz po stronie Kamila(niczyjej tak na prawdę)

Bunny, odpuść sobie. Wszędzie Cię pełno - sama robisz zamieszanie, a potem płaczesz, jak to źle, że wszyscy Cię o coś obwiniają... Sama sobie jesteś winna tego. Zamiast powiedzieć swoje i pójść to tylko podsycasz ogień.

Ten filmik był żałosny i dobrze o tym wiesz, większość z tamtej grupy przeprosiła, a podejrzewam, że Ciebie na to stać nie było(tylko podejrzewam popraw jeśli się mylę) i po takim filmiku na Twoim miejscu nie udzielałbym się w temacie dot. Kamila - tylko się poniżasz.
17-12-2012 19:54
Find all posts by this user
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Kamil Scheicht
Nie chcę mi się czytać tych 5 stron postów, bo to dość nudne zapewne czytać jak się wykłócacie jednak moje własne zdanie nie oparte na tym temacie to: Kamilek to cham, który jedyny co potrafi, to zwyzywać od najgorszych. Ludzie powiedzieli ci co myślą o tobie a ty nie wytrzymałeś psychicznie i zacząłeś obrażać, oznacza to, że nie jesteś przystosowany do internetu (nie, nie chodzi mi tylko o majnkrafty) i żałuję tylko, że sobie czegoś nie zrobiłeś z tej strasznej złości, która wtedy tobą żyła :) Bunny natomiast to postać, która nagle zna się na wszystkie tematy i wszędzie się wypowiada, przez co jest o niej coraz głośniej. Czyżby taki jest plan? :)

Nie wiem, na ile to sarkazm z tą krzywdą, ale nie przeginaj.
(This post was last modified: 18-12-2012 14:29 by appareil.)
17-12-2012 22:45
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 22:45 )JudiMakeFun Wrote:  Nie chcę mi się czytać tych 5 stron postów, bo to dość nudne zapewne czytać jak się wykłócacie jednak moje własne zdanie nie oparte na tym temacie to: Kamilek to cham, który jedyny co potrafi, to zwyzywać od najgorszych. Ludzie powiedzieli ci co myślą o tobie a ty nie wytrzymałeś psychicznie i zacząłeś obrażać, oznacza to, że nie jesteś przystosowany do internetu (nie, nie chodzi mi tylko o majnkrafty) i żałuję tylko, że sobie czegoś nie zrobiłeś z tej strasznej złości, która wtedy tobą żyła :) Bunny natomiast to postać, która nagle zna się na wszystkie tematy i wszędzie się wypowiada, przez co jest o niej coraz głośniej. Czyżby taki jest plan? :)

Może jednak lepiej poczytaj to co było na poprzednich stronach.

(17-12-2012 19:54 )MrRepo Wrote:  Ten filmik był żałosny i dobrze o tym wiesz, większość z tamtej grupy przeprosiła, a podejrzewam, że Ciebie na to stać nie było(tylko podejrzewam popraw jeśli się mylę) i po takim filmiku na Twoim miejscu nie udzielałbym się w temacie dot. Kamila - tylko się poniżasz.

Niestety nie było, bo Pani jest zbyt dumna. Zresztą niech robi dalej swoje w takiej formie jakiej jest teraz na YouTube. Taka mi się podoba.
(This post was last modified: 17-12-2012 23:04 by Scheicht.)
17-12-2012 22:59
Visit this user's website Find all posts by this user
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Kamil Scheicht
@JudiMakeFun: Pomijając tu i tam jakiegoś trolla lub dziwne zachowanie Bunny to ten wątek raczej przypomina mi wymianę zdań dwóch goferów z Looney Toones niż wykłócanie się :P

(dla niewtajemniczonych http://www.youtube.com/watch?v=GNhY93UsC0I czas 1:24)

EDIT: Generalnie po przeczytaniu większości komentarzy Kamila i pozostałych jestem pozytywnie zaskoczona. Miałam wątplwą przyjemność oglądać w przeszłości wszystkim znany filmik, w którym Kamilowi puściły nerwy, dlatego miło zobaczyć coś przeciwnego.

Dodam tylko jeszcze, że o ile nie widzę nic złego w tym by sobie na temat dram pogadać/poplotkować na forum w jakimś bardziej zamkniętym gronie, ew. pewne zachowania napiętnować czy skrytykować, to robienie z tej okazji materiałów, dissów, parodii etc. na YT to wg mnie gruba przesada. Czasem być może jest to chęć wybicia się na czymś co w danym momencie jest na ustach wszystkich.
(This post was last modified: 17-12-2012 23:36 by WinterWolf.)
17-12-2012 23:30
Visit this user's website Find all posts by this user
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 22:59 )Scheicht Wrote:  Może jednak lepiej poczytaj to co było na poprzednich stronach.

