Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
DamianY2o Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #431
RE: Negatyw zamknął konto
(17-12-2012 21:08 )BARKQ Wrote:  Skoro na Facebooku ludzie go dopingują, to nie wykluczone, że faktycznie wróci. Hehe. Za miesiąc czy dwa ludzie mogą zapomnieć o takich błachostkach jak stealer w modzie.

Tak Negatyw wróci, jak ludzie już nie będą tak na niego jechać. A z tego co mi wiadomo, ma wrócić również do nagrywania
17-12-2012 23:18
Find all posts by this user
Klepacz Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #432
RE: Negatyw zamknął konto
Może ktoś podać tego Facebooka, jak piszę i żartuje sobie tam?
Po za tym, z Bany już raczej nic nie nakręci z Negatywem, przynajmniej nie ona.
Może przestaną na niego jechać przez jakiś czas, ale później znów zaczną. ;P
17-12-2012 23:24
Find all posts by this user
much Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #433
RE: Negatyw zamknął konto
A mi się wydaje ze już żadne dowody nie wypłyną. A dlaczego dlatego że ludzie którzy są w to wplątani nie chcą sobie zaszkodzić, albo kombinują tak by ich w tych dowodach nie było lub żeby nie byli brani pod uwagę. A negatyw wróci na 100% i znów spróbuje swoich sił w zarabianiu kasy na YT, i tylko to od widzów zależy czy wróci czy nie. Ina miejscu ludzi okradzionych przez niego złożył bym pozew zbiorowy przeciwko osoba biorącym w tym udział, pewnie sobie zadacie pytanie jak ich znaleźć otóż prosto
1.Zgłosić sprawę na policje
2.Potem do sądu jako pozew zbiorowy
3.Domagać się zwrotu utraconego dobra oraz najwyższej kary jaka jest możliwa (tu mam na myśli zwrot kont lub zwrot pieniędzy za które były zakupione konta)
4.Jeśli ujawnią swoich pomocników lub zleceniodawców złagodzić im kare (mam na myśli twórce tego moda który posłużył w tej konkretnej akcji i wszystko POWIĄZANE OSOBY)

A jeśli nie taki sposób to jest jeszcze drugi
1.Mieć otwarte oczy na wszytko i nie dać im wrócić na YT pod żadna postacią
2.Jeśli się ukażą piętnować ich za to co zrobili
I tyle.

Pamiętajcie wysłuchujcie wszystkich stron bierzcie pod uwagę wszystko w tej całej sprawie. a nie tylko słuchajcie tych "wielkich" yutuberów bo właśnie od nich wszystko się zaczęło, oni wiedzieli o wszystkim i oni was nie ostrzegli że takie coś jest prowadzone, zadajcie cobie pytanie DLACZEGO ?
I nie wierzcie im ze nie chcieli się w to mieszać bo to bzdura bo by nie doprowadzili wtedy do tego co jest teraz mi się wydaje że umyślnie o tym nie wspominali.
Ja na ich miejscu bym przynajmniej wspomniał o tym ze takie coś jest organizowane i żeby uważali na to co pobierają z linków które są pod filmikami.

TYPOWI POLACY NIC NIE WIDZIELI NIC NIE SŁYSZELI A POTEM DEBILA UDAJĄ
jeśli by was widzowie interesowali do byście inaczej gadali wcześniej tak to nas można rżnąć na kasę co nie. 5200 (Kwota jest zależna od ilości widzów odsłon itp czym więcej łapek w górę tym więcej odsłon czym więcej odsłon tym więcej kaski) tysiaki miesięcznie i mówią ze tego nie robią za kasę wstyd mi za was nie będe tutaj wymieniał przykładu sami poszukajcie ich i tyle
17-12-2012 23:36
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #434
RE: Negatyw zamknął konto
http://www.facebook.com/negatywny.negatyw
A ten Maciek T. , który się tam wypowiada to MaciekTMPL.

Ta duma i pewność siebie. Teraz próbują z siebie zrobić ofiary. Tacy ludzie się nie zmieniają. Posrali się w gacie do pełna, bo nie wiedzieli co zrobić. Mieli dużo czasu na przemyślenia i znów zaczynają kombinować.

