Post Reply 
Pluszowy Misiaczek
Author Message
Ellmon Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Pluszowy Misiaczek
Co sądzicie o jakże kontrowersyjnej, wsochodzącej gwieździe polskiego YT? O jego idei wyczyszczenia YouTube z wszystkiego co ma związek z Minecraft. O jego poglądach, herezjach, dramach i niebagatelnej inteligencji. ^^

Discuss.

Bierny user JuTubów
07-01-2013 09:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Pluszowy Misiaczek
Jak dla mnie LINK bo nie wiem kompletnie o kogo chodzi.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-01-2013 10:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Pluszowy Misiaczek
opis kanału Misiowy Pluszaczek Wrote:Jest to moj kanal ja jestem tu szefem i bede robil na nim co mi sie podoba.Jesli tego nie akceptujesz to wypierdalaj do niekrytego albo gdzies.

Cóż, po tym jakiś straciłem zainteresowanie co do jego kanału. Przejrzałem jeszcze kilka filmików, nic ciekawego.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-01-2013 10:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Pluszowy Misiaczek
Od samego początku hejting by się wybić, seria najgorsze kanały usunięta, pewnie dlatego żeby nie było że "wybił" się na tym. Każdy kto jedzie innych zdobywa atencję z tym że to marny pomysł długofalowo bo i tak wszyscy go mają za tego złego więc wątpliwa kariera. Co chwilę szuka kontaktu do większych by na nich żerować i potem się z nimi godzić. Pingwin jak nagra z nim deklarowanego Metina po tych wszystkich akcjach to będzie strasznym naiwniakiem. Nie wiem po co więksi go karmią, tylko reklamę mu robią a o to mu chodzi.
07-01-2013 14:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Pluszowy Misiaczek
Zabawne jest to jak próbuje się kreować na inteligentnego człowieka ciągle podkreślając to, że studiuje Zarządzanie! a chwilę później jeszcze rzucając jakiś żart w stylu "twoja stara".

[Image: 2isxd9y.jpg]
07-01-2013 14:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Pluszowy Misiaczek
(07-01-2013 10:03 )Sou Wrote:  Jak dla mnie LINK bo nie wiem kompletnie o kogo chodzi.

Podajcie link, bo również nie mam pojęcia o kogo chodzi.

Po za tym jeżeli faktycznie taki napis widnieje:

to wypierdalaj do niekrytego albo gdzies.

To po takim wulgarnym zachowaniu sobie odpuszczę .
07-01-2013 15:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Pluszowy Misiaczek
Część osób ma wyłączone PW i nie wiem ile jeszcze się będzie o to pytać. Tak więc link do kanału pana Pluszowego daje tutaj:
http://www.youtube.com/user/pluszowymisiaczek
I prosił bym o nie karanie mnie :(
Rex jestem zaskoczony, że nie znasz pana skoro pan Shogun dał go jako odpowiedź swojego filmu (trzy misie).
A co do samego tematu:
Nic nie mam do pana Pluszowego bo o nim samy dowiedziałem się u Bunny. A konkretniej z jego filmu gdzie rzekomo dał z kolegami kilka rzeczy do przedszkola. Po odsłuchaniu tego filmiku i jego trzech misi nie biorę go na poważnie.
07-01-2013 16:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Pluszowy Misiaczek
@up
Ach Faktycznie, oglądałem tylko ten film, aczkolwiek więcej tym kanałem się nie interesowałem. Trafne spostrzeżenie, nie skojarzyłem na początku.
07-01-2013 21:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WolfGB Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Pluszowy Misiaczek
ilość łapek w dól mówi sama za siebie Dno i Wodorosty

[Image: 13334589011781.gif]
08-01-2013 02:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Pluszowy Misiaczek
Myślałem że on nie mógł bardziej upaść, ale gdy zobaczyłem jak on i jego koledzy chcą zdobyć widzów to się załamałem. Czy na serio Subskrypcja jest tak ważna by chwytać się nawet najniższych metod ?
(This post was last modified: 09-01-2013 17:06 by TheIzuel.)
09-01-2013 17:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5