Post Reply 
Nowe tło rockalone2k
Author Message
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #81
RE: Nowe tło rockalone2k
(10-01-2013 23:03 )Elwood Wrote:  
Quote: Prawda jest taka że możecie sobie tutaj płakać i lamentować, ale to jemu lecą suby, wyświetlenia i to co niektórych najbardziej boli - $ na koncie. I płacz tego nie zmieni.
Kto ma suby, ten ma władzę, huh? Pewie powiesz jeszcze, że zazdrościmy i dlatego ,,hejtujemy'.

Dokładnie. Kto ma suby ten ma władze. Nie dosłowną, ale na yt to jest gruba ryba którego jedna łapka w górę może sprawić że ktoś wyjdzie z podziemia YT, ma potężną widownie która go ogląda i widocznie im się podoba.
No sorry ale nie wiem z czego może wynikać podniecanie się tym że ktoś ma nowe tło. Ja nawet na to nie zwróciłem szczególnej uwagi, tutaj jest to wielki temat do dyskusji na 7 stron.
Wy po prostu nie rozumiecie jednej rzeczy. Jakby Rock (lub de facto ktokolwiek z innych z wielką widownią) zaczął robić tak, by kosztem jakości materiałów zarabiać hajs, to zacząłby tracić widownię. Wy po prostu nie rozumiecie że zarabianie na filmach jest normalne i tak jak on zarobi 10 kafli w miesiąc (czy ile tam sobie codziennie wyliczacie na tych waszych stronkach) tak wy zarobicie 3,21$ na miesiąc. Czy to znaczy że się sprzedajcie? Prawda jest taka że gość ewidentnie robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia, zapytajcie się waszych rodziców czy lubią gierki - wyśmieją was. Jak Rock nie miałby przyjemności z grania w gry, to byłoby to widoczne.

Poza tym zapomniałem że tutaj na forum istnieje przekonanie że hejterów, przepraszam "hejterów" nie ma, a tymczasem osoby które wiecznie lamentują (ciągle te same osoby) są tylko odbiorcami "kontentu" (takie amerykańskie fajne słowo) i oni tylko wskazują wady.

Ilumicośtam
Pisałem że to nie moi idole, po prostu śmieszy mnie podejście ludzi z tego forum. Wielcy znawcy którzy tak na prawdę "w dupie byli..."
Dokładnie, jak fryzjer cię źle obetnie to możesz nie zapłacić, teraz pochwal się ile już musiałeś zapłacić złemu Rockowi za oglądanie jego filmów. Ode mnie co miesiąc wymusza haracze, a filmy coraz gorsze. Możesz mieć adblocka albo nie, nie podobają się reklamy to go włącz i przestań płakać że ktoś zarabia a ty nie. Jakby ludzie byli molestowani przez reklamy to by powłączali adblocki i koniec zarabiania.
(This post was last modified: 10-01-2013 23:19 by Don.)
10-01-2013 23:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Nowe tło rockalone2k
(10-01-2013 23:13 )Innominatus Wrote:  Rojo drze jape jak jego pierwowzór PewDiePie

To żeś porównał :P
10-01-2013 23:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #83
RE: Nowe tło rockalone2k
Don Wrote:Ilumicośtam
Pisałem że to nie moi idole, po prostu śmieszy mnie podejście ludzi z tego forum. Wielcy znawcy którzy tak na prawdę "w dupie byli..."
Dokładnie, jak fryzjer cię źle obetnie to możesz nie zapłacić, teraz pochwal się ile już musiałeś zapłacić złemu Rockowi za oglądanie jego filmów. Ode mnie co miesiąc wymusza haracze, a filmy coraz gorsze. Możesz mieć adblocka albo nie, nie podobają się reklamy to go włącz i przestań płakać że ktoś zarabia a ty nie. Jakby ludzie byli molestowani przez reklamy to by powłączali adblocki i koniec zarabiania.