[Image: 2isxd9y.jpg]
17-12-2012 23:39
Find all posts by this user
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #435
RE: Negatyw zamknął konto
Rzeczywiście, wszyscy mogli zacząć na początku listopada kręcić filmy o minecashu mimo, iż już było po fakcie, Maciek usunął filmik, a niedaleko później obydwoje zniknęli ze sceny :3. To by na pewno uratowało świat i YouTube.

apparatus też usunął ci sygnaturę
17-12-2012 23:39
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #436
RE: Negatyw zamknął konto
[Image: TTRjf.png]
Super Lord Mandero! To the rescue!

[Image: GKNuxV7.png]
17-12-2012 23:54
Find all posts by this user
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #437
RE: Negatyw zamknął konto
(17-12-2012 23:36 )much Wrote:  Ina miejscu ludzi okradzionych przez niego złożył bym pozew zbiorowy przeciwko osoba biorącym w tym udział, pewnie sobie zadacie pytanie jak ich znaleźć otóż prosto
1.Zgłosić sprawę na policje
2.Potem do sądu jako pozew zbiorowy
3.Domagać się zwrotu utraconego dobra oraz najwyższej kary jaka jest możliwa (tu mam na myśli zwrot kont lub zwrot pieniędzy za które były zakupione konta)
4.Jeśli ujawnią swoich pomocników lub zleceniodawców złagodzić im kare (mam na myśli twórce tego moda który posłużył w tej konkretnej akcji i wszystko POWIĄZANE OSOBY)

Stary, co Ty jarasz? Osobnicy mają dalej swoje konta, a więc jaki pozew zbiorowy? D:

Quote:A jeśli nie taki sposób to jest jeszcze drugi
1.Mieć otwarte oczy na wszytko i nie dać im wrócić na YT pod żadna postacią
2.Jeśli się ukażą piętnować ich za to co zrobili
I tyle.

1. Bunny będzie stać na straży, jak coś to zrobi film i da linka, easy (dla niekumatych - taki żarcik).
2. Randomy atakują?

Quote:TYPOWI POLACY NIC NIE WIDZIELI NIC NIE SŁYSZELI A POTEM DEBILA UDAJĄ
jeśli by was widzowie interesowali do byście inaczej gadali wcześniej tak to nas można rżnąć na kasę co nie. 5200 (Kwota jest zależna od ilości widzów odsłon itp czym więcej łapek w górę tym więcej odsłon czym więcej odsłon tym więcej kaski) tysiaki miesięcznie i mówią ze tego nie robią za kasę wstyd mi za was nie będe tutaj wymieniał przykładu sami poszukajcie ich i tyle

Naucz się facet pisać, to po pierwsze. Po drugie, z dupy wzięte kalkulacje - 5.200zł za miesiąc? Nawet R&R by chcieli tyle zarabiać, heh.

Quote:Z tego co wiem na fb był jeden poszkodowany

Jedna osoba nie oznacza, że akurat przez minecasha został okradziony (mógł też blefować, internet).
(This post was last modified: 18-12-2012 12:45 by Rangy.)
18-12-2012 12:44
Visit this user's website Find all posts by this user
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #438
RE: Negatyw zamknął konto
(18-12-2012 12:44 )Rangy Wrote:  Po drugie, z dupy wzięte kalkulacje - 5.200zł za miesiąc? Nawet R&R by chcieli tyle zarabiać, heh.

Wiem skąd wziął kwotę 5200, ale raczej mniej by nie chcieli zarabiać niż zarabiają (to 5200 to był Fulscreen więc domyślam się że w innych sieciach zarabiają więcej podobni wielkościowo youtuberzy, poza tym R&R mają ponad milion więcej wyświetleń miesięcznie).
(This post was last modified: 18-12-2012 13:18 by john.)
18-12-2012 13:12
Find all posts by this user
Xoni Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #439
RE: Negatyw zamknął konto
@up

SKKF dał filmik gdzie wpłaca 5200 zł na hospicjum dla dzieci w Waw'ie i mówił, że przeznacza wypłate za ostatni miesiąc czyli 5200 zł. :0
18-12-2012 14:44
Find all posts by this user
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #440
RE: Negatyw zamknął konto
Nuuudy, zawsze się znajdą ludzie, którzy będą oszukiwać i śmiać się z czyjegoś nieszczęścia. Interesują mnie tylko te techniki operacyjne, o których mówił Burak u Cynicznego. AleksMism, opowiesz nam co nieco? Psychologiczne podejście widać już na samym początku - "Ty też mnie możesz zapytać o coś jak chcesz" - ten tekst był po to, żeby Bunny poczuła się dłużna, ale przecież to tylko podstawy ...
18-12-2012 15:47
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.093 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.603 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.106 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.315 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 90 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5