Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
xRaphle Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: TOP 5 Youtuberów
Nie rozkminiam sukcesu Piłdipja. Co jest zabawnego w człowieku który non-stop drze się wniebogłosy, a jak gra w jakiś horror, to udaje że się boi ?
Co do mojej topki - mam tylko 2 twórców :
-Wirgliusza za dobieranie oldskulowych gier, i prowadzenie ich w ciekawy sposób
-Von Zaya, aka Wonzia, który każdym swoim materiałem jest w stanie mnie rozbawić.

Lubię Placki
29-12-2012 16:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: TOP 5 Youtuberów
(29-12-2012 16:41 )xRaphle Wrote:  Nie rozkminiam sukcesu Piłdipja. Co jest zabawnego w człowieku który non-stop drze się wniebogłosy, a jak gra w jakiś horror, to udaje że się boi?

Ja tam lubię oglądać "udawane" komedie i niektóre wymuszone reakcje Pewdiego mnie bawią. A jego dialogi ojca z synkiem w happy wheels mnie rozbrajają:)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
29-12-2012 17:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Daminho Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: TOP 5 Youtuberów
A więc tak :
- Bananowyjanek , za jego humor, jakość materiałów i to , że gry przez niego ukazywane nie są światowymi hitami
- MarcoPrezentuje, za kreatywność, fajne efekty w jego filmach, oraz można się z nich dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy
- Polimaty, jeszcze nie widziałem w internecie takie programu naukowego który tak by mnie zaciekawił
- Gimperr, lubię go za jego poglądy i to w jaki sposób potrafi je przedstawić
- A tak na koniec jeszcze może Shogun ?
30-12-2012 02:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcerNew2 Offline
*

Posts: 29
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: TOP 5 Youtuberów
1. JJayJoker - zawsze żartuje z gier.
2. Sarge w świecie gier - ciekawie komentuje gry.
3. AdBuster - świetny program, jedyny taki na polskim YouTube.
4. Niekryty Krytyk - śmieszne teksty, fajnie komentuje
5. SciFun - umie wytłumaczyć różne ciekawe rzeczy

There must always be fun
30-12-2012 09:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: TOP 5 Youtuberów
1.Damianero/Filozofero - Jedyny vloger którego da się oglądać i dobrze prawi.
2.Piecyk8 - Dobre gameplay'e i humor.
3.ERB (Epic rap battel of history) - Po prostu mi się podoba.
4.Wonziu/Von Zay/Suchy Kanał - Miło się go ogląda.
5.Gamenomia/GnomekPL - Za humor.
30-12-2012 13:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: TOP 5 Youtuberów
1.CTSG
2.ROJOV13
3.JJayJoker
4.dudsonowable
5.RockAlone2k

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
30-12-2012 16:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: TOP 5 Youtuberów
1)MrGameSack - robią świetne materiały o grach i konsolach, głównie starych.
2)Game Theorists - właściwie to grupa 3 kanałów( DigressingNSQ, GaijinGoomba i MatthewPatrick13), ale większość filmów tych 3 autorów jest na tym ostatnim kanale. Mówią głównie o rzeczach o których większość graczy nie zdaje sobie sprawy.
3)Kikoskia - Let's Player z Wielkiej Brytani z fantastycznym poczuciem humoru.
4)Wirgliusz - pierwszy Let's Player jakiego oglądałem
5)GameGrumps - Jontron i egoraptor grają w gry i gadają(często na tematy nie związane z grą). Nie nazywają jednak tego let's playami(i mi ciężko je tak nazwać z uwagi na prawie zerową wartość merytoryczną)
30-12-2012 17:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: TOP 5 Youtuberów
Od kiedy Rock i Rojo tworzą przejścia gier? Ten pierwszy specjalizuję się w gadaniu pierdół, a ten drugi w gadaniu pierdół okraszonych gimnazjalnym "humorem". Chociaż Rock to widziałem, że coś tam kręcił w tej materii.

Trochę taki temat, bez sensu... Niektórzy mają, po prostu jednego czy dwóch ulubieńców. Powinna być dowolna ilość bez ograniczeń, choć z drugiej strony ktoś mógłby wymienić całą gwardię.

Nie będę się bawił w jakieś śmieszne topki. Po prostu wymienię tych, których oglądam częściej lub rzadziej z polskiej sceny. No i skoro musi już być te 5 osób, to spełnię ten z góry narzucony wymóg.

Więc, po kolei:

robikz - przede wszystkim za stare produkcje i fakt, że jest w nich w miarę obeznany. Dobry głos, jakość wideła, przeważnie dobry dobór gier.
LCSintrax - głównie za gry RPG(Deus Ex, Fallout, Planescape: Torment). Wbrew powszechnej opinii, bardziej usypiam przy Rocku niż na nim. Prawdę mówiąc, to jeszcze nigdy nie usnąłem na jego filmach(wazelina).
czlowiekzwyzyn - kiedyś bardzo dużo go oglądałem, teraz mniej(on też mniej nagrywa). Glównie stare gry, głos ok(czasem nużył). Kanał wart uwagi, choć już zdobył w miarę popularność.
vicek83 - nagrywa trochę mało popularny gatunek, gier przygodowych. Mało popularny. Głos dobry, zna się na rzeczy. Jedyne, co mogę zarzucić to jego narzekanie podczas materiałów.
Wirgliusz - tego pana oglądam najmniej. Głównie oglądałem go dla serii Megaman. Choć irytował mnie jego stosunkowo niski poziom gry spowodowany zachwianą koncentracją.

Nasza scena jest dosyć uboga, chociaż jest parę obiecujących osób zaczynających dopiero przygodę z nagrywaniem wideł.
31-12-2012 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flasheave Offline
*

Posts: 15
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: TOP 5 Youtuberów
1) Team Avolition
2) HowToBasic
3) arhneu
4) bankowo1 / ScienceFun
5) Klocuch12 / KlocuchRecenzje
6) Testoviron ( i inne jego miliardy kont )
7) WykopBeats
01-01-2013 12:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: TOP 5 Youtuberów
Z tych "bardziej znanych"

1. Arhn
2. Klocuch

Pierwszy za profesjonalizm 2gi za śmieszne materiały, które chce się oglądać w całości.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-01-2013 12:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5