Innominatus, jeżeli poprawna pisownia mojego nicka przekracza twoje możliwości, możemy sobię tą dyspute darować, bo już widzę że nie jesteś na moim levelu.

Będąc szczerym, twoje brednie pokazują mi tylko, że kłamiesz, ewentualnie za mocno przejmujesz się internetami, jestem ciekaw czy w życiu też tak spinasz. Daruj sobie także rycerzykowanie, i tak nie zaruchasz.
Nie płacę Rockowi za "oglądanie" ponieważ nie wchodzę na jego kanał, jak już mówiłem, mam wyjebane w tego cebulaka, ponieważ po 10 minutach filmu mam wrażenie że ma mnie za idiotę, a jego wiedza na temat poszczególnych gier ogranicza się do przeczytania tego co jest na GoLu, zaczynając od jego wiedzy o "RPGach" aka Baldur's Gate, gdzie dopiero po interwencji kara pasek ocen poszedł we właściwą stronę, kończąc na MMORPG, gdzie koleś nie zna podstaw gatunku, a scena ogranicza się do każualowego grania w WoWa jak retard, robiąc sobie podśmiechujki ze znajomkami z jego polecanki, którzy śmieją się z każdego jego "kawału" tak sztucznie, że słuchając tego przez chwile poczułem zażenowanie.

Nie każdy człowiek wie o takim narzędziu jak adblock, niestety

Pozdrawiam i weź się Dembski

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 10-01-2013 23:28 by Innominatus.)
10-01-2013 23:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Nowe tło rockalone2k
"zapytajcie się waszych rodziców czy lubią gierki - wyśmieją was"
Ale moi rodzice lubią gierki :O
10-01-2013 23:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Pan_Limonka Offline

Posts: 11
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #85
RE: Nowe tło rockalone2k
A moi nie :O
10-01-2013 23:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #86
RE: Nowe tło rockalone2k
Quote:Niska jakość nagrań u Rocka, dobre.
Odkąd pamiętam Rock zawsze tworzył "profesjonalne" materiały, gołym okiem można dostrzec różnice pomiędzy filmami innych a jego.
Ano, niska jakość. Dwa pytania, które chciałbym ci zadać, czytając twój post:
  • Ile masz lat?
  • Popierasz Ozjasza Goldberga?
W Rockowym "mówieniu do dzieci" nie chodzi o manierę. On naprawdę mówi do dzieci. Ludzi, którzy nie mają pojęcia o grach, nie mają pojęcia jak to medium się rozwijało, nie mają pojęcia co sobą ono reprezentuje, nie mają pojęcia jak grało się dziesięć, dwadzieścia lat temu. On mówi do ludzi, których szczytem zwrotu fabularnego jest pierdolnięcie atomówki w Modern Warfare. Innym słowy - do ludzi o jeszcze mniejszej wiedzy niż on. Zobacz choćby materiał ze wspomnianego Baldura i początkowe komentarze, wymijające odpowiedzi Rocka na pytania, które faktycznie wymagają wiedzy. Ten człowiek nie ma pojęcia o grach, ni w krztynę nie interesuje się tym, z czego zarabia. Chyba że rozpatrujemy zainteresowanie grami w kategoriach "gra X koncerny Y będzie mieć premierę za Z dni". Dziennikarz zajmujący się grami mui się na nich znać. Nie ma innej drogi, nawet do CDA nie trafi się bez tej wiedzy. A to jest li tylko absolutne minimum wiedzy, jakie dziennikarz powinien posiadać. Akurat tyle, by można go było nazwać gryzipiórkiem, a jego teksty klozetem intelektualnym. Wyżej jest kultura, inne media. Poczytaj sobie teksty Szewczyka, Schreibera albo louvette, wtedy możemy rozmawiać o tym, co jest profesjonalne, a co nie.
To jest czubek góry lodowej, są przecież jeszcze takie kwiatki jak nagrywanie materiału przedpremierowego siedząc w samochodzie (facecam musi być!) z synalkiem, gdzie upomina go, żeby mu nie wchodził w kadr. Niżej jest już chyba tylko Bladebeliiar i nagrywanie Biohazardu 3 podczas srania na kiblu. Choć i tego nie jestem pewien, bo przecież ten człek nie miał dostarczać informacji o grze przed jej premierą.

