Post Reply 
Po co nagrywacie?
Author Message
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Po co nagrywacie?
Siemka!
Po co kręcicie materiały? Co to Wam daje? Nie mówię o tych większych, tylko takich szaraczków jak ja. Brak szans na bycie popularnym, bez szans na "dziwki koks firefox"?
21-12-2012 20:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Po co nagrywacie?
Dla hajsu.
Hajs się musi zgadzać!
21-12-2012 21:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Po co nagrywacie?
Duża część(szczególnie tych mało popularnych)zagrajmerów nagrywa dla przyjemności i samego grania.Kręcenie serii "zagrajmy w" jest na prawdę przyjemne i odprężające, poprzez nagrywanie można stać się kimś innym niż zwykłym szarym obywatelem tego państwa.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
21-12-2012 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Po co nagrywacie?
Intel ty zawsze wyciągasz jakieś dziwne ideologie D:
21-12-2012 21:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dawidio Offline

Posts: 20
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Po co nagrywacie?
Ja nagrywam ponieważ jestem pazerny, lubię pieniądze aha klikajcie w moje reklamy :) hehe.
A tak naprawdę to nagrywam bo lubię, są ludzie którzy lubią tańczyć a ja lubię nagrywać filmy z gier. :)
21-12-2012 22:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Po co nagrywacie?
Quote:poprzez nagrywanie można stać się kimś innym niż zwykłym szarym obywatelem tego państwa

,,Jestem lepszy od was, ludzie, kręcę filmiki z gier z komentarzem głosowym! Wielbcie mnie!''

Ja traktuję nagrywanie jako nietypowe hobby; w sumie dzięki temu może trochę poprawię umiejętność wysławiania się, no i lubię grać w gry.
21-12-2012 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Po co nagrywacie?
Ja to w sumie tak jak Elwood napisał. Traktuję to jako hobby, lubię grać w gry i dodatkowo poprawa wysławiania się jest jak najbardziej korzystna :)
22-12-2012 01:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Po co nagrywacie?
Ja nagrywam, bo lubię, mogę i chcę. Nagrywanie relaksuje i pozwala wcielić się w osobę, którą wiele osób pozna tak jak chcę.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
22-12-2012 22:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Po co nagrywacie?
Ja nagrywam by ludki oglądające moje filmy,czyt. "Funny Moments" się śmiali. Głównie tylko dlatego.
25-12-2012 11:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogi Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Po co nagrywacie?
Dlaczego ja nagrywam? Dawno, dawno temu na starym, starym kanale nagrywałem filmiki lecz po jakimś czasie zwątpiłem. Gdy tak sobie grałem bez nagrywania czułem jakąś pustkę. Teraz po prostu bez nagrywania nie chce mi się grac. Chcę się z kimś podzielic emocjami i w ogóle z każdym odcinkiem komentowanie idzie mi coraz łatwiej a zdolnośc rozmowy, opowiadania itp. przyda mi się w życiu. Dodatkowo gdy ktoś nie umie przejśc jakegoś etapu gry może znajdzie jakiś mój filmik, na którym będzie pokazane co jak przejśc. O! Jeszcze nagrywam dla przyjemności :F.

[Image: hitman__absolution_signature_by_creepncrawl-d4wnewg.png]
KONTAKT:
skype - dzyogas
25-12-2012 14:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' SCARS 102 37.530 08-04-2013 03:09
Last Post: dzida

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5