Post Reply 
Windows 8
Author Message
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Windows 8
@Wan1Mas: Są też osoby, które twierdzą, że Windows 7 i Windows 8 to płatne aktualizacje do Visty, które zastępują standardowe Service Packi.
09-01-2013 13:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Windows 8
Idąc kierunkem offtopu: Viśta to win, który podczas całych 4 miesięcy użytkowania, wieszał się jak seryjny samobójca, praktycznie nie było tygodnia, gdzie podczas 2-3h użytkowania komputera DZIENNIE nie występowały 2-3 crashe systemu, gdzie 7mka działa prawie jak marzenie.
09-01-2013 14:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Windows 8
To samo było kiedyś jak się mówiło że nie przesiądę się z xp bo najlepszy. Nawet na 7 ludzie nie chcieli. Było troszku inaczej. Aczkolwiek 7 mi się podobała, było inaczej, lecz po 2 tygodniach bez problemu.

Z tego co się bawiłem to 8 fajnie chodziła, lecz właśnie nie jestem do końca przekonany, gdyż będzie trzeba znowu przyzwyczajenia zmienić ^^. Ja jeszcze poczekam aż wszelakie sterowniki wydadzą i będzie duży support 8 :) (oczywiście już są dawno, lecz są nadal dopracowywane) Wtedy się zastanowię.
(This post was last modified: 09-01-2013 14:47 by Rexlu.)
09-01-2013 14:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Windows 8
Powróćcie do dawania na początku informacji jaki system i jak długo proszę!
Co do pytania o gry to chodzą podobnie jak na Win 7 bo system pobiera podobnie zasoby. Ale też dobrze zarządza startupem bo przy średnich kompach jest 8 sekund boota :P

Co do wydawania kasy na 8 to rzeczywiście może 130zł to trochę dużo za łatkę personalizacyjną ale już 70 to mniej (jak kupujecie mówiąc, że jesteście z US to jest tylko $15).
Jest trik, który pozwala skorzystać z windowsupgradeoffer.com bez spełniania podstawowego wymagania. Zainteresowanych odsyłam do Google ;).

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
09-01-2013 16:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Windows 8
@fszeker: Luka, która umożliwiała upa za 15$ została załatana jeszcze w grudniu. Chyba, że mówisz o jeszcze innej luce, która jest jakąś świeżą sprawą.
09-01-2013 16:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Windows 8
O szkoda... Ja się jeszcze załapałem :P Kilka razy i mam jeszcze z 3 kody :P Ale to nie peb.pl :P. Nie znam innej ale na pewno zaraz jakaś nowa wyjdzie bo to zbyt piękne aby było prawdziwe (dawanie tylko niektórym windowsa za $15)

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
10-01-2013 20:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5