Quote:Prawda jest taka że możecie sobie tutaj płakać i lamentować, ale to jemu lecą suby, wyświetlenia i to co niektórych najbardziej boli - $ na koncie. I płacz tego nie zmieni.
Nie mierz ludzi swoją miarką. Rock popularny jest, był i zapewne będzie, bo młodzi ludzie są naiwni i nie widzą, że kanał tego człowieka to w istocie jedna wielka tablica reklamowa premier. To jest biznes, z którego każda strona ma korzyści, poza graczami. O dziwo, to właśnie ci gracze są najbardziej skorzy do obrony Rocka. O ironio.

Quote:Prawda jest taka że możecie sobie tutaj płakać i lamentować, ale to jemu lecą suby, wyświetlenia i to co niektórych najbardziej boli - $ na koncie. I płacz tego nie zmieni.
Szczególnie, że spora część społeczności forum jest anonimowa i nie możesz tego wiedzieć, a spora w ogóle nie nagrywa. Nie mierz ludzi swoją miarką, podobnie jak pan wyżej.

Zaś co do krytyki Rocka na tym forum - była, jest i będzie. Niektórzy tutaj pamiętają jeszcze czasy plejnekstu i foszki pana Remika, które skończyły się obrażaniem tutaj ludzi i szkalowaniem forum.
11-01-2013 00:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #87
RE: Nowe tło rockalone2k
Według mnie Rock nie jest profesjonalny, ale mi to w ogóle nie przeszkadza, jeżeli ktoś coś fajnie robi nawet amatorsko to już jest ciekawsze od nie jednego profesjonalnego filmiku. Jednak w Rocku nie bardzo mi się podoba to, że on na siłę próbuje być "profesjonalny" a to mu rzadko wychodzi i do tego zaniedbuje projekty, za które się bierze, bo zaczyna grać w 10 gier naraz i 2-3 nie skończy, a kolejne 2-3 wyjdą mu kiepsko. Lubię obejrzeć jakiś tam % jego serii gdzie gra w gry, które lubię pooglądać, gdy widać, że dobrze się przy nich bawi i gdy czasem coś opowie ze swojego życia, a że mało się na grze zna? mi to nie przeszkadza, bo lubię oglądać, jak let's player poznaje daną grę, ale niestety mało tego u niego jest.
11-01-2013 01:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #88
RE: Nowe tło rockalone2k
W sumie to czekam na dzień w którym Rock zacznie nagrywać po angielsku z racji chęci dotarcia do większego grona. Tylko że wtedy nie będzie miał zaplecza łapek bo się wszyscy obrażą, no chyba że sobie stworzy osobny kanał i łapka co łaska.
11-01-2013 07:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #89
RE: Nowe tło rockalone2k
Wątpię żeby zaczął nagrywać po angielsku. Za dużoo roboty z tym no i w takim wypadku trzeba naprawdę mieć perfekcyjnie język opanowany...
11-01-2013 10:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #90
RE: Nowe tło rockalone2k
Jezu, no ludzie - przeczytajcie czasem co wy piszecie. Po co zdzieracie palce w tym temacie krytykując kogoś. Chcecie komuś narzucić swoją wolę? Żeby max. 20 osób mniej go oglądało? Jak już wspomniał Dan; Znajdźcie Sobie kogoś, kto będzie się wam podobał - i oglądajcie jego, nie róbcie komuś sieki z mózgu, ponieważ jego upodobania są inne niż wasze.
11-01-2013 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.145 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.461 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.344 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.585 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.735 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.358 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5