Aż zachęciłeś mnie do szybkiego przeczytania tego spamu. Więc tak. Mówisz, że ludzie oceniają cię teraz przez pryzmat filmu, który wstawiłeś, a nie całego wkładu na YT. Niestety tak to działa. Zrobiłeś coś, pokazałeś w tym jaki jesteś i takim cie ludzie już zapamiętają. Z tego co piszesz wychodzi, że WSZYSTKO co robisz, robisz z pasji. Film parodiujący Jokera - jak zobaczyłem go pierwszy raz pomyślałem "dobry film, wyśmiewający dzieciaki ślepo zapatrzone w klocki".

Jednak zauważyłeś wtedy możliwość zysku. Tyle subów w ciągu dnia/dwóch to coś niezwykłego. Postanowiłeś stworzyć serwer, nawet nagrać jakieś tam odcinki i rozdawać gift cody. Niestety, ludzie uznali, że nie nadajesz się do tego, nie było więc dalszego sensu kręcenia, bo nie było zysku. Oszukujesz sam siebie pisząc jakobyś nie widział w tym chęci na polepszenie swego statusu na yt. Osoba, która od tak rzuca sobie "kurwami" na prawo i lewo nie zasługuje na żaden szacunek, a jedynie może na litość. Z tego co pamiętam w jednym z filmów, który pojawił się na yt, po prostu od środka rozrywało cię, że "jakieś tam" majnkrafty są tak popularne i tak dużo ich osób ogląda, że znów zacząłeś na nie przeklinać. Wybacz, ale nie jest to zachowanie osoby dorosłej, a jedynie dziecka, które widzi, że inni mają lepsze zabawki od niego.

Jeśli chciałeś się dorobić już tak bardzo w internecie, to może nie było trzeba brać partnerstwa od firm, które dają znacznie mniej od zwykłego partnerstwa z yt. Być może nie musiałbyś wtedy zbierać na kompa poprzez tworzenie akcji, które wspomagać mają "wielkich twórców"

Proszę cię też, byś nie przesadzał z gadaniem o tym, jaki to jesteś "skromny". Jak ktoś cię obraził, to nie lepiej milczeć, wiedząc, że się myli? Niee, lepiej zacząć wymieniać wszystko co zrobiłeś, by pokazać, że jesteś lepszy od innych co nic nowego nie wnieśli

Kończąc już moją wypowiedź. Czytając twe pozostałe posty, napisałeś bodajże, że wszystkie osoby, które stworzyły jakiś film na twój temat cię przeprosiły. Niestety nie, bowiem jak się nie mylę, ja też należę do tych osób, które taki film nagrały i tego nigdy nie zrobiłem :) A to, że nie użyłem w filmie, żadnego przekleństwa w stosunku do ciebie, a wyraziłem jedynie swoją opinię, chyba nie upoważniło cię do porównania mnie do świni, czy jak to wtedy się wypowiedziałeś w komentarzu do tego filmu :)
17-12-2012 23:34
Find all posts by this user
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Kamil Scheicht
Ja zamiast czytać którąś tam część "Dziadów" na środę to czytam jak nie o wojnach to o Kamilu.

I powiem tak, Kamila oglądam od 2009 roku (byłeś pierwszą osobą na YT którą oglądałem), pamiętam, że pierwszym filmem który oglądałem u Ciebie była recenzja oferty playa czy coś takiego, oglądałem Cię jeszcze jak nie miałem własnego konta na YouTube, kiedyś jak zajmowałeś się poradnikami, vlogami lubiłem to, vlogi paczę do dzisiaj, jednak nie da się ukryć, że przez te już ponad 3 lata zmieniłeś się. Nie chodzi mi tu o to, ze zbierałeś na kompa bo to mi w ogóle nie przeszkadza, ale to, że na jakąkolwiek krytykę teraz reagujesz jak to Judi napisał chamski sposób, zwyzywać tych którzy nawet nie są tego warci :\ , przez ten czas który spędziłeś na youtube powinieneś rozróżniać konstruktywną krytykę od hejtu i trollingu, ale ty wolałeś porzucać "kurwami". Nie będę wypowiadał się tu o minecraftach bo o tym to głównie mówiłeś chyba w grach a te zbytnio mi do gustu nieprzypadły.

Myślę, że zachowałem pozory względnego obiektywizmu, ponieważ nadal szanuję Cię jako youtubera, ale też murem z Tobą nie stanę...
17-12-2012 23:46
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5